Skocz do zawartości

Moja Suzi :-)


CINEK_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Post w powitalni jest mogę więc przywitać sie również na forum nakedów ;)

W sierpniu zeszłego roku po 4 miesięcznych poszukiwaniach kupiłem GS500E 97/98 dokładnie taki jak chciałem :)

Kolor czarny, udokumentowana przeszłość (motor kupiony w Polsce od 1wszego właściciela) był stanie perfekcyjnym. Długo się nie zastanawiałem mimo iż cena była wyższa od eurotaxowych - po prostu egzemplarz był perfekcyjny!

Poniżej kilka fotek mojej zabawki zrobionych kilka dni po zakupie.

Obecnie Suzi ma nowe opony, wydech racingowy IXILa, karbonowe klamki (te aluminiowe strasznie brudziły łapy) a na montaż czekają oryginalne srebrne gmole.

 

Resize%20of%20DSCF0155.JPG

 

Resize%20of%20DSCF0156.JPG

 

Resize%20of%20DSCF0159.JPG

 

Resize%20of%20DSCF0160.JPG

 

Resize%20of%20DSCF0161.JPG

 

Resize%20of%20DSCF0162.JPG

 

Resize%20of%20DSCF0163.JPG

 

I dumny właściciel :)

 

Resize%20of%20DSCF0165.JPG

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum ;)

 

Gratuluję zakupu i bezawaryjnej eksploatacji oczywiscie życzę :)

 

Zapraszam również w ramach integracji na forum dla śląskich motocyklistów :)

 

http://motocykle.slask.pl/forum/

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no naprawde piekna maszynka!! :)

 

gratuluje Ci zakupu! zycze ci aby ci dlugo i bez problemowo sluzyla!!

mam nadzieje ze bede mial szanse sie jej blizej przyjrzec na jakims zlocie :)

 

PS: Witaj na FORUM!! :) ;)

 

PZDR!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj na forum , grono posiadaczy gs cały czas sie rozrasta :) sprzecik spoko, widac że bardzo zadbany 8)

 

ps. jak bedziesz chciał zaprezentowac fotki maszyny to polecam zalozenie konta na bikepics.com i wrzucenie do nich linka żeby nie zajmowac miejsca na serwerze forum bo podobno z nim krucho :) no i maszynke beda mogły podziwiac osoby nie bedące na tym forum :lol:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Maszynka - trzeba przyznać - pięknie się prezentuje, prawdziwa uczta dla oka, myślę, że będziesz mógł wpędzić w kompleksy niejednego gieesiarza (i niejedną gieesiarę :) ).

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Witaj. Maszynka - trzeba przyznać - pięknie się prezentuje' date=' prawdziwa uczta dla oka, myślę, że będziesz mógł wpędzić w kompleksy niejednego gieesiarza (i niejedną gieesiarę ;) ).[/quote']

w kompleksy mnie jeszce nie wpędził :) ale sprzęt naprawdę ładny... :)

gratuluję zakupu i życzę ogromnej frajdy z jazdy :twisted:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezla z nie suczka( i sie mi przypomina oklep numer "hej suczki" heheheh) hehehehehehe.A tak na powaznie: trafiles bardzo ladny egzemplarz.No i ten kolorr......Sam polowalem na czerwony lub czarny a trafil sie blekitny ;).Coz,taki los.

A tak poza tematem: to twoja pierwsza maszyna, czy juz czyms dluzej smigales?

No i oczywiscie witka na forum

:):):):D

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegę

 

Trafiłeś z Autokącika na to forum, wiedziałem, .że jest kwestią czasu aż zobaczę tutaj Twoje moto 8)

Na Autokąciku mam nicka Rafaolo i moderuję podkarpacką. Maszynka jest piękna i naprawdę doskonale utrzymana. Założyłeś już tłumik?

Życzę zadowolenia z moto i bezpiecznej jazdy.

 

Ps. Fajną masz kurteczkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...