Skocz do zawartości

W końcu mam!


Ja Bol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Co prawda minął już tydzień ale muszę się pochwalić. Po wielu perypetiach w końcu kupiłem sprzęta. Jest to Suzuki GSX600f (jajo) z 99r. Zaebiście się cieszę :P Kupiłem w walentynki, kumpel poprowadził mi ją z Łodzi do Wawy (jazda w śniegu i ogólnie niezły extreme :P ). Już następnego dnia nie wytrzymałem i sam dosiadłem maszynki. Jednym słowem cudo! Co prawda zrobiłem tylko 80 km ale i tak było rewelacyjnie! Na siódemce pod Wawą jadąc spokojnie pojechałem 160 i tylko rozsądek powiedział mi, że droga może być zdradliwa i trzeba odpuścić :P Jest to mój pierwszy poważny motocykl i moje pierwsze uwagi są następujące: dynamika wystarczająca mimo, że przy przyspieszaniu nie wchodziłem powyżej 6000 obr/min, masa dość duża co znacząco utrudnia wchodzenie w zakręty (muszę nad tym duuuużo popracować) - faktem jest, że mam praktycznie zerowe doświadczenie, kumpel mówił, że zakręty pokonuje się bajecznie łatwo, więc wiadomo... próby, próby...

W końcu mogę dodać podpis do profilu :)

 

Teraz czekać tylko na lepszą pogodę i..... YAAAAAZDAAAA!!

 

P.S. Wielkie dzięki za pomoc dla Proca (obejrzenie sprzęta), Jela (to samo+ szoferowanie :D ) i oczywiście dla Siary (kierowca testowy+dostawca :P ).

 

Pozdrawiam.

>> Ja Bol <<

Suza GSX 600 F (jajko) -> Yamaha FZS 1000 Fazer -> Triumph Sprint ST 1050 -> ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje...

Znam to uczucie i ciesze sie że Ty sie cieszysz.

Oby Ci teraz maszynka tylko dobrze i wiernie służyła i życze udanego i bezpiecznego sezonu.

A co do prowadzenia to R1 to nie jest ale jak złapiesz jak sie tym jeździ(grunt to maszynie nie przeszkadzać...) t zobaczysz że prowadzi sie dość przywoicie i dostatecznie dobrze jak na swoje preznaczenie- poprostu musisz przestać walczyć z motorem na zakrętach i zacząć intuicyjnie kłaśc moto w winkle... nie martw sie, to przyjdzie wraz ze zrobionym przebiegiem i czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje maszyny !!!Bardzo przyjemny motorek,miałem okazje troche posmigac na takim i jak dlamnie to super maszyna na poczatek ,ma lagodna charakterystyke silnika do 5-6 tys obrotów jest bardzo spokojny a powyzej 8 super kopa.Maszynka mojego brata bo na niej jezdzilem na wydechu ixil rozbójala sie do licznikowego 220!!! Jeszcze raz gratuluje i do zobaczenia na trasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No znam to uczucie zajebiste.

No motocykl juz masz w miare dobry takze ucz sie powoli i niewydziwiaj zabardzo.

Tez sie moge pochwalic ze rowniesz tak jak ty kupilem sobie nastepnego sprzeta 14.02.2005 (walentynki) i sie zakochalem.Jak tylko nadejdzie pogoda to sie zacznie smiganie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

 

Jako, że coś mi nie idzie załączanie zdjątek na forum po zmianach :? więc 3 fotki zamieściłem w albumie. Patrzeć i zazdrościć :twisted:

 

Pozdrawiam.

>> Ja Bol <<

 

Dopisano:

No tak, można tylko 2 zdjątka a ja wysłałem 3... i dupa blada... wykasują i łorninga dostanę :)

Suza GSX 600 F (jajko) -> Yamaha FZS 1000 Fazer -> Triumph Sprint ST 1050 -> ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

ja również dokładam się do gratulacji, fajny sprzęt, zazdroszczę Ci! Też już nie mogę się doczekać momentu kiedy ja wreszcie kupie sobie nowe moto, ale niestety jeszcze musi to potrwać :)

Życzę bezawaryjnej i bezpiecznej jazdy :D

pozdrawiam

:P :P :P :P

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...