Skocz do zawartości

Mój ogar


Macio.S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. był taki krzywy z tyłu ;)

2. tiper??

3. Niewiem o ch ci chodzi z tym kolankiem ;)

4. Prawda tuleja wypadła mi kiedys ;):P ale jush niesądze zeby wypadło ;)

5. Amortyzatory przez przypadek mi sie jeden pomalował wiec pomalowałem 2 :D

6. U mnie dał mi ze moge jezdzić daleko na gumie :twisted: i lepiej sie zbiera. (przynajmniej ja tak to odczuwam

7. No własnie wiekszość ogarów to "wiejski tuning"

8. Mnie sie tam podoba :P i według mnie jest stan db

To jest stan fuszerka a nie dobry. Lakier to tragedia, kopniak tak samo, tunigowa fajeczka z allegro na swiecy... pręt zbojeniowy imitujacy dzwignie hamulca, brak kopniaka. To jest stan dobry? Troche samokrytyki

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. niewiem czy to pręt zbrojeniowy bo tego ja nie robiłem przelewacza tesh ważne że działa.

2. Eh lakier to co mam go do lakiernika dać ?? ja kasy nie zbieram z drzew.

3. kopniak będzie zrobiony zgubiłem na jesień ;)

4. No i co ze mam taka fajke, fajka jak fajka tylko że ja ją kupiłem u nas w sklepie w Częstochowie.

5. Skoro to nie jest stan dobry to niewiem stan cel to chyba musi być jak oryginalny z fabryki i latać u nas takie chodza jako stan bdb ok. 450 zł więc te "wiejskie tuningi" to niewiem co to jest za stan chyba "złom"

6. Pierwszy raz się spotkałem z opinią że jest do d... raczej zachwalali stan w jakim jest wiec może tak na zdjęciach tak wygląda ;);)

7. Tak jak mój kolega Raczek powiedzał "na lakierze się jeździ :D"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bikepics.com/members/adam87/87pony50/ tu macie dobrze pomalowaną motorynke przez mojego starego

http://www.bikepics.com/pictures/289188/ tu jest tez moja rama od huski pomalowana ale niestety to zdjecie bylo robione telefonem wiec nie widac

i zobaczcie mój silnik http://www.bikepics.com/pictures/299489/

nie wiem ile ten lakier wytrzyma ale teraz wyglada zajebiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Adam nie powiesz ze sam malowales silnik?? ;) Jak zes maznal tak dokladnie ten znak husqi? Czym malowales silnik bo u mnie zwykly spray schodzi po jednej jezdie w butach. A na ramce to jaki kolor bo jak kameleon troche wyglada ;)

P.S. podziwiam hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Adam nie powiesz ze sam malowales silnik?? Jak zes maznal tak dokladnie ten znak husqi? Czym malowales silnik bo u mnie zwykly spray schodzi po jednej jezdie w butach. A na ramce to jaki kolor bo jak kameleon troche wyglada

P.S. podziwiam hehe

hehe dzieki ;)

moj stary malował wszystko. lakier z silnika i tak zejdzie od butów ale przynajmniej u mnie w pokoju silnik wygląda ładnie ;) malowane było najpierw podładem z cynkiem, potem tą normalną farbą którą widac a na koniec pokryte bezbarwnym lakierem dzieki czemu tak sie świeci jak psu jajca.

moj ojciec ma obsesje na punkcie takich rzeczy chociaz to i tak zaraz sie zedrze ale ja mu tego nie moge wytłumaczyć

ostatnio zrobił forme gipsową na tylny błotnik żeby robić z włókna szklanego albo węglowego bo juz 4 razy mi sie blotnik złamał a nowy kosztuje 220zł

husqvarna-wr125-99-bikepics-310761.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro uważasz że każdy Ogór to wiejski tuning to po kiego grzyba go ruszać?? Jak napisałeś że Ci się jeden amor prysnoł to nie mogłeś tego zmyć jakoś?? Kiepsko to wygląda. Lepiej by to wyglądało z chromem..

Zgadzam się z wami, że ogary nie są piękne ale bankowo sa ładniejsze orginały niż tuningi.

Ze takie coś 450zł?? Musze kiedyś zawitać do Czewy, sprzedaje mojego, do salonu i wracam nowym moto ;)

pzdr

AHTOH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja uważam, ze to wcale nie wyglada źle. Daj na bak tą czarną opaskę, pryśnij na czarno osłonę łańcucha. Niepotrzebnie moim zdaniem pomalowałeś te tylne amortyzatory, bo dają mylne wrazeni, że to złom dla niepoznaki przykryty warstwą nowego lakieru. I jeszcze lepiej wyglądało by to bez naklejek na baku, albo te naklejki w jakimś innym kolorze, troszkę popsuły cały efekt.

Ale zrobiłeś to sam i to się liczy, a poza tym wyszło naprawdę gut, jeśli był naprawdę w takim złym stanie jak mówisz, zdaję sobie sprawę ile to musiało cię kosztować pracy, bo sam w tą zimę remontowałem swojego ogarka, teraz wygląda naprawdę super, ale to tylko dlatego, że dużo pomagał mi ojciec.

Znam wiele osób, które jeżdzą na kompletnych złomach, wieśniacko poprzerabianych :-D bez hamulcy, kopajki, dźwigni zmiany biegów 8O nie mówiąc o światłach czy klaksonie. A tu sam zrobiłeś remont i może nie wyszło idealnie, ale sporo sie nauczyłeś.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zostawcie juz chlopaka bo mu wstyd bedzie na ogarze jezdzic :twisted: Najwazniejsze ze jemu sie podoba i ze jest zadowolony z tego co zrobil:) Ze zle polozyl lakier itd niech sie uczy kiedys bedzie umial:D Jakbyscie zobaczyli jak ja omalowalem swoja wsk to byscie padli romet sie chowa:D Ogulem romet jak romet nic nadzwyczajnego:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...