Skocz do zawartości

II Pielgrzymka Motocyklistów na Jasną Górę 24 kwietnia


bart_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie.

 

Taka imprezka co by sie troche pomodlic za siebie i kolegów zeby do konca sezonu dojezdzili no i za tych co nie dojezdzili.

 

Jak dostane szczegółowy program od organizatora to zapodam. narazie wiem tylko kiedy.

 

Zapraszam do miasta Świętej Wierzy :)

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja pojawia się w oknie w czasie logowania się na stronie rajdu katyńskiego www.rajdkatynski.org.pl.

Ja jadę + 4-5 motocykli.

Czas od 10 do 14 i powrót do domu.

Tak było w zeszłym roku ale pogoda była paskudna więc każdy

myślał tylko o powrocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas trwania?

 

no to chyba juz wiadomo. nie dostałem jeszcze odpowiedzi od organizatora ale praktycznie potwierdzi tylko to co galar powiedział.

 

peeees

 

jest parking strzezony wieeeeeelki jak nie wiem co ze zlot mozna zrobic tak wiec moto bezpieczne.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypali wypali. ostatnio wypalił.i tak na serio to od nas motocyklistów zalezy czy wypali.

 

A tak ze szczegółów to podaje informacje ktore otrzymałem od jednego z organizatorów.

 

to jest link ktory otrzymałem od organizatora oraz mail:

 

http://www.prm.riders.pl/images/jasna_gora.jpg

 

"Witaj Kolego!

Cieszy mnie Twoje zainteresowanie imprezą. Szczegóły znajdziesz pod

adresem:

http://www.prm.riders.pl/images/jasna_gora.jpg

Zaproś w naszym imieniu wszystkich swoich motocyklowych przyjaciół.

Pozdrawiam serdecznie - Piotr "Besa" Czech"

 

W zwiazku z tym ze zbiórka do wyjazdu na parade jest od 9:00 do 9:30 to dla przyjednych proponuję spotkanie ok 8:45, 9:00 na Mc Drive przy trasie DK1 tym w strone katowic (przy stacji BP)

I tam bede czekał poniewaz umówiłem sie tam z kumplami w portalu Seven-Fifty i stamtąd jedziemy na Stary Rynek w Częstochowie.

 

tak więc wszystkich chętnych serdecznie zapraszam

 

pozdrawiam

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że chcecie to Pojade moim Ogarem i się będziecie klepać 40 kmh :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja tam przyjade z kumplami ale na miejsce na ten rynek. Motorami ale jak nas wysmiejecie to sie zmywamy :oops: :oops: :oops: i najwyżej na nogach przygnamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam 35km od czewy ale bede na 99,9% jak nie zdążę poskłądać Junaka to wueską przyjade. W zeszłym roku lało wiec nie było za ciekawie ale za to dwa lata temu pogoda była cacy ani nie zimno ani nie upał poprostu żyć nie umierać.

 

 

Pozdrawiam i do zobaczyska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...