Skocz do zawartości

vn_800_Drifter


Klaus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pod koniec bm tj. marca 2005 wybiwram się za zachodnią granicę do niemiec po pierwszy swój motocykl, wybór padł na Driftera

1. sentyment dla sylwetki

2. atrakcyjna cena w stosunku do xvs 650 i do vn 800 classic

wiem że tych maszyn w Polsce jest jak na lekarstwo lecz może znajdzie się ktoś kto ma drifterka i mógłby się podzielić uwagami na temat na co zwrócić szczególną uwagę przy tym modelu.

chodzi mi o szczególiki - ogólne rzeczy typu ryski, kolor zgodny z fabrycznymi, śruby czy też co się tam z rury wydostaje mam nadzieję wychwycić.

Mam też pytanie dotyczące użytkowania drifter jak z łańcuchem a raczejczy i gdzie mogę przerobić na pasek - jeśli ktoś wie niech mi napisze.

 

Pozdrawiam

Klaus włóczęga

:twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnikowo Drifter jest ok- nie to co stare VN 750, ma swoje wady typu walenie sie w zakretach, niewygodna kierownica(jak dla mnie), strasznie cichy wydech, po co przerabiac na pasek- dobrze obsługiwany łancuch tez wiele wytrzyma. To tyle co wiem. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się zdaje (ale 100% pewności) niemam że Driffter iClassicmają inne przełożenia skrzyni biegów niż wersaj A (chopper). Drifter ma poza tym dwie tarcze hamulcowe - spora zaleta bo motocykl jest cięzki i dosyćżwawy jak na "choppera" tej klasy.

 

Przerobić na pas musisz sobie sam. W Polsce raczej nikt się w to nie bawi. Sprawa nie jest skomplikowana trzebakupić specjalny "kit" i zamienic zębatki na koła pasowe, wyjąć wahacz i parę innych drobiazgów. Łańcuch wtym moto wytrzymuje długie przebiegi ale czyszcenie smaru z tylnej felgi to koszmar.

 

Janek -> to że cichy toda się "naprawić" :) ale wcześniej trzebadokładnie przeczytać wszystkie tematy opustym wydechu na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdeczne dzięki - dowiedziałem się że jest niezły płyn do konderwacji dzięki któremu dość łatwo będzie się usówać smar więc jest spoks. Nie będę musiał wydawać forsy na pas.

Klaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...