Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szybkie pytanie.

Czy kosz sprzęgła od Rd 80 będzie pasował do DT80 lc2? (podejrzewam, że rd to też jakies lc2 )

Różnią sie na zdjęciach.

 

Pokaż zdjęcia to Ci odpowiemy (lub nie :icon_biggrin: ) jezeli to jest RD LC2 to będzie pasować ogólnie jak będzie LC powinno pasować. Ale ręki nie dam sobie uciąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Szybkie pytanie.

Czy kosz sprzęgła od Rd 80 będzie pasował do DT80 lc2? (podejrzewam, że rd to też jakies lc2 )

Różnią sie na zdjęciach.

 

Powinien pasować może najwyżej mieć 4 zamiast 5 tarczek sprzęgłowych.

 

siemka mam dt 50 sm z 2004 i chce jej wsadzic cylek 70 tylko jaki jakis nie drogi kto mi poradzi cos a i czy przy zmianie cylka musze zmienic inne jakies akcesorkia??

 

No to wiadomo, że oprócz tłoka, cylindra i głowicy to jeszcze gaźnik muśisz wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motobotu nie polecam, a sprawdzałeś czy od WSKi nie pasuje??

 

 

:) nie wiem jak w 125ccm, ale w 80 ta linka sie rozdwaja w pewnym momencie to napewno od WSKi będzie super. Proponuje zajrzeć jeszcze na www.sklepmotocyklowy.pl może tam będzie.

 

http://moto.allegro.pl/item226833503__link...et_okazja_.html

Edytowane przez pawel125r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi jest potrzebna linka do 125 a nie 80 i jest chyba inna.Linka do dt z rocznika do 2000 różni się od linki z rocznika powyżej 2000??Paranoja ku*wa żeby zasranej linki gazu nie można było dostac i to na dodatek do DT.

Edytowane przez na koło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linka rozdwaja sie na 2 częsci więc od demoludów nie podejdzie chyba, że dozownik wywalę.Od simsona jest za krótka bo dzisiaj w akcie desperacji miałem rezygnować z dozownika i zakładac zwykłą linke.

 

Ktoś wie czy linka gazu w DT jest z każdego roku taka sama??????????? :) :) :buttrock: :buttrock: :flesje:

Edytowane przez na koło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ale w którym miejscu Ci się urwała ta linka... jak przy manetce to możesz załozyć od demoluda (ten łącznik się rozbiera) jak do gaxnika samego to mam taka linkę od LC2 ... (ten odcinek od łacznika do gaźnika)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi jest potrzebna linka do 125 a nie 80 i jest chyba inna.Linka do dt z rocznika do 2000 różni się od linki z rocznika powyżej 2000??Paranoja ku*wa żeby zasranej linki gazu nie można było dostac i to na dodatek do DT.

 

No niby tak, ale są podane wymiary do 80, więc być może będzie pasować lub ma w ofercie także do 125ccm

Edytowane przez pawel125r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz przesrane....ze się tak wyraże. możesz zrezygnowac z dozownika. wtedy będzi epasować linka od WSki. (chociaż bez tego metalowego przy manetce).... a generalnei pokombinuj coś musi pasować. Ja mam założoną od biedy linke od CZety 175. tez bez dozownika ale ja dozownika nigdy nie miałem (w sensie od kąd mam motor był lżejszy o dozownik) zatem nie było problemu z tym.

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka, mam problem z kopka bo mam nowa tulejke luz jest minimalny, niby kopie a co jakis czas ( na poczatku bardzo zadko a teraz co 4-5 kopow) przeskakuje ze zgrzytem, wina tulejki na zebatce raczej nie bo tulejka caly czas ze sprzeglem sie obraca (ta zebatka), a wiec czego? walek kopniaka chodzi zreszta w nim to sie raczej nie ma co popsuc, slabo dokrecone sprzeglo?? pytam bo nie chce mi sie tego od nowa i byc moze na darmo rozbierac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęgło w Decie jest regulowane w jakiś sposób przez ten uchwyt do linki ( yyyyy... od popychacza? ) ?

Przekreciło mi się dzisiaj niechcący z 2 razy w którąś strone, próbowałem odwinąć.

Sam nie wiem, czy czegoś nie popsułem.

Prosze o odpowiedz.

 

KszyHoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...