Skocz do zawartości

film - OEM Team Pila


Rekomendowane odpowiedzi

zielorz i micza, heh, no przecie ja znam ten bul, bo u mnie tez jezdze sam, ale wiem ze jest jakas ekipa co jezdzi , Biernacki, on jezdził w tym roku w klasie stocksport, on i jeszcze jacys jego znajomi, musze sie dowiedziec kiedy jezdza na tych crosach i moze bym sie z nimi zabral :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz po sobocie wiec materialu troche jest

w tym

gleba po skoku (w roli glownej wystepuje JA)

wodowanie tym razem juz w wodzie (tu znow ja)

gleba przy kreceniu koleczka (tu wystapil kumpel, przednio kolo mu ucieklo bo mial lysa kostke)

a tak to mamy skoki, powerslidy, rynne, no i wyciagnie motora z wody,

duzo kurzu i w ogole fajne akcje

tu pare fotek dla zaostrzenia apetytu

 

100_0954.jpg

 

to po wodowaniu, motor sie prawie caly zanurzyl i stwierdzilismy ze go lepiej nie odpalac bez wysuszenia

100_1004.jpg

 

 

a tu Przemas jedzie ;)

100_0946.jpg

 

to i reszta

JUZ WKROTCE W KINACH :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w filmie sa :

2xYamaha DT125 (Przemek i Marjan-nie znacie)

1xSuzuki DR125 (Wazzabii - ja ;) )

1xHonda MTX125 (Yosarian)

1xHonda MTX80 (Julas-nie znacie)

1xYamaszka DT80 (tylko przez chwilke)

1x CAGIVA (Grzesiek - trajka66

 

pokaze wam co sie da robic na DRce bo przegladam opinie i mowia "TO NIE JEDZIE" , jak ktos nie umie sie poslugiwac biegami to niestety nie moja wina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaze wam co sie da robic na DRce bo przegladam opinie i mowia "TO NIE JEDZIE" ' date=' jak ktos nie umie sie poslugiwac biegami to niestety nie moja wina[/quote']

Nie chcę Cie wkurzać ale to naprawde nie jedzie, co pokazałeś na pierwszym filmie. Ale i tak uważam że DR to fajny motocykl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w filmie sa :

2xYamaha DT125 (Przemek i Marjan-nie znacie)

1xSuzuki DR125 (Wazzabii - ja )

1xHonda MTX125 (Yosarian)

1xHonda MTX80 (Julas-nie znacie)

1xYamaszka DT80 (tylko przez chwilke)

1x CAGIVA (Grzesiek - trajka66

 

pokaze wam co sie da robic na DRce bo przegladam opinie i mowia "TO NIE JEDZIE" ' date=' jak ktos nie umie sie poslugiwac biegami to niestety nie moja wina[/quote']

Ty nie gadaj tylko wrzuc ten film to ja powiem czy Dr jedzie czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po obejzeniu wielu filmów z dr w roli głównej musze powiedzieć że z dobrym kierowcą lata całkiem spoko a jak powiedzial strzałek wolałby dr 125 niż dt 80 bo dr jest w terenie poprostu lepsza. Czy w takim razie dt 80 też nie lata?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...