Skocz do zawartości

Motobazar Poznań 19-20marzec


Harry
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje jakies małe spotkanko forumowe na bazarze - ja bede na 100 % mam zamiar zabrac ze soba pare motocykli może cos sie sprzeda .

Co prawda w sobote bede na ostrym kacu bo w piatek mam ostatni mecz i zakonczenie sezonu piłkarskiego - ale pare piwek n abajzlu postawi mnie na nogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę gdzieś tak koło 12 w sobotę. Będę ubrany na brązowo-fioletowo czyli podobny zupełnie do nikogo ;)

 

Wyjade około 10 czyli będę przed 13. Podejdę do budki z kiełbaskami i bedę mówił troszke głośniej: a może ktoś tu z forumowiczów jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC.

CHETNIE BYM SIE Z WAMI SPOTKAL...chociarz ze mam bude to urwe sie z jednego wykladu i podejzewam ze bede tam od ok 11 tak do 15 spoko jak pogoda dopisze...moze bede nawet moto...ale to sie jeszcze zobaczy...

piszcie co z wami...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie poznacie po oczojebnej czerwonej kurtalce . Bede otoczony grupa niewyrostkow. :lol: :lol: Piwa raczej nie wypijemy ze wzgledu na nasza niepelnoletnosc i to ze bede z Tata ;) Ale spotkanko jak najbardziej uskutecznimy 8) . Wiec do ktorejs tam pod budkami z kielbasami ( i grochowka :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sobote zapowiadaja poprawe pogody, ale zimno - w dzien do 2 stopni czyli rano bedzie mroz juz sobie wyobrazam jakie tam bedzie bloto.

Pawel z Wrzesni bedzie stal niedaleko wejscia z 2 motocyklami, wiec tam mozemy sie spotkac, przynajmniej z niektorymi i poznac.

Poniewaz nie ma konkretnych propozycji moze byc godz. 13:00 z tolerancja 15 sek przy centrum gastronomii.

Mnie poznacie po gebie zalaczonej obok... mam 191 cm, znak rozpoznawczy - bez piwa,

Do zobaczenia, a kto sie do mnie nie bedzie chcial przyznac to swinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś już jakieś doświadczenia z dwudniowymi imprezami w poznaniu?

ja w sobote raczej nie dam rady a coś mi się zdaje że w niedziele to już będzie lipa nie bazar

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...