Skocz do zawartości

RYBNIK 2005 edycja 3 :!:


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bronx - jak wcześniej pisała owca w terminie marcowym są święta jakoweś i nie każdemu pewnie by pasowało - ustalmy wstępnie 2-3 kwietnia

W zeszłym roku Rybnik jakoś tak wyszedł w połowie kwietnia, co prawda w tym roku niby zapowiadają ciepłą wiosnę, ale może się pozmieniać. Tak więc ja jestem za terminem kwietniowym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Powiedzcie moze cos wiecej na temat tego spotkania? Bo moze ekipa Sevenek by sie zjawila, tylko cus wiecej przydaloby sie wiedziec :D Ja mam jakies 500 km, wiec nie wiem czy warto sie tluc tak daleko. Jakies noclegi przewidywane sa? No i czy jest blisko sklep z bro, bo kurcze, kufer mam tylko 45 litrowy ;) No i ostatnie pytanko, czy 3ba miec specjalne wejsciowki, tzn czy w ogole mozna sie podczepic pod ta impreze ?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było tak-deklarowalo sie ile osob,w zaleznosci od tego wykupowalo sie domki,kase na nie sie do Bronxa na konto wplacalo.

Real jest niedaleko,w zeszlym roku kilka wozkow browca z niego wyjechalo.

 

wiec nie wiem czy warto sie tluc tak daleko.

 

A to już pod blużnierstwo zakrawa ;)

Przecież jak Świat długi i szeroki to wiadomo,że takich imprez jak Czapter Południe nikt nie robi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra deklarowac sie kto jedzie :

sa dwa terminy , ostatnui weekend marca i pierwszy kwietnia

( z wieksza doza prawdopodobienstwa kwiecien)

Kwatera bedzie , lecz juz nie tak luksusowa jak rok temu.

Za to parking do jarania gumy dla naszej dyspozycjii.

 

Zajac ... poczytaj archiwum

Te zloty to :

1.ZEŹNIA

2. ŻEŹNIA

3. KAC |MORDERCA ;)

 

Bedzie wygladalo tak :

Zarezerwuje domki i wplata na konto do okreslonego terminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przepraszam South Czapter za moja niewiedze ;) Widze ze warto tam wpasc, jak tylko warunki pozwola to postaram sie tam wleciec , jak reala macie blisko-to w ogole jebajka-nie ma jak to tani i dobry bro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w ogole jebajka

Hmmmm :roll: ...... o tym nic nie wiem, moze Ty mimo mógłbyś się wypowiedzieć ;)

Bronx - co znaczy że kwatera nie będzie luksusowa ??? Tylko nie mów że nie będzie lodówki w domku :twisted: ??? Gdzie ja se piwerko (i nie tylko ;) ) schłodzę ???

 

Dla tych "co pierwszy raz" być może warto zrobić jakąś atrakcję, np. nocleg w domku z PGR-em :mrgreen: (bo chyba będzie) albo jeszcze co innego :smile2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w ogole jebajka

Hmmmm :roll: ...... o tym nic nie wiem' date=' moze Ty mimo mógłbyś się wypowiedzieć ;)

:[/quote']

 

Ta brzęcząca klamra to była klamerka przy butach - to jet moja wesja i jej sie będę trzymał ;) 8) A drugi raz tak nie rób,bo mi sie Becia nerwicy nabawi :twisted:

Krasnal- kielonów-izolatorów nie zapomnij 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...