Skocz do zawartości

FANI HONDY VFR 800 ( Honda VFR800 )


Rekomendowane odpowiedzi

Gość SirAdam

 

PS: Pytanko na początek: jak wam świecą świateła : obydwa mijania i obydwa drogowe,

 

Zawsze swieca obydwa (posiadaja H4 zarowki)

 

 

Aaaaa i jeszcze jedno, czy klucz do naciągu łańcucha to taki zwykły pazurkowy czy jakiś specjalistyczny dostępny tylko w HONDzie? ;))

 

 

w sumie wystarczy "zwykly" pazurkowy, jak pasuje wiekloscia do tego "wienca" do regulacji, to nie widze problemu.

Wlasciwie to komplet kluczy nalezy sie do kazdego motocykla, w mojej (swietej pamieci) VFR byl caly komplet kluczy "pokladowych"

 

 

 

 

 

SirAdam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SirAdam

No niestety, ale w niemczech tez sa fachowcy "od biedy" ktorym sie powinno tytul majstra zabrac.

Przy zmianie opon zalozyl mi facet falszywe ventylki do opon i przy 240km/h poszlo mi gwaltownie powietrze z przedniego kola na autostradzie - no i byla SOLIDNA gleba.Ja przejechalem (ale nie na moto juz) jakies 150mtr. po asfalcie, a moto po zdemolowaniu dogonionej przez niego przyczepki (takiej z katamaranem) i odbiciu sie od bariery zatrzymalo sie po jakis 300 mtr.

Moto - zlom

Przyczepka - zlom

Kask i wszystkie ubrania - zlom

 

a ze moj aniol stroz jest cholernie szybki i zdazyl mi jeszcze poduszke podlozyc to ja mam tylko 2 zwichniete palce, troche obdarte przedramie (kurtka goretex nie wytrzymala tak dlugo po asfalcie i sie przetarla) i kilka drobnych potluczen.

 

Sprawa jest u adwokata i bedziemy zadac odszkodowania za wszystko, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Jak ktos chce to pisac E-Mail do mnie to posle link do albumu gdzie sa zdjecia, ale ostrzegam czesc z tych zdjec jest ogromna, wiec szybkie polaczenie internetowe jest potrzebne.

 

Sorry za OT, ale jakos tak wyszlo.

 

 

 

 

SirAdam

 

 

PS. jakby sie ktos pytal, to jutro jade CBR 1100 XX ogladac, jak wszystko bedzie ok - to biore ;)

Edytowane przez SirAdam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do licha stary miałeś mnóstwo szczęścia. Po obejżeniu fotek powiem jednak ,że w tym szczęściu pomogły Tobie dobre ciuchy bo otarcie ręki po takim szlifie to pikuś. Przyjedź z maszyną do kraju a pan Zenek z panem Kaziem zrobią z niego dwie sztuki ganc nowe ;)

 

Dobrze ,że Tobie nic się nie stało.

Pozwodzenia przy dochodzeniu swoich praw.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SirAdam

Do licha stary miałeś mnóstwo szczęścia. Po obejżeniu fotek powiem jednak ,że w tym szczęściu pomogły Tobie dobre ciuchy bo otarcie ręki po takim szlifie to pikuś.

 

NIGDY nie jezdze bez ubrania (ochronnego) na moto, nawet 500 mtr. nie.

 

 

Dobrze ,że Tobie nic się nie stało.

 

nie masz pojecia jak ja sie z tego ciesze.

 

 

Pozwodzenia przy dochodzeniu swoich praw.

 

Dziekuje, ale jestem dobrej mysli, moto zostalo przez rzeczoznawce na 4900 euro wycenione, do tego odszkodowanie za ciuchy,kask,rozwalona przyczepke i za szkody na ciele.Troche kasy powinno sie nazbierac.

 

 

 

 

 

SirAdam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SirAdam

A wiec dzisiaj stalem sie posiadaczem Hondy CBR 1100 XX :)

Niebieska z 1999 roku z przebiegiem 16500 km, cena byla przyzwoita to bralem (4000 euronow) :P

Jak sie szuka to mozna znalezc jeszcze "rodzynki" no i troche handlowac trzeba umiec :icon_razz:

 

 

 

 

SirAdam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Adamie !!!

 

Przykro mi z powodu Twojej VFR, ale jednoczesnie cieszę się, że wyszedłeś z tego cało.

 

Oczywiście gratuluję nabytku i mam nadzieję,że będzie Ci sprawiac tyle frajdy co VFR :icon_razz:

 

No i mam nadzieję,że wyciupciasz jakieś ładne odszkodowanko, co by starczyło na nowe ciuszki i pielęgnacje nowej niuni :)

 

Pozdrawiam i szybkiego gojenia sie ran życzę :P

 

Przepraszam,że tak nie na temat :bigrazz:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde wszyscy z VFR-OC sie wypowiadają to moze i ja coś napisze :) Może coś apro po tego spalania, Jak lecieliśśmy z Rommim do Częstochwy to jefo magic VFR 800Fi spaliła jakies śmieszne 6 l przy średniej 160/180 (wierze bo byłem przy tankowaniu :P) ehhh moja rc24 spaliła 8.2 ;] Takze chyba sa oszczedniejsze :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie byc taki goloslowny to tutaj mala fotka mojego nowego nabytku;

 

Honda CBR 1100 XX Blackbird

Mam nadzieje ze bedzie tak niezawodna jak moja VFR (ktora bede do konca zycia mile wspominal)

SirAdam

 

Ale myślę, że czasami coś jeszcze podpowiesz nam odnośnie naszych ukochanych VFR-ek?

Życzę powodzenia w eksploatacji sprzęta.

:D :D

 

sebavfr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SirAdam

No pewnie ze z VFR-owcami zostane, i jak bede mogl pomoc to pomoge, starych kumpli sie nie zapomina :D

Mysle ze XX mnie nie zawiedzie, i bedzie sie sprawowac, jakby nie bylo to tez Honda.

 

 

 

 

SirAdam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...