Skocz do zawartości

Jawka - iskra jest paliwo jest - nie pali


gieras
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Swieca nowka (Denso, odpowiednik Iskry), gaznik razem z dyszami czyscilem. Probowalem ja tez na pych kilka razy, ale nic, Odpalila tylko raz, ale wogole nie chciala sie wkrecac na obroty, tzn musialem ja pchac, zeby wogole chodzila.

 

Podejrzewam tez lewe powietrze, bo gdy zatkam dolot powietrza, to czesciej sie odezwie, jednak nie wiem czy ma to az takie znaczenie, ze motor nie pali ? Wczesniej palil i na filtrze powietrza i bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondensator byl juz podkladany z jezdzacej jawy (orginalny czeski, Tesla). Jednak nie bylo roznicy. Sprawdze te kable, bo jest tam troche balaganu.

Chodzi mi po glowie tez simmering, gdyz swieca czesto jest zalana, wiec moze poszedl simmering od strony sprzegla, i sie dostaje lej do komory ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to typowy objaw złego uszczelnienia między gaźnikiem a karterem. Wszystko odkręć ' date=' podszlifuj i daj na silikon i będzie ok, a przy okazji wymień gumową uszczelkę w którą jest mocowany gaźnik. Sam to mialem i wymiana zażegnała kłopoty.[/quote'] zrobilem tak jak piszesz. Powiem ze juz odpala, jednak chyba nie obejdzie sie bez regulacji samego gaznika. Jezdzic jezdzi, pali od kopy, jednak musze mu pompowac paliwo. Dzieki za pomoc, jutro bede walczyl dalej, i dam znac co i jak.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOżesz spróbować pokombinować coś z tą blaszką zamykającą i otwierającą zaworek iglicowy :P Jak musisz pomopwać to wygnij ją tak aby pływak mógł podejść wyżej = bedziesz miał więcej paliwa w komorze gaźnikowej.

 

PZdr.

z ta blaszka zawsze mam jaja. Dzis tez. Dalem ja wyzej (pozniej zamyka sie zaworek = wiecej paliwa) przelewa gaznik, a jawke dalej przerywa nie dostajac paliwa ! (?). Obnizylem , to znowu zalewa swiece. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...