Skocz do zawartości

RYBNIK 2005 edycja 3 :!:


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już tracę rachubę :? zbychu i bronx !!!- mówicie o tym samym ośrodku czy o dwóch różnych (bo ceny mi się nie zgadzają)??? Żeby się potem nie okazało że impra jest w dwu różnych miejscach :D

I piszcie na 100% na którego się szykować bo muszę dać znać Ali (Sigmie) to jak się da to też się pojawi.

 

PGR - ja tam wolę kobitki rozebrane a nie moto :D :D u nas śniegi wszelakie zeszły, w ciągu dnia +14 tyle że troszkę mokro jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Rok temu bylo gdzie indziej. To byl wypasiony osrodek, a teraz bedzie taki troche gorszy... Wydaje mi sie, ze mozna go chyba porownac ze standartem domkow w Rzykach, choc moze nawet porownanie wyszloby na korzysc Rzykow...

 

Enylej. Osrodek nazywa sie "Kotwica", zeby nie bylo niedomowien :D. Bronx mowi o tym samym. Tylko on juz podnosi cene, bo np. w przypadku brania trzech domkow zamiast dwoch, juz cena wyjdzie okolo 30zl na lebka. Ale wszystkiego postaram sie dowiedziec dzisiaj.

 

PGR - oczu Sarumana nie ma, ale masz do wyboru do koloru trzy mola do spania :D

 

No i mam nadzieje, ze zadna lodka nie zatonie (poza Bolsem :D)! A te co stoja na ladzie licze, ze nie zostana zwodowane :D.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

A to moja zasluga :D.

Bo widzialem Cie jak kroczyles dostojnie w kierunku naszej mierzei i nigdy wiecej nie zauwazylem, zebys wracal :D

 

Podnioslem alarm :D, ale wszyscy sie tylko usmiali, ze mamy pierwsza ofiare zlotu i na tym sie skonczylo :D.

 

No a rano zmaterializowales sie w domq :D.

 

Pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nici to bedziesz najprawdopodobniej rano szukała żeby przywiązać się do motorka bo ciężko się będzie na nim utrzymać :D

 

A więc imprezka będzie w tej osławionej Kotwicy 8) no to już się szykuję psychicznie bo ładna ekipa się szykuje, a że każdy wygłodniały/spragniony po zimie to ojjj będzie się będzie.

 

Zbyh, jeśli chodzi o komfort domków to dla nas nawet Rzyki były iks-gwiazdkowe, więc z tym nie ma problemu. Co do Twojego opisu poprzedniego Rybnika to wszycho :D ale małe sprostowanko: mimo z Becią spał w pokoju obok, u nas w pokoju spały 4 osoby ja+broda i AdamWo+luba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

A wiec bylem, zobaczylem, wrocilem.

I uroczyscie oswiadczam:

 

Domki wstepnie zaklepane na 16 kwietnia roku panskiego 2005

 

Teraz szczegoly.

 

Mamy zamowione cztery domki.

 

Pierwszy domek jest najwiekszy. On zazwyczaj spelnia role imprezowni, ma duza sale na dole, gdzie spokojnie moze sie bawic 30-40 osob. A wiec klawo.

Ten domek wyposazony jest w 10 lozek. Nie widzialem ich konfiguracji, bo akurat domek jest podnajmowany, ale kolega mi powiedzial, ze na gorze sa dwa pokoje i w kazdym po dwa lozka. Na dole sa dwa pokoje, kazdy z trzema lozkami. Ten domek ma kuchenke, lazienke, sraczyk. Lodowka tez sie znajdzie.

Ten domek kosztuje 150zl plus 100zl kaucja.

 

Drugi domek ma cztery miejsca do spania na gorze i zero na dole. Na dole jest duzo miejsca, dlugi stol i wzduz niego lawy do siedzenia. Tez niezla imprezownia, ale mniejsza od pierwszego domq. Dla niewybrednych lawy moga sluzyc za miejsce do spania (przyznaje mocno niewygodnego :D), a szef powiedzial, ze da sie zorganizowac materace i tez bedzie sie dalo pospac na dole. Ale to tylko jesli bedzie nas tak duzo :D.

W tym domku jest lazienka, lodowka - zreszta mam chyba jego fotke. Gdzies zapodam

Ten domek kosztuje 100zl plus 100zl kaucja.

