Skocz do zawartości

Olej Shtil


Rekomendowane odpowiedzi

A co myślicie o CASTROL TT tez kosztuje koło 30zł.

Całkiem dobry olej dla oszczędnych. Bardzo dobry stosunek cena/jakoś.

Za 30 zł dobry też jest ten olej co Enduras poleca

 

Witam' date=' ja jeżdże na Castrolu, ale TTS (pełen syntetyk). [/quote']

Z tego co wiem to już nie ma TTS zastapili go R2 ale to był taki sam olej poprostu nazwa sie zmieniła.

 

Prosilbym o jeszcze jakies opinie . Poki co powoli sie przekonuje do takiego oleju bo roznica w cenie jest znaczna ;] . Mozna taki olej porownac do Castrola r2 ? Chetnie bym sie przerzucil na taki olej do pil tylko prosze jeszcze o jakies wypowiedzi na ten temat . (np.Strzalka, enduroguy'a i innych endurowcow )

Ja zawsze trzymałem sie tego że olej do piły leje sie do piły a olej do motocykla to do motocykla. Takie jest moje zdanie. Kumpel ma MZ 25 i leje Sthila od roku i motocykl mu normalnie chodzi a nie oszczedza go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.... kiedys też myślałem ze olej do kosiarki lee sie do kosiarki... ale po lekcji o olejach w moim technikum stwierdziłem ze to wszystko jedno :clap: piły mają różne pojemności skoki itd... a jest ten sam olej dlaczego niektóre są czerwone inne niebieskie a jeszcze inne zielone to zależy od składników i fantazji producenta:) Ważne zeby olej do waszych sprzętów był przynajmniej półsyntetyczny(castrol TT) już w tedy nie będzie praktycznie żadnego nagaru pod głowicą:D Castrol jest tańszy od innych bo częsciowo produkowany w polsce :D

 

 

p.s. sorry za jakie kolwiek błędy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

ja na sthilu stosunek 1:20 zatarłem CZ 125 i od tamtego czasu lałem elfa dx 2 ratio (full syntetyc) czy jakoś tak, potem mobila extra 2T (full syntetyc), potem przez krótki czas shell advance coś tam ( też full z dodatkiem olejku rycynowego) , a teraz leje mobila extra 2T ( pół syntetyc) i narazie wszystko lata OK

 

odradzam tez oleje typu quciksilver ( do silników z łodzi motorowych) bo koleś na tym zatarł MZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HHHmmm Ciekawe :roll: bo w Usa TTS jeszcze jest :) http://www.castrol.com/castrol/productdeta...ntentId=6004116

Castrol TT to przeciez mineral a niee pol syntetyk, z tego co wiem to Castrol niee ma zadnego oleju pol-syntetycznego do 2t chyba ze to http://www.castrol.com/castrol/productdeta...ntentId=6006618 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...