Skocz do zawartości

wypadek w Poznaniu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mhm... byles? widziales?

Pamietaj ze idzie wiosna i sezon ogorkowy... motocyklisci wyjezdzaja na drogii zaczyna sie sensacja... zanim ta informacja dotarla do Ciebie przeszla przez kilkanascie osob conajmniej pewnie i na Twom miejscu nie dalbym sobie reki uciac ze to wszystko prawda...

Sam nieraz znam przypadki jak to glosno bylo w miescie ze a to taki a siaki wypadek i juz winnego wskazuja i jeszcze jakies herezje a potem okazywalo sie ze prawdy byla moze 1/3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to koleś sobie przesrał... może to i dobrze... zdarzało mi się jeździć na moto jak nie miałem jeszcze prawka, ale jakoś zawsze to było w terenie... Wolałem sam się zabić, niż jescze kogoś trafić...

 

Szkoda kobiety i motocykla...

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie- właśnie o tym mówie... a i tak ludzie łykają pierwsze informacje jak pelikany i nawet jak sytuacja sie odwróci to i tak trzymać sie będa pierwszej wersji bo po co zmieniać sensacyjną opowieść na smutną i mało efektowną prawde!?!:clap:

 

Nie wiem jak to byłoale wiem że mogło być róznie- gość mógł ciąć złoty 20 a równie obrze mógł toczyc sie 50 i kobieta mu wtargnęła...:roll:

Tak cy siak szkoda kobiety i szkoda gościa...:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ostatnich informacji , które krążą po mieście można dojść do wniosku, że były 2 wypadki tego wieczoru

1 - na Bukowskiej na odcinku pomiedzy Kraszewskiego a Polną

2 - na skrzyżowaniiu z Polską

Rozmawiałem wczoraj ze gościem , który jechał o tej godz i mówił ,że faktycznie jakiś wypadek był bliżej Kraszewskiego, gdyż żołnierze zorganizowali objazd i musiał skręcać w Polną

W poniedziałek będę widział się ze znajomym szkiełem z drogówki i sie nieco podpytam , aby już nie tworzyć legend

 

Wracając do Motocyklisty bez uprawnień. Istnieje gro pułapek , które czychają na uszestników ruchu zwłaszcza na motocyklistów.Gość mógł być świetnym kierowcą , jeżdżącym tak już kilka lat , lub chciał się tylko przejechać motocyklem kolegi.Napewno był nieodpowiedzialny ,a nawet głupi skoro w wieku 34 lat nie zdawał sobie konsekwencji ze swoich czynów , ze swojej zabawy. No i zabił człowieka.Co z tego ,że nieumyślnie , co z tego ,że np ta kobieta chciała być może popełnić samobójstwo.W świetle prawa jest on winien. Napewno znalazł się nie jeden świadek i teraz w jego aktach można przeczytać m.in.: " jechał bardzo szybko , słychać go już było od ...ślady hamowania - brak ... kobieta upadła w miejscu oddalonym o x metrów ... widziałem go bo jechałem już za nim od kilku minut i sprawiał wrażenie ,ze nie panuje nad motocyklem i łamał przepisy , przejechał na czerwonym..." i takie tam inne bzdety , które przemawiają na jego niekorzyść.

Gdyby miał prawko , ktoś wziąłby jeszcze pod uwagę jego wersję zdarzeń, a tak :roll:

 

Także jeśli ktoś z was jeździ jeszcze bez prawka to polecam wyrobienie sobie tego dokumentu , bez względu czy jeździcie w mieście czy gdzie indziej, czasem sie przydaje ...

pozdrawiam Cię Spidi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejechał na czerwonym i łamał przepisy.... czyli swiadek pewnie jechał za motocyklista popelniajac te same wykroczenia, bo na bank jechał z niedozwolona predkoscia wiec swiadek zeby to wszystko stwierdzic musiał robic to samo :clap:

 

jechał bardzo szybko , słychać go już było od....

taaa, co niektorym sie wydaje ze im wiecej halasu z siebie wydaje tym szybciej jedzie :D

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla odmiany dzisiaj u mnie w miescie był jakis wypadek czy cuś :P jakis mlody koles na derbi senda (podobno niedawno kupil moto, tak mówi moja siostra) siedział w policyjnym busie (bus stał na "martwym polu") , przy krawezniku na przeciwległym pasie stało moto bez przedniego błotnika (nie było po nim sladu), nie było widac wiekszych sladow zniszczenia ani sladow po szlifie. obo oczywiscie tlum dzieciaków ale chyba nikt nic nie widzial :roll: ) staly 2 radiowozy i jak nadjechalem to jeden startowal na sygnale .

jak dowiem sie czegos wiecej to dam znac

 

uwazajcie na siebie, pzdr ;)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie plot, kiedyś wróciłem z Poznania do swojej rodzinnej miejscowości, a kumple zdziwienie jak nigdy dlaczego ja przyjechałem i nic mi nie jest?!?!? Jak się chwilę później dowiedziałem od kilku dni chodziła plota, że miałem wypadek w Poznaniu na moto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie plot, kiedyś wróciłem z Poznania do swojej rodzinnej miejscowości, a kumple zdziwienie jak nigdy dlaczego ja przyjechałem i nic mi nie jest?!?!? Jak się chwilę później dowiedziałem od kilku dni chodziła plota, że miałem wypadek w Poznaniu na moto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...