Skocz do zawartości

Co trzeba spr przed zakupem motoru !!


Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co wam powiem !! SAmi se szukajcie nie chcesz mi pomóc to sie zamknij i nic nie pisz !! A nie mnie pouczasz !! to forum jest po to zeby pomagac sobie nawzajem a nie sie jechac !! A ze jestem nowy to uj Ci do tego nie chcesz mi pomóc to ...........!!

Tym postem tylko utwierdziles mnie w zdaniu, ze znalazles sie chyba w niewlasciwym miejscu. Jak dla mnie za ogol twoich dotychczasowych dokonan na 4um dalbym ci ostrzezenie. Ciesz sie iz ja tu nie jestem modem (zreszta nie chcialbym nawet, bo nie mam na to czasu).

 

 

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HubZG

Postaw sie na miescju satrych użytkowników którzy pisali wiele razy na ten sam temat i co jakiś czaas przyjdzie ktos nowy zadaje pytanie które było opisane 2 razy tydzien temu. Cchiało by Ci sie 10 razy to samo pisac?? 2- 3 razy rozumiem ale ni ponad 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gimnazjum z Zielonej Góry zawsze razem spoko .... Ale poziom prezentujecie naprawde wysoki :? Może byście założyli jakiś swoje forum na którym bedziecie pisać o kradzieżach moto , tematy będziecie powtarzać po 100 razy itp Ludzie na początku napisałem Ci normalnie bez żadnej aluzji żebyś wszedł do archiwum i tam odnalazł w razie jakiś dalszych pytań można odświeżyć temat .Gdyby nikt nie reagował na taki sprawy to nie było by to forum lecz śmietnisko ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gimnazjum z Zielonej Góry zawsze razem spoko .... Ale poziom prezentujecie naprawde wysoki :? Może byście założyli jakiś swoje forum na którym bedziecie pisać o kradzieżach moto ' date=' tematy będziecie powtarzać po 100 razy itp Ludzie na początku napisałem Ci normalnie bez żadnej aluzji żebyś wszedł do archiwum i tam odnalazł w razie jakiś dalszych pytań można odświeżyć temat .Gdyby nikt nie reagował na taki sprawy to nie było by to forum lecz śmietnisko ...[/quote'] Bols ale ty sie do wszytkiego czepiasz !! Załozyłem temat cos Ci nie pasi to nie pisz !! Kurde stary !! No nie twój Rzeszów super poziom No i se załozymy !! ZAbronisz nam :laughing: MOZE BYSCIE ZAŻYLI JAKIS SWOJE FORUM naucz sie sklejac zdania to pogadamy RZESZÓW ZARYPISTY poziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z Hubertem.Jesli przeszkadza wam to ze ktos nowy zapytal sie jeszcze raz to poprostu nie odpowiadajcie na jego post.A tak swoja droga to jedziesz prawdopodobnie Hubert z profesjonalista <czyt.ze mna > takze na mine sie nie narypiesz.Mam taka nadzieje

 

Człowieku brak mi słów, specjalista na maxa z ciebie taaa to po co zakładasz 2tematy jak DT na 50 zarejestrować i w 3 pozostałych po 10postów jak to zrobić a wszystko masz opisane kilka postów wyżej.

Ktoś tu musi zrobić pożądek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie, w dziale enduro zrobiło sie tak samo jak w motorowerach :( przedszkole .... i nie mozna takiemu wytłumaczyc, ze robi zle , w dodatku zajmuje niepotrzebie mniejsce na serwerze pytaniami, ktore padly juz 10 razy :(

 

ps. sory, w dziale motorowery jest juz dużo ciszej, poprostu jak ktos nie ma nic ciekawego do powiedzenia to siedzi cicho :(

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HubZG nie rżnij takiego cwaniaka tylko przeczytaj zasady forum i sie do nich stosuj, ty mówisz "nie chcesz nie pisz", ale jak tu nie odpisać takiemu co nie ma siły kliknąć w "szukaj" i jeszcze włazi tu z butami jakby był nie wiadomo kim, trochę szacunku dla innych mógłbyś okazać. Ja mówię-jak ci nie pasuje nikt cię nie zmusza do tego forum

Będę wdzięczny jeśli temat zostanie usunięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bols ale ty sie do wszytkiego czepiasz !! Załozyłem temat cos Ci nie pasi to nie pisz !! Kurde stary !!

PISZE CI PO RAZ ENTY ,ŻE CHCIAŁEM CI POMÓC :!: CO DO SKLEJANIA ZDAŃ TO WIDZE ,ŻE CHYBA JEDNAK TO TY NIEMOŻESZ ZROZUMIEĆ TEXTU :!:

PS Wyraz "se" w kolejnym poście mówi za wszystko wiecej już sie odzywam w tym temacie ponieważ nie ma sensu z tobą rozmawiać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Icea to ty zaczołes tu pisac nie na temat !! Spoko rozumiem was nie chce wam sie pisac to nie piszcie sorry ze w ogóle ten temat załozyłem !! A to ty jestes cfaniak siedzisz tu od jakis setnych dni i sie wymadrzasz chciałem sie tylko dowiedziec !! CZegos nowego w swojej przygodzie z motorami która zaczynam... Bols ty zaczołes ja skonczylem nie mówie ze reprezentuje wysoki poziom ale wiesz to Cie powinno .... obchodzic !! Kazdy moze zle napisac !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny Bols2 czyli ''cienki Bolek'' i Icea_PL pokazali' date=' że forum to miejsce gdzie nie ważny jest temat, rada czy podpowiedŸ tylko cięta riposta,wykład a'la Jan Miodek i zrobienie z kogoĹ głÂšba...A z kogo? To pytanie retoryczne ,o ile w/w wiedzą co to znaczy..[/quote'] MA racje zgadzam sie z nim w 100% zrobiłem temat o fotkach a Bols znowu sie pluł !! :/ :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy moze zle napisac !!

Stary ale zrozum ze po odpowiedzi powinienes napisac: Sorry za klopot juz szukam w archiwum, nie wiedzialem ze tak sie robi gdyz jestem tu nowy. Zamiast tego madrzysz sie ze to Bols i inni sie czepiaja a to Ty jestes najmadrzejszy i nadal oczekujesz odpowiedzi na zadane pytanie.:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobraaaaaa nie chcem sie tu z nikim pokłucic !! Sorry za wszystko !! nie chcem miec tu wrogów ale cos czyje ze i tak juz mam :( aleee zawsze wszystko sie moze zmienic :( :( Ale dzieki za wszystko !! :( chociaz jeden mi napisac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...