Skocz do zawartości

RYBNIK 2005 edycja 3 :!:


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej to zajefajnie , mam nadzieje ze dozyje i ogarka kupie specjalnie na ta okazje.

Bronx poza butami to jeszcze sobei kurte do majek przypnij zebys nie musial na budce u straznika znowu jej szukac :lol: :lol: :lol: ( zartuje)

Krasnal i Broda zatrosszcza sie o magiczny napoj kotry dziure w lakierze robi ale o to chodzi !!!!!!!! ;) ;)

Pytanie zasadnicze czy bedzie STARA EKIPA ??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bahama nity to se w dup... wsadz , i bedzie srutowka ;)

 

Nie no jestem mu wdzieczny za ta kurtke bo zabijcie niewiedzialem gdzie bylem:P

 

Ale zas musz brudy wyciagnac ....

Browarny napisal:"Będzie,Virus będzie, spokojnie"

Musza byc to juz tradycja , pacyfikacjii ale darek spokojnie to napewno niebedzie .... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra' date=' to ile na głowe :D :?:[/quote']

Przynajmniej jeden jakieś konkrety pisze :P U mnie sakwy pojemne więc coś się weźmie, nie widzę mniej niż parę zgrzewek.

Z tego co wiem to zielonego jeszcze w Czechach nie zakazano, WIĘC..... :P

 

 

 

PS. Pidżi - szykuj się na 25.02 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krasnal powiem tyle WROCŁAW SPŁONIE :!:

 

a 27go jest bazar we Wrocku więc bazar tez spłonie 8) :twisted:

 

(sorki za off topic )

 

 

 

A co do Rybola to ja już zielonego nie pije, wystarczy mi złoty z pianą, bo potem ide się odlac nad jeziorko i budze sie za godzine na lawce... :? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrażam cicha nadzieje' date='że pogoda bedzie paskudna i termin sie o jakis tydzień do przodu przesunie 8):P[/quote']

Sam jesteś paskud ;)

 

Co Ci przeszkadza jakiś zjazd w takiej imprezce ??? Rybol jest raz do roku, zjazdy masz częsciej, WIĘC............ :P odpowiedz sobie sammmm

Nooo chyba że przyślesz samą Beatę 8) przecież wiesz że się Nią dobrze zaopiekujemy ;) ;) nie jesteśmy przecież jakimiś nieokrzesanymi ludźmi :D

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...