Skocz do zawartości

RYBNIK 2005 edycja 3 :!:


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czy na tym zlocie bedzie ktos "normalny"?

ja :)

 

Krasnal jak przywieziesz izolator to Moc bedzie z nami !!!

No jak nie jak TAK :) ojjj będzie z nami MOC ojj będzie

Mam tylko nadzieję, że śniegi zejdą bo w innym wypadku szpater zachód nie będzie miał jak przyjechać :? kuuurna :) został miesiąc a to białe cóś jeszcze pada aaaaaarrrggghhhh ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak - stara gwardia jest i po perturbacjach zbiera sie do kupy. Jesli impreza zostanie przesunięta na 16go kwietnia to RED będzie mogł przyjechac bo 9go ma znowu jakies wesele ( w tej Piwnicznej to jak zające :twisted: ) Quadman pewnie bedzie jechał z krasnalem i tym dupnym brodatym zjebem :twisted:

 

 

Dofo masz pecha, ale to chyba nie ta impreza... :)

 

A tak serio to widze ze nie czaisz do konca naszego poludniowego tematu. Nic sie nie bój, jak przyjedziesz to nie będziesz żałował, chyba, że faktycznie szukasz kółka różańcowego :?: 8O:?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Dofo - jak chcesz to zagladaj na moja stronke, dzial wyjazdy (w podpisie >> WWW << ).

Tam opisalem Rzyki Party 1 i 2, oraz zlot w Borkach. Cos niecos oddaje, jak to wyglada na naszych zlotach :).

 

Niestety relacji z Rybnika nie mam. Az sie zdziwilem, ze nie napisalem.

Musze to nadrobic...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki-mi pasuje :)

 

Dofo- za bardzo sie nie przejmuj,bo w tym temacie najbardziej o piciu gada "młoda młodzież",a jak sie ma takie gadanie do stanu faktycznego,to każdy chyba wie.

Imprezy Czapteru Południa mają swój niepowtarzalny klimat,jeśli chodzi o rozmowy to sie ciągną dłłłługo w noc,a to,że od takich rozmów gardziel czasem przyschnie,to i je odpowiednimi szpecyfikami zwilżać trzeba.A co do normalności,dobrego wychowania,szarmanckiego zachowania i pełnej kultury osobistej Południowców to wszyscy bez wątpienia posiadają w/w przeze mnie cechy.Nikt Ci nie będzie wołał "Kto nie pije niech spierd..a"

 

:twisted:;),nikt nie będzie próbował zaglądać pod kieckę gumowej lali,nikt nie będzie próbował przelecieć panny młodej,nikomu nie przyjdzie do głowy strzelać kubkami po piwie z wydechów i ogólnie wszyscy będą sie bardzo ładnie i grzecznie zachowywać jak na spotkanie starych kumpli przystało.

 

Co do brania dodatkowych osób spoza klubu "przyjaciół królika".

To tak jak ktoś napisał-bierzesz kogoś-bierzesz za niego odpowiedzialność.Kto zacznie siać lipę,tego sie na pal nabije i niech sobie kruszeje do rana.

 

No.Po tym skromnym wywodzie chyba rozwiałem wszelkie wątpliwości.

Niech Moc sie gromadzi w izolatorach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie raczej nie bedzie na imprezie w Rybniku.

 

Jeżeli odbędzie się 16-tego kwietnia, to może znajomy przywiezie mi motocykl z niemcowni i wtedy pojawiłbym się na moto.Nie wiem czy zdąży.

Bez motocykla raczej się nie pojawię :)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...