Skocz do zawartości

Cagiva Raptor 1000 - opinie.


Rekomendowane odpowiedzi

Kolego grzeczniej troszke! Ja wiem zes ze stolycy ale na forum obowiazuje kultura...

oj. jakieś kompleksy? no cóż. nie moja to wina. pretensje do Zygmunta III Wazy.

 

Proponuje wiecej wyrozumialosci dla innych pogladow.

ty żeś pierwszy mnie obraził, więc nie gadaj teraz o wyrozumiałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w moim przypadku ok 2000 roku ,ale mowie to byla Cagiva wiec troche mniej egzotyczna niz Gilera:) No ja miałem już to szczeście ze na 125 miałem juz dosyc sianka wiec moglem sobie na KTM pozwolic ktory niedosyc ze ladny to jeszcze porzadnego kopa miał:D .Co do porówniania to 7 wybrałem tylko z wzgledu na design ktory jest dosyc kontrowersyjny i nie wszystkim sie podoba ale wszyscy patrza z respektem (BMW moze sobie na to pozwolic a na przyklad Fiat juz niee....(multipla:) ) tak samo jest z Ducatii nie wszytkim sie podoba ale nie spojrzysz i nie powiesz ale szmelc:),i do imprezy tez bym 7 nie porownał bo to lima a tamto to rasowy sport:) jak ma byc pojedynek to włosko-japonski to wystawiam np Ferrari 360 Modena vs Impreza/Evo i to juz inna bajka:)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w moim przypadku ok 2000 roku ,ale mowie to byla Cagiva wiec troche mniej egzotyczna niz Gilera:)

wiesz - ja zawsze myślałem odwrotnie :D. Gilera to chyba od skuterów przynajmiej miała importera. a o Cagivie, to ani widu, ani słychu :D.

 

No ja miałem już to szczeście ze na 125 miałem juz dosyc sianka wiec moglem sobie na KTM pozwolic ktory niedosyc ze ladny to jeszcze porzadnego kopa miał:D.

zazdroszcze :D. ja jak uzbierałem na Japonię, to obiecałem sobie że nigdy więcej nie stanę na terenie Motoromy i że więcej nie kupię Włoszczyzny :D.

słowa dotrzymałem :D.

 

Co do porówniania to 7 wybrałem tylko z wzgledu na design ktory jest dosyc kontrowersyjny i nie wszystkim sie podoba ale wszyscy patrza z respektem

mie się tam podoba :D.

 

(BMW moze sobie na to pozwolic a na przyklad Fiat juz niee....(multipla:) ) tak samo jest z Ducatii nie wszytkim sie podoba ale nie spojrzysz i nie powiesz ale szmelc :D

a patrzyłeś z bliska? chyba nie, skoro tak mówisz.

 

jak ma byc pojedynek to włosko-japonski to wystawiam np Ferrari 360 Modena vs Impreza/Evo i to juz inna bajka:)....

bez jaj. znowusz naciągasz na korzyść włoskich.

jak już fu F360 vs Supra :D.

i na tym bym skończył temat o włoszczyźnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja lepiej skonczmy ale dodam ze jedno jest pewne w sportowych samochodach sa najlepsi (Lamborghini ,Ferrari ,Maserati ,Pagani itp) :D no i to juz konie sporow a co do tematu to raptor mi sie podoba ale wolalbym V-raptora tego najmocniejszego (ogien) a co do silnika z TL to mam sentyment odkad slyszalem jedna (z pustymi wydechami) jak kolo mnie przejechala i powłączala alarmy w samochodach:):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do silnika z TL to mam sentyment odkad slyszalem jedna (z pustymi wydechami) jak kolo mnie przejechala i powłączala alarmy w samochodach:):D

no, ale to normalka na pustych wydechach.

moje kombo (ZX-9R + IXIL) nie gorzej włącza alarmy :D.

najfajniej jest w parkingach podziemnych pod galeriami handlowymi :D.

a u mnie na osiedlu gość ma Focusa, któremu włącza się alarm, jak przejadę przy 3 tyś obrotów. :D jedyna rada, to przed nim sprzęgło i przejazd na sprzęgle i tysiącu obrotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja trzy zdania do dyskusji:

1.Kumpel pracuje w serwisie Ducati,bylem ostatnio u niego a na serwisie Multistrada i Monster z przebiegami nie wiekszymi jak 4 tys.km i silniki padniete.Kumpel powiedzial mi tylko tyle: "Tak miedzy nami:nie kupuj nigdy Ducati!".Chyba wystarczy?

 

2.Silniki V wg mnie tylko fajnie pracuja a tak poza tym to niczego nie oferuja.Niby sa elastyczne ale nie zawsze tak jest,kto jezdzil np.SP-1 czy SP-2 to wie o czym mowie.Do tego przewaznie duzo pala,maja duze wibracje,przejezdzaja bez remontu mniej niz R4 itd.

 

3.Czesci do Suzuki od nowego roku sa dostepne w ciagu 48 godzin. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do drugiego punktu wypowiedzi Angela to podobnie stwierdził mój kumpel ktry całe życie latał rzedowymi czwórkami(ostatnio miał chyba 3 fajery pod rząd, skończył na 929z 2001roku) i na ubiegły sezon kupił sobie SP2... na początku pierwsza testowa jazda bła spoko, przeleciałsie kawałeczxek i mówił że extra, super na gume wstaje itd...

Potem mnie nie było całe wakacje i jak wróciłem to pytałem jak sie śmiga... stwierdził że fajnie ale jednak woli wrócic do rzędowej czwórki i chce zminić na jakiegoś Fajera albo coś podobnego...

Poprostu stwierdziłże jazda tym motorem często jest bardzo uciążliwa a charakterystyka vidlastej dwójki w plastiku nie każdemu musi odpowiadać, szczególnie jak ktoś przywyknie do innego sposobu oddawnia mocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 8 miesięcy temu...

motocykliczny_450x60.jpg

Rozwiąż samodzielnie problemy z motocyklem lub skontaktuj się z mechanikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś w raptorze wbite w dowód 77kW ?. Ja spotykałem się jedynie z wartościami od 84 do 90kw i z brytyjskiego artykułu wynika że są to wartości "na kole".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...