Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

szczerze Karol poleciłbym Ci jakiegoś wossnera, vertexa czy coś w tym stylu. Tłok wyjdzie około 350zł ale za to będzie b. porządny!

zadzwoń do Martin Motocykle.

Edytowane przez EnduroMax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam sie nad tym motycklem, zakladajac ze wlasciciel zejdzie jescze z ceny....

 

http://www.allegro.pl/item143123427_yamaha_dt_125.html

 

A teraz moje pytanko, zakladam, ze dobry tlok dostane za 300zl, tulejowanie 150 no i glowica... jest mozliwosc kupienia tego gdzies taniej? Albo po ile to wogole stoi czy sa zamienniki, bo na allegro nic nie znalazlem a w czesciach jestem swiezy choc kapitalke zrobie bez problemu sam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam sie nad tym motycklem, zakladajac ze wlasciciel zejdzie jescze z ceny....

 

http://www.allegro.pl/item143123427_yamaha_dt_125.html

 

A teraz moje pytanko, zakladam, ze dobry tlok dostane za 300zl, tulejowanie 150 no i glowica... jest mozliwosc kupienia tego gdzies taniej? Albo po ile to wogole stoi czy sa zamienniki, bo na allegro nic nie znalazlem a w czesciach jestem swiezy choc kapitalke zrobie bez problemu sam :]

 

 

ile tulejowanie 150 zl??!! to jest nie mozliwe conajmniej 300-400zl.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile tulejowanie 150 zl??!! to jest nie mozliwe conajmniej 300-400zl.....

 

Tyle mi powiedzial koles, ktory zajmuje sie tym od 15 lat i robi to na materialach mahle krotoszyn [z tego samego co bebechy kazdego mercedesa] Raczej zaufana firma, choc nie korzystalem jescze z ich uslug. Moze 300-400 z robocizna [wyjmowaniem silnika itd]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Czy możecie mi pomóc? Otóż , gdy dam łopatkę od ssania do góry (załączone ssania) mam wolne obroty w granicach 1000-1500, ale podczas jazdy dochodzi tylko do 3,5- 4 tyś obrotów i się dusi !

Jak dam łopatkę na dół ( wyłączone ssanie),wolne obroty mam w granicach 3000-3500 ,ale podczas jazdy ciągnie mi super do 7000-7500! Już zgłupiałem ! Co to może być ? Gdzie jest problem ?

 

 

Dziękuję i pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle mi powiedzial koles, ktory zajmuje sie tym od 15 lat i robi to na materialach mahle krotoszyn [z tego samego co bebechy kazdego mercedesa] Raczej zaufana firma, choc nie korzystalem jescze z ich uslug. Moze 300-400 z robocizna [wyjmowaniem silnika itd]

ja bylem w zakladzie specjalizujacym sie tego typi uslugami i powiedzieli mi 400zl i jeszcze musialem im cylinder zawiesc, a kiedy znalazlem takie ogloszenie na necie to gosciu pisal ze 300zl.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Czy możecie mi pomóc? Otóż , gdy dam łopatkę od ssania do góry (załączone ssania) mam wolne obroty w granicach 1000-1500, ale podczas jazdy dochodzi tylko do 3,5- 4 tyś obrotów i się dusi !

Jak dam łopatkę na dół ( wyłączone ssanie),wolne obroty mam w granicach 3000-3500 ,ale podczas jazdy ciągnie mi super do 7000-7500! Już zgłupiałem ! Co to może być ? Gdzie jest problem ?

Dziękuję i pozdrawiam !

 

 

SSanie włącza się tylko na 4-5 minut podczas rozruchu silnika. NIE JEŹDZI SIĘ NA SSANIU

ssania używa się przy włączonym zerowym biegu (LUZ).

Obroty silnika ustawia się na rozgrzanym silniku i BEZ SSANIA.

Przy uruchamianiu ciepłego silnika NIE UŻYWAMY SSANIA.

Twój gaźnik wymaga regulacji składu mieszanki i położenia przepustnicy

dla wolnych obrotów. Poczytaj jak się przeprowadza taką regulację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam młodszych kolegow . Poniewaz nosze sie z zamiarem kupna Dt 80 i poczytalem Wasze posty to juz wiem na co zwaracac uwage przy kupnie . Zalezy mi na opini czy ktos z was zna to DT zalaczam klink do ogloszenia. Prosze o opinie czy moto jest warte drogi.

Krotko, zna ktos to DT? Dobry moto, bez miny?

Czekam na sugestie bo mam zamiar jechac w sobote.

Dzieki za uwage.

 

Link:

YAMAHA DT 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na w pelni oryginalna, jesli owiewki i cala reszta nie byla po zabiegach kosmetycznych i jest to jej fabryczny wyglad, to naprawde warto to zobaczyc, tymbardziej, ze cena nie jest wysoka a moto juz zarejstrowane na motorower. Jesli chodzi tak samo jak wyglada, to polecam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...