 

Trzeci i czwarty domek to typowe miejsca noclegowe. Nie maja kanalizacji, wody, kibli. Na dole w tych domkach sa trzy wersalki rozkladane (w jednym pokoju wszystkie trzy), wiec mozna liczyc, ze po dwie osoby sie zmieszcza co daje 6 miejsc do spania.

Dla odwaznych na gorze sa dwa pojedyncze lozka i tez miejsce na ze dwa materace - dla odwaznych, bo trzeba wejsc po drewnianej drabince i wejsc przez wlaz w podlodze :D. Moze to przyspozyc troszke klopotow z wieczornym udaniem sie na spoczynek, badz porannym wstawaniem... :D

Kazdy z tych domkow kosztuje 60zl plus 100zl kaucji.

 

O grila podobno nie ma klopotow. Trzy razy pytalem, trzy razy ta sama odpowiedz - "nie ma problemu, dogadamy sie". Raz rzucil, ze 10zl co mi sie wydalo dziwne i zapomnialem zapytac o paliwo do grila (czy daje, czy we wlasnym zakresie).

 

Podsumowując:

Mamy 32 miejsca do spania na samych lozkach (zakladajac, ze na rozkladanych wersalkach spia po dwie osoby). Mysle, ze z 10 osob jeszcze spokojnie mozna upchnac po podlogach (ja chce na ziemi lub z PGRem na wycieraczce!). Jeszcze sie zapytam wkrotce jak to ma sie z tymi materacami o ktorych mowil szef - materac, jasiek plus spiwor i wypasione spanie :D.

 

Warunki sa jakie sa, wiec jesli ktos spodziewa sie standartu takiego jak podczas zeszlego wydania zlotu - to niestety sie rozczaruje. Chce to podkreslic, zeby nie bylo potem na mnie, ze wpakowalem ludzi w jakas dziure!

 

Kasa:

Mamy do podzialu 770zl (dodajac tego grila, czy materace zaokraglam do 800zl). Dzielac to przez 32 miejsca noclegowe, wychodzi 25zl.

W kwocie 770 zl mamy az 400zl kaucji, co w przyapdku bezszkodowej (:D) zabawy zostanie zwrocone. Nie wiem jeszcze co z tym fantem zrobic, choc nasuwa mi sie pomysl, aby ta kasa (jesli sie zwroci) zostala przeznaczona na najblizszy wyjazd do Domu Dziecka... Bo oddawac +/-30 osobom po kilka zlotych to troche glupie... Ale to problem najmniejszy teraz.

 

Do przyszlego tygodnia trzeba kolesiowi zaplacic zaliczke w wysokosci 160zl - po 50zl za dwa pierwsze domki i po 30zl za mniejsze.

Takze stad wynika fakt, ze niestety musimy placic z gory... A wiec konto i jechane - tylko czyje - Bronxa? Tuby? Moje?

 

Z gory mowie, ze te domki juz sa zamowione u dwoch wlascicieli i oni wiecej domkow nie maja. Wiec gdyby liczebnosc zainteresowanych zlotem diametralnie sie powiekszyla, to nie wiem co bedzie. Trzebaby poszukac trzeciego wlasciciela, bo na terenie calego osrodka domkow jest jeszcze sporo.

 

Jeszcze skonsultuje sie z Tuba odnosnie kwoty jaka bedziemy zbierac i na czyje konto kasa bedzie szla. A tymczasem robcie liste osob pewnych, ktorzy sa gotowi od razu przelac na zlot kwote rzedu 30-35zl. Wlasciwa kwote i konto podamy niebawem.

 

Pozdrawiam

 

PS

Kilka fotek na http://republika.pl/zbyhu3/kotwica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot odbedzie sie chocby niewiem co !! to juz ze tak powiem tradycja!!

Bronx sie troszke ociagal (mialem swoje problemu) ale teraz juz wszystko leci w dobra strone... oby:)

Dobra to ja proponuje tak:

Na dzien dzisiejszy niech kazdy pisze mi PW ile osob!!

Osoby chetne bede zapisywane do 23 marca (przyszla sroda) wtedy podzieli sie liczbe ludzi prze kwote i i wplacac sie bedzie na konto:)

Takze czekam na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...