Skocz do zawartości

Mam nowy sprzęt :D


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzięki wszystkim za życzenia. Co to ceny, to dałem za nią 2500zł (dowóz, kostka, nowe płyny, dodatkowe oleje, itp.) + na rejestrację i ubezpieczenie wydam ok. 850zł. Jak widać, cena wielce okazyjna nie była, ale uważam, że się oplacało, bo cały motocykl tak jak JaJo napisał "jest dziewiczy", a poza tym byłem lekko zdesperowany po ogładaniu 4 z kolei, nowszych, jeżdżacych wałków w Polsce:/. Czy zblokowany jest to nie wiem, ale nie sądzę, bo na 4 się prawie 90km/h bujałem, a na 5 i 6 jeszcze nie próbowałem :lol: . Nie wiem, gdzie Hondy maja blokady, ale na pewno dyfuzor nie była rozcinany, a i tłumik jest orginalny.

 

Do enduroguy: sprzęta kupiłem od importera z Czaplinka, tj. na północ od Piły, na Pomorzu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzięki wszystkim za życzenia. Co to ceny, to dałem za nią 2500zł (dowóz, kostka, nowe płyny, dodatkowe oleje, itp.) + na rejestrację i ubezpieczenie wydam ok. 850zł. Jak widać, cena wielce okazyjna nie była, ale uważam, że się oplacało, bo cały motocykl tak jak JaJo napisał "jest dziewiczy", a poza tym byłem lekko zdesperowany po ogładaniu 4 z kolei, nowszych, jeżdżacych wałków w Polsce:/. Czy zblokowany jest to nie wiem, ale nie sądzę, bo na 4 się prawie 90km/h bujałem, a na 5 i 6 jeszcze nie próbowałem  . Nie wiem, gdzie Hondy maja blokady, ale na pewno dyfuzor nie była rozcinany, a i tłumik jest orginalny.  

 

Do enduroguy: sprzęta kupiłem od importera z Czaplinka, tj. na północ od Piły, na Pomorzu.  

Niezła cena ale na rejestracje niestety wydasz wiecej niż 850, koło 1200zł bo pierwsze rejestracja w polsce, A co do blokad to Hondy MTX były blokowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje fajne moto :P Napisze zaraz do ciebie na pw o dane importera bo w sumie dosc niedaleko do czaplinka jesli to ten z kujawsko-pomorskiego :)

 

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet widac ze nic sie nie pslo w silniku i nie bylo kombinowane spojrzcie na swiece - okryta jest rdza. Motorek jak na swoje lata naprawde piekny ! :]

Cos napewno musiał buć robine bo motorek majuz swoej lata. Poprostu tam sa dobrzy i dokładni mechanicy i daletgo to tak wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poza tym byłem lekko zdesperowany po ogładaniu 4 z kolei, nowszych, jeżdżacych wałków w Polsce

mam nadzieje, ze nie mowisz o moim sprzecie ;) bo mówiłes, ze jest spoko 8) zycze bezawaryjnej i satysfakcionujacej jazdy ;)

 

Sliczny *blotnik

no własnie, jak kazde moto ze szwajcari ma tem okropny błotnik pod tylna rejestracja, ale mozna to szybko stjuninkowac i odsłonic troche tylna oponke ;)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie, jak kazde moto ze szwajcari ma tem okropny błotnik pod tylna rejestracja, ale mozna to szybko stjuninkowac i odsłonic troche tylna oponke  

U nas też musi taki być. Kidyś sie do mnie na przegladzie za to czapiali. Według przepisów tylni błotnik lub chlapacz powinien sięgac do tylniej osi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie, jak kazde moto ze szwajcari ma tem okropny błotnik pod tylna rejestracja, ale mozna to szybko stjuninkowac i odsłonic troche tylna oponke  

U nas też musi taki być. Kidyś sie do mnie na przegladzie za to czapiali. Według przepisów tylni błotnik lub chlapacz powinien sięgac do tylniej osi.

 

Niemożliwe, nie wiem czy się coś zmieniło, ale to jest niemozliwe, żeby aż do osi.

Ja w rmxie miałem wsyztsko homologowane i było duzo wyżej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe, nie wiem czy się coś zmieniło, ale to jest niemozliwe, żeby aż do osi.  

Wiem co mi powiedzial koles na stacji diagnostycznej a jak nie wierszysz to twoja sprawa!!!!!!!!!

W dt tez nie miałm do osi i mi zarejstrowali ale według przepsów musi byc do osi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje nowego nabytku, oby dobrze się sprawował :)

 

A co do błotnika i przeglądu to zabaczcie jak wygląda to u mnie :mrgreen:

http://www.forum.motocyklistow.pl/album_pa...e.php?pic_id=46

 

http://www.forum.motocyklistow.pl/album_pa...e.php?pic_id=68

 

Poza tablicą nie mam nic pod lampą, dotychczas nie miałem żadnych problemów z przejściem przeglądu ;) i oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...