Skocz do zawartości

Gilera Arizona- ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Nie było nic o jeździe trenenowej.

U mnie max w terenie to było koło 7 litrów a min nie wiem bo nie jeździłem tam powoli.

No to chleje jak moja Ts-ka ;)

Najpierw trzeba zrobic cały wydech bo inaczej nie ma sensu.

A czy Dt ma wyciszony dyfuzor ta kurewska wata?? :lol: Po odblokowaniu jest duzo glosniejsza? Bo jak na TS jezdzilem ostatnio to zauwazylem ze ludzie uszy zatykaja jak ich mijam na wysokich obrotach

To zależy jaką koncówke założysz. NIe wszytkie przelotowe są bardzo głośne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh moja aprila tez "hałasowała" ;) na wysokich obrotach i jak kiedys jechalem przez miasto 2 kolesi zatkalo sobie uszy. ja sie wkur**lem, pusiclem kiere i oboma lapami pokazalem im fucka (polecam, ludzie maja fajne miny ) :twisted:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawdao już nieaktualne ale ostatnio byłem u enduroguy-a z kolegą co kupuje ts i musze przyznać że lata lepiej niż mtx-125r kolegi. Co prawda o mtx-a on nie dba i ma on w 100% seryjny wydech ale ogulnie to bez poruwnania ts lepiej ciągnie. Mysle ze to głuwnie sprawa masy i wydechu mtx-a. Co ciekawe nie chce on na asfalcie nawet poderwać koła ze strzału ze sprzęgła :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy mi. ale sie tak nie napedzaj bo musze z dziadkiem o garaż ponegocjować ;). Co do mtx-a to straszną padaką nie jest bo przyspieszenie ma całkiem całkiem jak sie go ładnie pokreci. Moim zdaniem on cały pozapychany i.t.d. Kolga nigdy nie zdją gaźnika żeby przeczyścić dysze bo mu się nie chciało. Mtx ma jedna zalete- ryje jak szalony. A z ciekawosci kto ci nie wierzył ze ts super lata?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mtx ma jedna zalete- ryje jak szalony

Kazda seta ma ta zalete bo przy 125ccm i sterowaniem wydechu mozna osiągnąć dużo większy moment niż w 80 czy 50. Dltego tak jest że jak ruszasz 125 z miesca to ona najpierw kopie a dopiero po chwili rusza a bzyki odrazu ruszają. Im wieksza pojemnośc tym oczywiście jescze fajniej a o momencie dużego 4t juz nie wspomne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec jak masz tylne stopki to radze na nich stanac wtedy pojdzie lepiej,

moim zdaniem, albo i na koncu siedzenia co jes troche bardziej niebezpieczne

Ts-ka to prawdziwy MX ;) . Podnozkow brak, kanapa jednoosobowa. Po co stawac na podnozkach z tylu skoro na przednich ladnie idzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja was ostrzegam przed wirem (czy tam spyware nie wiem) ktory jest na stronce gdzie niby jest info o tej arizonie. Sobie szukalem cosik o niej na goglach(w polskich stronkach wyrazenie gilera arizona, i cos bylo po angielsku o ile dobrze pamietam) i sciagnelo mi sie to :/ To cos zmienia nasza tapete na takie cos z info ze niby wykryto na naszym kompie jakies keyylogery itd... Blokuje prawy przycisk myszki i do tego nie widac ikon z "naszego" pulpitu...

 

Pzdr :()

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak staniesz na nozkach od pasarzera to mozna latwiej glebe zaliczyc :P poniewaz nie bedziesz mial sterowania nad tylnim chamulcem...  a czasem moze sie on przydac  jak bedziesz na plecy lecial :P  :( :D

Trzeba tak stac, żeby mieć wszytko pod kontrolą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...