Skocz do zawartości

RYBNIK 2005 edycja 3 :!:


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ech, no właśnie PGR, czy zostanie zachowany klimat Rybnika przy takiej masie nowych ludzi? Proponuję jednak zrobić selekcję.

 

Aha, zapiszcie wstępnie Delfiego, puszczę mu smsa to może się przykula katamaranem.

Bronx ludzie z 4um śląskiego też czekają na rybnickie konkrety.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

No ja nie mam pojecia co sie dzieje. Przekazalem Wam czego sie dowiedzialem na Kotwicy, Bronxowi tez dokladnie wszystko powiedzialem, a co sie dzieje, to juz nikt mnie nie informuje.

Nie wiem co bedzie jesli zaliczka nie wplynie, a Bronx konta nie zapodal. Do piatku ma byc zaplacona zaliczka 160zl...

 

Bronx! Co sie dzieje? Dal bys znac! Bo sie wiara niekpokoi!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała poprawka.Najprawdopodobniej przyjadę sam.

Beacie jakaś obrona w szkole wypadła.Jakby coś sie zmieniło,w co szczerze wątpię,to sie na jednym łóżku zmieścimy ;-)

 

A co do w/w wypowiedz Pidżiego i darka odnośnie ludzie pozaforumowych to popieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie hcodzi o to ze tam jakies buroki czy cos bo moga to byc spoko goscie ale jednak jesli impreza ma zostac forumowa to trzeba sie ograniczyc do forumowiczow i osob blisko zwiaqzanych z naszymi imprezami i bedacymi od poczatku z nami choc nie maja neta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto lista osob ktora zglosila sie na Pw: (tzw pewniacy)
1.Browarny
2.Bodżyn
3.Pipcyk
4.mimo_ck
5.Astarte
6.AdamS
7.Bronx
8.Tuba
9.Zbyhu
+ (zaczerpniete z postow:) i doswiadczenia)
10.Bahama
11.Krasnal
12Mishel
13.Pgr
14.gruchcio
15.neomaster
16.pach ( dodajemy o i mamy pacho , sorki za pomylke)
+ ew kilka osob z forum slaskiego (no szramer - jak przyjedzie )
daje to mniej wiecej liczbe ok 20-kilku.

Wiec tak , postanowilismy postawisz szlabant i
ZLOT JEST TYLKO I WYLACZNIE DLA OSOB Z FORUM !!!!!
[/size]


Teraz kwestia finansowa:
Wychodzi po ok 36zl na lebka - jesli okaze sie ze cos zostalo sostanie przeznaczone na zakup napoi niealkocholowych :P ;)


przy wplacie prosze podac:
Ksywa + liczba osob


prosze ew o szybka wplate aby wlascicielom dac jakas zaliczke.
Miejsce i godzina spotkania zostanie podana w terminie puzniejszym jak bedzie wiadomo ile osob,skad i jak ;)
Dodam ze termin zlotu to 16 kwietnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krasnal dziwko bez szkoły co z Broa Quadmanem(dresem) i Robertem 69 :?: Wez tam szybko organizuj sprawe bo trza liste konkretna zlozyc....

Sam jesteś bez szkoły ćwierćinteligencie ;) robcio jest 96robertem a o czym ty myślałeś zboczuchu ????? :P

 

brox: dziś wpłaciłem za dwie osoby (ja i broda), postaram się dowiedzieć co z 96robertem i Quadem, jak na dzień dziesiejszy to wstępnie jedzie z nami jeszcze Ala "Sigma", ale nie wiadomo czy w ostatniej chwili jej coś nie wyskoczy (znaczy się praca) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak: wykonałem parę telefonów i co następuje:

- Quad ma dzis zajrzeć na 4UM i z tego co mówił to wpłaci bronxowi kasę, choć na 100% nie jest pewien czy pojedzie (ale nie mówił nie 8) )

- 96robert hmmm :? jak na dzień dzisiejszy to niestety, ale raczej nie wchodzi w rachubę, choć do 16 nie wiadomo, nie wiadomo ale szanse racej marne :P

- broda (pała) jedzie, a z ostatnich informacji to wczoraj dostał papier o ukończeniu kursu na "A" :mrgreen: przynajmniej tym się będzie mógł wylegitymować w razie czego 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...