Skocz do zawartości

poszukiwana pasażerka? :)


adu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A do wachy w razie czego się dorzucasz? ;)

 

Zastanawiam się, czy tych wątków nie zakłada przypadkiem jakiś wąsacz, mający teraz z nas wszystkich niezłą polewkę. ;)

 

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?t=23970

-mam nadzieję, że problem ewentualnego "plecaczkowania" na moim motocyklu zostanie niebawem definitywnie rozwiązany. :roll:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupię nakładkę na siedzenie pasażera? hahahah ;)

 

Chodzi o taką nakładkę, którą nakłada się na część kanapy przeznaczoną dla pasażer-a/-ki, co by wygodniej mu/jej się siedziało. ;)

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o prawko to i ja mając 15 lat bylem zmuszony jezdzic bez prawkadawno temu za glebokiej komuny, gdyz prawko bylo od 17 latek.A motocykl marki MZ juz stal w domku i czekał, kto by wytrzymał.

Nie ma sprawy adu, bardzo miło jest sprawiać ludziom przyjemność,

dlatego jak bedziesz miała ochotę i pogoda odpowiednia to moje dane znajdziesz w profilu i cos uzgodnimy.

I tak naprawdę to różne plecaczki woziłem nawet wieksze ode mnie, więc

się tego nie boję tyle ze dobrze jeśli mają pojęcie o plecaczkowaniu.

W szczególności zawsze boje sie o wsiadanie i zsiadanie, gdyż niektóre

dośc beztrosko to traktuja a wtedy łatwo o glebe parkingową.

Mam juz pare zaliczonych w swojej karierze!

 

Pozdrawiam

Dual

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zachowania plecaczka w trakcie jazdy to zupełni einaczej musi wygladac na motocyklach stricte sportowych jak GSXR , CBR czy moja R6 niz na turystykach czy choperach .

W sportach najwygodniej wozi sie plecaczka filigranowej budowy bo inaczej niestety zabardzo rzuca tyłem i podnosi przednie kolo -zeby tego uniknac to musze dociąząc przód

 

ps. a gdzie to zdjecie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Olsen, że to o to chodzi ;) dlatego się uśmiałam ;)

Dzięki wielkie Dual jeszcze raz! :P Na pewno się odezwę! A pogodę to chyba mamy już pewną!

Zdjęcie???? ;) Cierpliwości!!!!! ;) heheheh

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Co do plecaczkow- to najbardziej wkurza mnie ja mi kask z tylu obijaja. Wtedy sie najbardziej denerwuje ;) A z wsiadaniem to tez jest calkiem milo jak sobie stanie na jednym podnozku i trzeba to wszystko trzymac ;) Ale skoro mowisz ze zaprawiona w bojach jestes- to jazda w takim towarzystwie moze byc calkiem sprawna.

A jazda bez prawka to nie za bardzo. Nie lubie jezdzic majac cos nie w porzadku z papierami- po co sie denerwowac w czasie jazdy? Nie mowiac jakiejs kraksie ,kiedy to brak prawka moze narobic niezlego gnoju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do plecaczkow- to najbardziej wkurza mnie ja mi kask z tylu obijaja.
Albo sie przytulaja i kask stuka, albo siedza z tylu i nie stukaja. Chyba nie musze mowic co ja wybralem (podpowiem - juz nie stuka ;)).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie tylko jedna rzecz...dlaczego jeszcze nikt się nie przyczepił do "jeżdżenia na motorze"?czy to jakaś taryfa ulgowa dla kobiety czy może brak jakiejkolwiek nadziei na skuteczność działań? :roll:

 

 

Domyslam sie ze ta kwestia, jest dosyc plynna ... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...