Skocz do zawartości

Gasgas


Rekomendowane odpowiedzi

własnie co myslicie o w/w firmie ' date=' nie jest specjalnie popularna w Polsce, moze jedynie z trialu ,pare przedstawicielstw w kraju jest...

pozdro[/quote']

U nas w Polsce widizałek kilka takich sprzentów ale to i tak kropla w morzu japońsko-austryjackim. Kiedys na gas gas 250 Paul Edmunson zdobył chyba tytuł mistrza swiata w enduro ale to był motocykl z fabrycznego teamu a nie taki z salonu.

A słyszeliście o motocyklach firmy VOR ?? wiem że jeden latał w MP MX i opis byl w ŚM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Łukaszem Kędzierskim- ten sezon będzie latał własnie na Gas Gas a to o czyms swiadczy :P. Pozatym reklamował stoisko Gas Gas na Motor Bike Show. Ogolnie motocykle z bardzo solidnym zawieszeniem (klasa EXC) i mocnym silnikiem (125cc ok 40km- z homologacją). No i chyba od tego roku maja przedstawiciela w Polsce takze mysle ze marka sie przyjmie. A na stoisku na MBS bylo naprawde wiele tych Gasgas-ow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
własnie co myslicie o w/w firmie ' date=' nie jest specjalnie popularna w Polsce, moze jedynie z trialu ,pare przedstawicielstw w kraju jest...

pozdro[/quote']

U nas w Polsce widizałek kilka takich sprzentów ale to i tak kropla w morzu japońsko-austryjackim. Kiedys na gas gas 250 Paul Edmunson zdobył chyba tytuł mistrza swiata w enduro ale to był motocykl z fabrycznego teamu a nie taki z salonu.

A słyszeliście o motocyklach firmy VOR ?? wiem że jeden latał w MP MX i opis byl w ŚM.

 

Importerem VORa (włoski motocykl) był (nie wiem czy jeszcze jest) Mieloch Motocykle z Poznania. On startował na wersji enduro w MO. Wiem, że w 2003 roku sprowadził do Polski 2 VORY i ani jednego nie sprzedał. Także raczej niewypał.

 

Co do GasGas - OK, marka z tradycją. Powiedzcie mi jednak tylko gdzie do tego egzotycznego moto kupować u nas części. Tym bardziej jeżeli w grę wchodzi jakiś stary model GasGasa...

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys do ŚM dodali plyte o najlepszych motocyklach na swiecie, był tez tam Vor , baaaardzo przyjemna maszynka :twisted: i calkiem niezle wymiatala

 

z tego co pamietam, to jest to jedna z niewielu maszyn , która skrzynie biegów ma dokrecona do silnika tak jak w samochodach 8O

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jednak tylko gdzie do tego egzotycznego moto kupować u nas części.

No wlasnie cos sie w Polsce ruszylo i jest przedstawiciel skoro bylo wielkie stoisko Gas Gasa na MBS. Ogladalem te sprzety i naprawde solidnie wygladaja i osiagi tez calkiem calkiem. Sa rozne typy zawieszen (Shiver i Sanchez chyba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie , ale co podróba KTMa to podróba KTMa(hehe niektóre modele są bardzo podobne do siebie).

Ale to nie jest żadna podróba firma gas gas jest na rybku już dawno i nawet zdobywała tytuły poprostu u nas bardzo mało popularna. To że jest żadkości a nie znaczy że jest zła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firma gas gas jest na rybku już dawno i nawet zdobywała tytuły poprostu u nas bardzo mało popularna

 

Zgadzam sie .Gas Gas ma dobre motocykle przeznaczone to TRIALU wiec do Enduro tez moga byc super. Mysle ze stana sie popularne u nas w kraju ;) Na poczatku bedzie ciezko o czesci lecz z czasem jak te motocykle zaczna zdbywac dobre miejsca bedzie wiecej przedstawicieli GAS -GASa

Tak jak napisal Enduroguy silniki sa klasy EXC (40KM to sporo jak na 125 :P )no moze zawieszenie troszke slabsze ( MARZOCCHI )

... ;) ale genralnie sa "fajne" ;) ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam też będąc z chlopakami na MBS widziałem Gas-Gasy i wyglądały bardzo porządnie. Ładne owiewki zawieszenia. No a naprawde skoro kedzierki przesiada Sie z wr-ki to chyba świadczy to o tym że to nie jest słaby sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a naprawde skoro kedzierki przesiada Sie z wr-ki to chyba świadczy to o tym że to nie jest słaby sprzęt.

No chyba ,że chodzi o pieniądze wiadomo ,że gdy on będzie jeździł tym sprzętem i zdobywał jakieś tytuły to wtedy firma sie rzsławi na naszym rynku i będzie wiecej kupców na te maszyny .Możliwe ,że on jest sponsorowany poprzez gasgas ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisal Enduroguy silniki sa klasy EXC (40KM to sporo jak na 125 :D )no moze zawieszenie troszke slabsze ( MARZOCCHI )

... :clap: ale genralnie sa "fajne" :D :D

pzdr

do wyboru jest tez opcja z ohlinsem :D z tego co sie orientuje niedawno powastała spólka Gasgas polska i ruszaja ostrym tępem :!: ciekawe czy cała kadra sie przesiądzie na te motocykle :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...