Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Co do mocy motorków to juz nie moge tego czytac :P :wink: jeden mowi ze jego ma 12 koni a drugi ze 16 (mowie tu teraz ogólnie) a tak naprawde dt to dt i cudów z tego nie bedzie. Jak ktos wam powie przy kupnie, ze wasza dt ma 20 koni bo jest po tuningu to tez bedziecie pisac ze ma 20 KM. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe zgadzam się :wink: zresztą prawda jest taka ze kazdy z tych motorków ma moc nieco inną. jedne są mocniejsze inne nie związane jest o ze zużyciem elementów, blokadami, sposobami docierania, czy wreszcie regulacją :P umówmy się ze DT80 LCII ma moc pomiędzy 10 a 15KM i niech tak zostanie :bigrazz:

 

a 53v to model DT80LCII na niemcy tak samo jak 5J1 to model DT80MX na niemcy :)

 

Pozdówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem Jackuzy czy te 53v ma znaczenie modelowe i raczej wątpie, gdyż u mnie u brieffie jest wpisane: Typ und Ausfuhrung - 3JX (DT80LC) i według mnie to właśnie symbol 3JX oznacza ten model, pojawia się w numerze ramy, silnika, widniejena gaźniku. 53V mam tylko nabite na króćcu ssącym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3jx nie zawsze musi oznaczać dt, w niemczech nie zawsze zapisuje sie pod tymi takim oznaczeniem, kiedyś ojciec odprawiał 2 motorki z niemiec, różnej marki a w briefie to oznaczenie było taki samo. dopiero jak w ustawach poszukał to okazało sie ze jest dobrze.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh znowu musze upominac sie ze wersji dt było wiele i jest rówiez DT 80 LC II 53v o mocy 16 KONI MECHANICZNYCH po zdjeciu wszelkich blokad , NAJSłABSZE WERSJE MAJA TYLKO 12 KONI PO ZDJECIU BLOKAD :banghead:

 

 

Jakie 16km. Miałem na kompie książke serwisową więc tam jest wykres i se zobacz ile ma odblokowana dt 80 lcII v53.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jaki lać olej do przednich amortyzatorów i ile mam go wlać ?? wiem że już było ale ciężko jest tutaj cokolwiek znaleźć

 

 

Wlewasz 366cm3(tak podawał mi jeden z forumowiczów) ja lałem przez tą małą śrubkę na dole, ten olej http://www.motox.com.pl/sklep/product_info...roducts_id=1199

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do swojego wlałem 20w i jestem genialnie zadowolony jakby po regenaeracji dt tak nie siada i skakać mo,zna wyżej

i nie odczyłem bulu nadgarstków i innych niedogondności jakie m iały niby być, nie wszystko musi być książka

Edytowane przez kamiljan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma pytanie dot. dozownika, mianowicie, chcę go odłączyć, wiem ze olej jest prowadzony do krućca ssącego, ale jeszce jest drugie miejsce gdzie wchodzi olej (miejsce to przypominało mi raczej pompę oleju dochodzi tam linka od gazu) pytanie co może mi sie stać jeżeli nie będę miał dozownika?? I jakie są minusy jazdy na mieszance(poza koniecznością mieszania)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma pytanie dot. dozownika, mianowicie, chcę go odłączyć, wiem ze olej jest prowadzony do krućca ssącego, ale jeszce jest drugie miejsce gdzie wchodzi olej (miejsce to przypominało mi raczej pompę oleju dochodzi tam linka od gazu) pytanie co może mi sie stać jeżeli nie będę miał dozownika?? I jakie są minusy jazdy na mieszance(poza koniecznością mieszania)??

minusów raczej nie ma.

Jest bezpieczniej bez dozownika ale gdy jest on dobry nie potrzeba go zmieniac.

W pelni sprawny dozownik jest bezpieczny i mozna na nim szalec tak jak na mieszance, z wieksza wygoda.

Pozrdawiam :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...