Skocz do zawartości

Pytanie do XJ-specow


Rekomendowane odpowiedzi

Witam specjalistow!

Tutaj:

 

http://xj600.republika.pl/

 

jest link do sesji foto czerwonej XJ 600S Dywersji, ktora dzis obejrzalem w

Poznaniu razem z mechaniorem (w przypadku, gdyby byly stare zdjecia bialej - odswierzajcie ekran).

Poniewaz nic zlego nie wykryto ;) - poza widoczna na zdj. gleba parkingowa - zastanawiam sie nad kupnem. Pytanie do was: czy wasze wprawne oczy widza jakies wymieniane elementy lub

cokolwiek podejrzanego?

 

Dzieki z gory na opinie!

Cifer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto chyba było malowane-dziwne te napisy- nietypowy kolor- obejrzyj dokladnie srubki od owiewek- czy sa oryginalne- czy np. wszystkie sa na imbus- czy na gwiazdke, czy linie owiewek sa równe itp. No i oczywiscie czy rama prosta- . Takie oglądanie przez net- to daje marne efekty. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma do czego się doczepić.

Kolor wygląda dobrze, trochę się słońce odbija i wygląda chyba nieco jaśniej niż jest w rzeczywistosci. Nalepki takie jak powinny być i są wszystkie.

Tyle ze zdjęć można wywnioskować :P

Żadnych braków tam nie widzę :D

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na plastiku na tylnia lampa powinien być jeszcze jeden napis Yamaha (przy najmniej u mnie jest taki), do tego ma odkręcony tylni chlapacz (błotnik jak zwał tak zwał),

poza tym wyglada dosyć ciekawie, a jaki ma przebieg i za ile gość chce go wypuścić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

Nowy link, te same zdjecia:

http://www.bikepics.com/members/cifer/01xj600s/

 

Co do linii owiewek - jest delikatna niesymetria tych wokol baku (roznica ok 0.5cm. Spec, z ktorym ogladalem moto stwierdzil, ze tak po prostu zostaly po

parkingowce i jest okej). Spec, moze znacie, to Eskimos (chyba udziela sie na

pl.rec.motocykle, mial naszywke :D , dzieki Wyattowi za namiar :P ).

 

Chlapacz faktycznie zdjety, wlasciciel uprzedzil mnie o tym.

W kwestii napisow moge dodac tyle, ze te na baku sa wypukle (nie wiem, czy to ma

jakies znaczenie). Napisu nad tylna lampa faktycznie brak, chociaz widzialem

taki w modelu z 98 roku, ktory wczoraj ogladalem. Czy taki powinien byc w kazdej Diverce? Aha, niech was nie zwiedzie rocznik w bikepics - ona jest z 2000, tylko I rejestracja 2001.

Moge ja miec za 13 kola.

 

Pozdro,

Cifer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

Moge ja miec za 13 kola.

Pozdro' date='

Cifer[/quote']

 

Witaj

Specem nie jestem :D ale posiadam iksjotke_D r. 98 i wydaje mi sie, iz cena 13 tys jest bardzo atrakcyjna jak na ten rocznik a skoro jest atrakcyjna to bardziej powinno wzmoc Twoja czujnosc.

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styl czcionki nieoryginalny+ kolor napisu Diversion.

 

Hmm nie wiem,właśnie oglądam holenderski katalog Yamahy z 2000 roku i kolor i styl czcionki by się zgadzał.

 

W/g tego co podaje ten katalog, kolor nazywa się VRC7 - VIVID RED COCKTAIL 7.

 

Co do napisu z tyłu, to faktycznie powinien być w takim kolorze jak na baku.

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze odnośnie tej małej niesymetrii to moze wynikać z pogietego stelarza, jak ściągniesz owiewkę to wszytko będzie wiadome, zobacz również czy rury wydechowe są symetryczne, za te pieniądze i z tym przebiegiem jest to całkiem ciekawa oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zwiazku z tylna nalepa przypomniala mi sie jedna rzecz. Mianowicie krawedz tylnego plastiku na styku z lampa byla troche wyszczerbiona. Od Eskimosa wiem,

ze to robi sie po uzywaniu siatki do trzymania bagazu. Tyle, ze wydaje mi sie, ze farba na tym wyszczerbieniu powinna byc zdarta (miejsce powinno byc biale?).

Tymczasem wyszczerbienie bylo czerwoniutkie. Znaczy sie tyl malowany i komus

nie chcialo sie przyklejac nalepki?

Wydech - lewy minimalnie ruszony.

 

Cifer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od siatki to może sie zetrzeć lakier a wyszczerbienie, poza tym jak gość ściągnie tylki błłotnik to po jeździe w deszcz miałby zasyfiony cały tył łącznie z lampą, zapytaj go czy m u to nie przeszkadza albo dlaczego go ściągnął,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając wszelkie domysły- jesli moto proste' date=' silnikowo jest ok- to za taka cene trza brac- nawet jak mial szlifa. Janek.[/quote']

Tyż prawda, dlatego jak bedzie lepsza pogoda to jade go przetestowac na biegach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...