Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chce kupic mój pierwszy motor jestem bardzo niedośiwadczonym motocyklista, i chciałbym zapytac czy lepiej jest kupic suzuki 600 bandit czy moze suzuki gsx600f. Mam ok 10000 do wydania na motor, wiec to chyba jedyce co moge kupic? a moze ktos mi cos inengo poleci ??

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Uzyj opcji "szukaj" i na pewno w archiwum znajdziesz na temat tych motocykli lekture na cale dzisiejsze popoludnie ;) Ja wolalbym Bandita-przyjemniejsza pozycja, jak sie glebniesz(poczatki sa niestety bolesne) to straty beda mniejsze. Pomysl tez nad XJ 600-za ta kase dostaniesz ladny egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorąco polecam Bandita 600, ale nie na pierwszy motocykl. :? A nie myślałeś o nieśmiertelnym GS 500? Za 10.000 zł (albo i taniej, a resztę - jak już ktoś zasugerował - mógłbyś przeznaczyć na ciuchy) powinieneś trafić egzlemplarz w bardzo dobrym stanie.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslałem o gs500 ale podobno to "kobiecy" motorek i szybko mi sie znudzi, a ja tak na prawde to nie jezdziłem zadny m dobrym motorem, najlepszy był na egzamie na prawko yamaha 250 cm3.

No a wracająć do BANDITA to one mają chyba 78 KM wiec nie najwiecej a na początek dobre bo tak szybko sie nie znudzą.

P.S. Dobry pomysł zeby na te ciuchy i kask odłożyć bo jeszce nie mam. Dizex

 

Aha wie moze ktos gdzie kupic tanio dobry motor, kask, ubranie????

Jestem z Wawy wiec moze znacie jakies skepy? jesli chodzi o motorek to lepiej w polsce juz gotowy czy sprowadzony? szukałem sprowadzanych ale nigdzie nie moge w necie znaleźć..

Pozdrawiam

Furby 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tak na prawde to nie jezdziłem zadny m dobrym motorem, najlepszy był na egzamie na prawko yamaha 250 cm3.

Aha wie moze ktos gdzie kupic tanio dobry motor, kask, ubranie????

Polecam lektore tego tematu ;) :

http://www.forum.motocyklistow.pl/viewtopi...pic.php?t=23725

No a wracająć do BANDITA to one mają chyba 78 KM wiec nie najwiecej

IMHO jak na poczatek to calkiem sporo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
myslałem o gs500 ale podobno to "kobiecy" motorek i szybko mi sie znudzi' date=' a ja tak na prawde to nie jezdziłem zadny m dobrym motorem, najlepszy był na egzamie na prawko yamaha 250 cm3.

No a wracająć do BANDITA to one mają chyba 78 KM wiec nie najwiecej a na początek dobre bo tak szybko sie nie znudzą.

[/quote']

No tak-jezeli juz jezdziles 250tka na egzaminie to doswiadczenie masz. Dla Ciebie faktycznie Bandit moze byc za slaby. A tym bardziej nie bedziesz przeciez smigal babskim GSem.Mysle ze powinienes pomyslec o jakims 1000 cu-za ta kase dostaniesz np FZR 1000 kolo 90 roku. Polatasz sezon, znudzi Ci sie, nazbierasz troszke kasy i kupisz cos wiekszego, np. Buse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslałem o gs500 ale podobno to "kobiecy" motorek i szybko mi sie znudzi' date=' a ja tak na prawde to nie jezdziłem zadny m dobrym motorem, najlepszy był na egzamie na prawko yamaha 250 cm3.

No a wracająć do BANDITA to one mają chyba 78 KM wiec nie najwiecej a na początek dobre bo tak szybko sie nie znudzą.

[/quote']

 

U nas przyjęło się uważać, że maszyny pokroju GS 500 to "motorowery", a na pierwszy "dorosły" motocykl należy kupować maszynę o pojemności co najmniej 600 ccm. Ja jednak jestem zdania, że umiejętności jeździeckich należy nabywać przechodząc kolejne etapy, drogą ewolucji a nie rewolucji. Oczywiście decyzja należy do Ciebie.

Co się tyczy Bandita, to nie znudził mi się, a dosiadam go już piąty sezon.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
a ty zajc cos sie tak spiął??

Czyzbys miał GS500 ?

Uwazam po prostu ze jak bede jezdził rozsądnie to bez problemów sobie poradze z banditem...

A z tym 1000 cm3 to fajny chyba chciałes byc' date=' bo nie wiem po co to pisałes :twisted:[/quote']

No bo skoro bandit jest za slaby to bierz tysiaca! Ten powinien na pierwszy sezon wystarczyc ;) Nie lubie glupiego pie**ol*enia teoretykow, co sie na katalogach motocyklowych wychowali. Skoro nie miales okazji jezdzic motocyklem,(bo kursu nie nazywajmy jazda) to na jakiej podstawie stwierdzasz ze Bandit bedzie za slaby? GSa nigdy nie mialem i miec nie bede.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo skoro bandit jest za slaby to bierz tysiaca! .

Hej, zajc, problem z GS-em jest taki, że jest zwyczajnie mały. Są ludzie, którzy wyglądają na nim jak niedźwiedź na rowerku. Poza tym niepotrzebnie się pastwisz. Znam ludzi, którzy w zasadzie zaczęli od "1000" i wszystko gra (co nie znaczy, że to dobra opcja).

Na poczatek mozna się rozejrzeć za XJ600, GPZ500, CB500, CB600 (ale o używkę trudno, bo to nowy model - nie mylić z Hornetem), ER5, albo też za jakimś enduro np XT600 (choć nie każdemu to odpowiada).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja to jak najbardziej rozumiem-sam bym nie mogl jezdzic na GSie, bo przy wzroscie 188 to slabo bym wygladal. Chodzi mi o to ze na poczatek moc Bandita dla wiekszosci jest wystarczajaca( albo inaczej-ciezko ja na poczatek wykorzystac). Tak jak napisalem wczesniej- za ta kase mozna kupic starego mocnego sprzeta, albo nowszego-ale mniejszego. I juz przestane sie pastwic, Vlaad ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...