Skocz do zawartości

23.04 - Rozpoczęcie w Warszawie


embe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpoczecie zaliczone. Ale coraz mniej mi sie podoba organizacja tego spędu. Wczoraj, gdy koło 19ej zajechałem tam oblukać co i jak, pilotując trzy załogi które przyjechały z Żywca (400km) i chcieli sie tam rozbic z namiotem- nie zostali wpuszczeni. Bo wojsko nie zgodziło sie na nocne burdy podobno. Więc wysłałem ich do Koszelanki na Hadrcore Party, gdzie było im o wiele lepiej. Dziś koło 9ej zajechaliśmy- okazało się, że zbyt wcześnie, bo wpuszcza sie od 10ej. 8O Paranoja jakaś... Ale miło było gęby znajome spotkać. Z parady sie urwałem po niedługiej jeździe, gdyz silnik beemki zamienił sie w Farelkę i żal mi sie biedaka zrobiło...

Gryf MC Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne zdjęcia' date=' mam wrażenie, że trochę rozwodowe ;).

 

[/quote']

 

Nigdzie nie ma widocznego calego Twojego nicka :P jak co to zaswiadczymy ze byles pod stalym nadzorem :lol: :lol:

 

 

 

ps. Mam nadzieję, że z lagą szybko dojdziesz do ładu...

 

Zobaczylem jak pojechaliscie ze mi cos kapie na chodnik - myslalem ze plyn hamulcowy a to z lagi. Sam olej to pestka ale u mnie sa lagi dopompowywane sprezoym powietrzem wiec teraz wiem ze jedna cisnienia nie trzyma. Musze kupic nowe uszczelniacze i umowic sie na wymiane moze tez zastosuje sie twardszy olej niz byl teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez juz wruciłem maszynka sie spisała ' date=' troche zimno ale nie załuje było FEST!!szkoda ze za puzno przyjechałem i nie spotkałem nikogo z forum :P[/quote']

 

szkoda żę nie pojechałes z nami.

 

Ogólnie było OK mimo małego deszczu z rana i niskiej temperatury dało się przeżyć.

Sałata wiedziałem Cie na paradzie ;) MZ ładie się prezentuje.

Ogólnie widziałem jeszcze kilka osób ale nicków nie pamiętam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROC widziałem cie jak sie nie myle za miejscowoscią Błonie po prawej rafineria gdansk i tam stałem a ty mykłes w towarzystwie chyba 4 motocykli , no tez troszke załuje ze nie spotkałem sie ale pierwsze rozpoczecie zaliczone i sam pojechałem bo tu sie ekipka rozwiązała ale ja poprostu musiałem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...