Skocz do zawartości

RYBNIK 2005 edycja 3 :!:


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piszcie kto chce ( komu na reke ) podjechac pod radiostacje a kto pod Szpile?

 

Ja podjadę zapewnie trochę później, bezpośrednio nad zalew. Bronx - plizz nie wyłączaj telefonu przynajmniej do 19, ew. daj go komuś, kto dotrzyma do tej pory w miarę kumato, co by poprowadził - chociaż mapka jest dość dokładna i powinienem trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko glowa dotrzymam ;)

oto lisat (wg kolejnosc wplacania)

Bronx

Tuba

Krasnal

Broda

QuadMan

Browarny

Bodzyn

Schpakoo X 2

Amazonka

AdamS

PGR

Pipcyk

Pietrek

Mimo_ck

(stan aktualny na 04.04.2005)

 

p.s

kazdy wplacajacy zgadza sie na ew zakup browcow i kielbaski jakby zostala jakas kasa dla calej ekipy !!

Takze bedzie potrzebne autko na keste z piwkiem , i nierubcie zakupow przed spotkaniem bo dopiero w sobote bede widziec czy cos oraz ile zostalo

;)

A wtedy podskoczy sie do reala w Rybniku :twisted:

 

Tak wstepnie policzylem wplacilo 15 ludu co daje 540zl

Za domek pujdzie 150(wynajem)+100(kaucja ale idzie to na prad i zniszczenia , sprzatanie cholera wie , trza wliczyc) + 50 za drewno na grila(ognisko) (w rezerwi mysle jeszcze 50 zl jakby cos zeczywiscie poszlo , szyba czy cos takiego , ale watpie w to) wiec na wynajem domku idzie 350zl i zostaje 240zl , z tego co sie orientuje to skrzynka piwska (razem z kontenerem , jak ktos bedzie chcial to moze se go potem wzias to cos ok 70zl , (20 piw) wiec ze 4 skrzynie trza co daje 280zl + kilka kg kielbasy mysle ze 300-350 zl powinno starczyc.

Wiec niekupjcie specjalnie piwska ;)

 

Chyba ze kazdy chce zabrac swoj prowiant i rozliczyc sie na miejscu.

To piszcie juz !!! Bo potem beda cyrki.

Pisze ze piwo lecha ale moze byc i haineken a i tyskie jakie kto lubi , a 4 kontenry bo to bedzie po ok 5-6 piwek na glowe :P

 

JEzeli ktos z osob co wplacilo kase na to sie niegodzi niech teraz da znac , zeby potem niebylo jajek!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba ze kazdy chce zabrac swoj prowiant i rozliczyc sie na miejscu.

To piszcie juz !!! Bo potem beda cyrki.

Pisze ze piwo lecha ale moze byc i haineken a i tyskie jakie kto lubi , a 4 kontenry bo to bedzie po ok 5-6 piwek na glowe ;)

 

JEzeli ktos z osob co wplacilo kase na to sie niegodzi niech teraz da znac , zeby potem niebylo jajek!!!!

 

Ja się nie godzę! Tylko, curwa, nie lech - to się przecież nie da pić. Reszta może być. Mogę się nawet zgodzić na Krasnalowego żywca, choć od 5 lat go nie piję. Protestuję zawczasu, ponieważ mnie nie będzie na początku imprezy, a potem będzie pozamiatane. Oczywiście, jest to niesmiała sugestia :oops: . Nie jestem konfliktowy - dostosuje sie do ogółu, ale jakby mozna było prosić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zj....ebki witam wszystkich po dłuuuugiej nie bytności :oops: ale niestety nie miałem compa z tego co widzę na rybniku szykuje się niezła rzeżnia a wszystko zacznie się od browara pod radiostacją :twisted: :( i nawet "bzy nie pomogą!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludu pamietajcie ze impra zamknieta jest dla ludu spoza forum.

Ostateczny termin wplaty mija w pon tj.11 !!!!

Potem jak ktos bedzie sie chial wbic to pozostaje proscic starszyzne zlotowa i kazdemu na browka do kasu cos wrzucic :(

 

Spoko darek nic niebraknie 8)

chyba....

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...