Skocz do zawartości

Marki kasków


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie temat był już kiedyś wałkowany ale ostatnio pojwiło się na rynku parę nowych marek a i z tych zasiedzianych niektóre trudno mi ocenić.

 

Cz ktoś z was wie coś może o takich markach jak np.

 

Madhead czy THH

 

O MAXach i Keeway'u chyba nie trzeba pisać bo wiadomo co i jak.

 

Właśnie przymierzam się do kupna kasku krossowego i bedę miał do dyspozycji góra 400 zł

 

W grę wchodzi AGV RC5 ale moze są też inne opcje w takiej kwocie.

A moze lepiej szukać czegoś w używanych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam NOLANa ladnego, bialy bez naklejek (niedlugo cos nakleje)

kask zakupiony w komisie za 120zl (dorzucili mi pas nerkowy)

niby z daleka mierny ale po paru glebach sadze iz kask jest dobry bo nie ma pekniec a mi sie w glowe nic nie stalo

 

moja rada ?

przejdz sie po komisach jesli nie uwazasz tego za cos dla ludzi ubogich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

freak of nature napisał:

niestety tak sie rynek uksztaltowal ze albo mozna kupic jakies badziewia do 300zl typu Max albo kaski markowe ktorych ceny zaczynaja sie od ok 500zl. brak jest czegokolwiek konkretnego w przedziale 300-500zl

 

No nie wiem , będąc w sobotę na MBS widziałem fajowe kaski NITRO po 300 zł.

Firma podobno spoko a i prezentowały się rewelacyjnie, koleś który je sprzedawał jest zazwyczaj na każdej giełdzie motocyklowej, sprzedaje akcesorja enduro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem fajowe kaski NITRO po 300 zł

 

niezla cena biorac pod uwage to ze najtansze kaski enduro firmy nitro w polsce oferowane sa w cenie detalicznej 360zl - model mx-410. jest to calkiem solidny kask i gdybym mial mozliwosc kupienia go za 300zl to pewnie bym sie zdecydowal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezla cena biorac pod uwage to ze najtansze kaski enduro firmy nitro w polsce oferowane sa w cenie detalicznej 360zl - model mx-410. jest to calkiem solidny kask i gdybym mial mozliwosc kupienia go za 300zl to pewnie bym sie zdecydowal

 

Też byłem w szoku i odrazu przeszła myśl przez mózgownice (BRAĆ) ale potem stwierdziłem że nie po kask wybrałem się na MBS i dałem sobie spokój :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno. Przymierzałem dzisiaj AGV RC5 i teoretycznie powinienem mieć rozmiar "M" (mam 57cm) ale ledwo wcisnąłem ten kask, oczy mi wychodziły a przy zdejmowaniu prawie mi uszy urwało 8O - wiem, że nowy kask się ułoży ale aż tyle? Czy moze AGV ma zanizoną numerację?

Przymierzałem także "L" ten wydał mi się dobrze przylegajacy ale czy czasem nie nabierze zbyt dużego luzu po jakimś czasie?

 

Ktoś ma jakieś doświadczenia wtym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...