Skocz do zawartości

Sakwy do virago 535


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Mam następny problem: Chciałem założyć sobie (a raczej przełożyć) sakwy bez stolaża na Virażkę535, ale niestety przeszkadzają mi kierunkowskazy. Co robić? Przekładanie ich w inne miejsce chyba nie ma sensu.Szkoda błotnika.Czekam na rady i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wiem jak to jest w Virazkach, ale dla swojego ostatnio wypatrzylem taki patent :

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M19713

 

Na drugim zdjeciu ladnie widac, ze kierunki sa umieszczone na takich szynach i moga byc przesowane do przodu lub tylu. Oczywiscie standardowo nie ma takiego rozwiazania.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no bez zmiany miejsca przymocowania kierukow to raczej sie nie obejdzie... jesli chcesz zamontowac jakies sensowniejsze sakwy.

sprawdz np. http://www.motomy.duh.pl/ jest tam pokazane rozwiazanie przeniesienia kierukowskazow.

 

...ja mam kierunkowskazy w oryginalnym miejscu ale pojemnosc moich sakw (wlasciwie to torebek lub, jak to zlosliwi mawiaja 'kosmetyczek') jest zalosna... jedna z nich w calosci zajmuje przeciwdeszczowka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemu z przedluzeniem nie ma zadnego, zarowno wtedy, gdy dorobisz sobie "przedluzacze" wpinane, z meskimi i zenskimi wtyczkami, jak i wtedy, gdy sie na stale wepniesz w srodek kabelka, przedtem go przecinajac. Juz 3 virazki tak zoperowalem (nie liczac innych przypadkow), zrobilbym i Twoja, ale masz do Gdanska zdziebko daleko - samo paliwo kosztaowaloby fortune, choc wycieczka ciekawa. Do polowy maja nie bedzie mnie tak czy siak; ruszamy z CCC...PL na Rzym i Sardynie. Bye, guys!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruszamy z CCC...PL na Rzym i Sardynie.
Echhh ja dopiero na początku czerwca w tamtym kierunku :? mam nadzieję że podzielisz się wrażeniami po powrocie oraz na co zwrócić uwagę (noclegi, ceny). Nasz plan zakłada też Etnę i najprawdopodobniej Maltę.

 

 

PS. Sorka za off 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam następny problem: Chciałem założyć sobie (a raczej przełożyć) sakwy bez stolaża na Virażkę535' date=' ale niestety przeszkadzają mi kierunkowskazy. Co robić? Przekładanie ich w inne miejsce chyba nie ma sensu.Szkoda błotnika.Czekam na rady i z góry dziękuję.[/quote']

 

Czołem, wiesz jak nie chcesz przekładać ich z tyłu na błonik to chyba mądrym wyjęciem jest zainwestowac w oparcie tak byś miał mocowanie z boku na kierunkowskazy. Mocowanie w sumie ogranicza się albo do pomyślanego kostrukcyjnie oparcia lub dodatkowego prowadzenia pod kierunkowskazy.

Wiesz jak będzie dobrze to właśnie przed weekendem będę zakładał nowy bagażnik do Virago więc mogę podesłać fotki.

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czołem' date=' wiesz jak nie chcesz przekładać ich z tyłu na błonik to chyba mądrym wyjęciem jest zainwestowac w oparcie tak byś miał mocowanie z boku na kierunkowskazy. Mocowanie w sumie ogranicza się albo do pomyślanego kostrukcyjnie oparcia lub dodatkowego prowadzenia pod kierunkowskazy.

Wiesz jak będzie dobrze to właśnie przed weekendem będę zakładał nowy bagażnik do Virago więc mogę podesłać fotki.

 

Pozdrawiam

Michał[/quote']

Rzeczywiście przecież mam oparcie :D a tam sa mocowania na bagażnik których można użyć do zamocowania ierunków, człowiek czasem nie myśli

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...