Skocz do zawartości

SETE GIBERNAU wygrał test w Catalunya !!!


Gość PCe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rossi RULEZ!!!  

Ja i tak twardo i bez zmian za nim... kolejny gośc po Rossim któremu naprawde szczerze kibicuje to Hayden...8)

 

Rossi jest dobry ale wydaje mi się, że każdy inny zawodnik odnoszący takie sukcesy tak samo będzie widziany jak Rossi. Ja osobiście mam już dość Rossiego. W poprzednim sezonie tak samo kibicowałem Sete ponieważ tylko on faktycznie może zagrozić włochowi.

 

Tak jak napisałem wcześniej to Sete wygrał test i to coś oznacza. Oznacza, że jest bardzo szybki i tym razem będzie walczył o pierwsze miejsce w generalce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku Sete też był szybki i nawet parę razy wygrał GP. Ale żeby wygrać w generalce, trzeba być nie tylko szybkim na jednym okrążeniu, ale i być świetnym strategiem przez wszystkie okrążenia. I to na pewno ma Rossi, a czy ma to Gibernau się zobaczy. W zeszłym roku nie dał rady.

 

A to co pokazuje się na traningach, a co jest faktycznie na torze to też jest strategia....

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego ze ten test wygral Sete?

Pare tygodni wczesniej wygral Rossi, ale to nic nie oznacza - kolesie teraz dopiero ustawiaja swoje maszyny, dostrajaja je tak aby byly idealne. Dopiero pierwszy wyscig w motoGP pokaze kto dobrze wykorzystal ten czas.

BTW Sete dopingowalo 30 tys fanow, to tez troche pomaga :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam od zawsze kibicuje Rossiemu, ale Sete w ubiegłym sezonie był jedynym, ktory mógł mu zagrozić, w tym sezonie będzie podobnie oni dwaj i pewnie do walki włączy sie Biaggi, który też jest jednym z faworytów - teraz w Repsolu ma duże szanse, a wczoraj poprostu maszyna mu padła przed ostatnim wyjazdem. A kto twierdzi, że Sete to mięczak to nie śledzi MotoGP, tam juz NIE MA MIĘCZAKÓW.

Forum Kołobrzeskich Motocyklistów www.moto-kolobrzeg.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie Rossiego, to serio uwazam go za "miszcza" i to baardzo konkretnego.

Przelecila wszystkie pojemnosci jako miszczu i tak samo zrobil z 500 cc.

Na dodatek jako jedyny zmienil maszyne.... i DALEJ WYGRYWA!

On jest chyba bogiem na torze ;)

 

Tak jak pisalem wyzej, Sete nie lubie, choc zly nie jest. Rossi dalej miszczem, ale licze tez na super akcje ze strony Max'a Biagii :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czemu panowie, Rossi to kot a każdy kot lubi współzawodnictwo a nie sciganie sie na czas. Kot lubi prawdziwe wyzwania a nie zabawe z plastikową myszą w koszyku. Italiano pokazał juz kto rzadzi w klasie motogp a było to o ile mnie pamiec nie myli w Australii w 2004 roku hehehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czemu panowie' date=' Rossi to kot a każdy kot lubi współzawodnictwo a nie sciganie sie na czas. Kot lubi prawdziwe wyzwania a nie zabawe z plastikową myszą w koszyku. Italiano pokazał juz kto rzadzi w klasie motogp a było to o ile mnie pamiec nie myli w Australii w 2004 roku hehehe.[/quote']

 

I właśnie takim kotem jest Sete bo nie odpuszcza i cały czas walczy. Reszta stawki jest w cieniu dwóch zawodników (Rossi, Sete). Zgadzam się z poprzednikiem i myślę, że w tym roku w walkę o podium włączy się Biagi. Sete nie jest mięczakiem zwłaszcza na mokrym torze gdzie nikt mu nie może dorównać. :P

 

Juz na początku pierwsza runda MotoGP. Trzymam kciuki za Sete i cały zespół HONDA Telefonica MovieStar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eghm :|

 

Jezeli mowicie o takim kims, kto goni, zapie**ala to mysle ,ze takim kims jest Biaggi.

Sete jest takim kims co chce przejac liderstwo i 3mac caly czas pozycje. Nic dobrego z jego strony na prawde nie widze.

 

Rossi ten to potrafi wpuscic 3 osoby ,bo mu sie nudzi, potem wziac ich wszystkich 3ech za jednym zamachem w pare sekund i znowu byc pierwszym. Ten gosc jest krolem i jak narazie tego chyba nikt nie zmieni. Zobaczymy zreszta w nowym sezonie MotoGP :>

 

Nie wiem jak Wy, ale ja przewaznie obstawiam kto wygra w dwoch pozycjach.

Chodzi mi o pierwsza trojke, a potem tak do 7mki. Lubie obserwowac jak walcza 2 grupy zawodnikow, tych czolowych i tych lekko z tylu ;)

 

p.s - ma ktos filmy z motogp na kompie?

Bo mam tylko z : Mugello, Spain, France i Africa.

A potrzebuje znaaacznie wiecej :P (chodzi mi o poprzedni sezon ofkoz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...