Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

kupilem silnik po remoncie, gosc mowil ze ma przejechane kolo 10 km ... kupilem go jak jesszcze byl w ramie od RD 80 mx wiec zdazylem sie przejechac i u niego bylo to samo ... cylinder widac ze byl szlifowany, tlok jest dobry, pierscienie tez, kompresja jest bo moc ma dobra... jutro mam nadzieje, zobacze jak kopci ... stawiam bardziej na gaznik, bo tylko na ssaniu gada, jak bez ssania to nawet nie zamruczy ... tylko co robic ? zmienic polozenie iglicy czy raczej krecic sruba od paliwa ?

 

kupilem silnik po remoncie, gosc mowil ze ma przejechane kolo 10 km ... kupilem go jak jesszcze byl w ramie od RD 80 mx wiec zdazylem sie przejechac i u niego bylo to samo ... cylinder widac ze byl szlifowany, tlok jest dobry, pierscienie tez, kompresja jest bo moc ma dobra... jutro mam nadzieje, zobacze jak kopci ... stawiam bardziej na gaznik, bo tylko na ssaniu gada, jak bez ssania to nawet nie zamruczy ... tylko co robic ? zmienic polozenie iglicy czy raczej krecic sruba od paliwa ?

 

kupilem silnik po remoncie, gosc mowil ze ma przejechane kolo 10 km ... kupilem go jak jesszcze byl w ramie od RD 80 mx wiec zdazylem sie przejechac i u niego bylo to samo ... cylinder widac ze byl szlifowany, tlok jest dobry, pierscienie tez, kompresja jest bo moc ma dobra... jutro mam nadzieje, zobacze jak kopci ... stawiam bardziej na gaznik, bo tylko na ssaniu gada, jak bez ssania to nawet nie zamruczy ... tylko co robic ? zmienic polozenie iglicy czy raczej krecic sruba od paliwa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ma dysze zapchana ?? Najlepiej rozkrec gaznik i go wyreguluj. Wtedy poustawiaj wszystkie srubki zgodnie z servisowka. Sprobuj odpalic. Jesli wciaz bedzie tak samo sprawdz kolor swiecy oraz czy kopci i na jaki kolor. Napisz tutaj a dostaniesz dalsze sugestie. POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby jeszcze taka istniała :banghead:

Dokladnie !

Ale co masz z tym wydechem ! Ten sam mam na nowym i ten sam mialem na starym silniku ... dyfuzor fabryczny i koncowka giannelli ...

Dzisiaj jezdzilem, kopci na bialo, moze jasny szary...

Sprobowalem na rozgrzanym silniku, na odpalonym motorku, wykrecalem dysze od paliwa, i wykrecilem 2 obroty i zgasl ... a najlepsze jest to, ze musi byc wkrecona na maxa zeby odpalal i jako tako jezdzil ...

Dysze juz czyscilem, nbiechce mi sie rozkrecac drugi raz gaznika, bo dysze napewno nie sa przytkane ... niewiem o co chodzi ... moze to nie wina gaznika ?

Moze sprobowac podniesc iglice ? o jeden zab ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze bardziej igilce opuscic ? ... ok sproboje ...

Wiec tak... Kupilem silnik od RD 80 MX wraz z gaznikiem od RD 80 MX, gazniczek wczesniej byl w tym oto silniku, jak jeszcze mial go ten gosc od ktorego kupilem :crossy:

Tak, jest to powietrzak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze jest na dotarciu nie ma nic do rzeczy :crossy: To byloby bez sensu gdyby na dotarciu silniki zle chodzily :D Musisz kombinowac z tym gaznikiem. Rozne polozenia iglicy i rozne dostrojenie srubkami. Trzeba tez uwazac na lewe powietrze. POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wuitam. Panowie mam problem. Prosze sprawcie zebym mogl wkoncu sobie pojezdzic na moim pierwszysm enduro. Do szczescia jest mi potrzebny tlumik do dt125 lc do 87 roku oraz kosz sprzeglowy. Prosze jak cos macie lub znajdziecie dajcie znac. Chcialbym do was dolaczyc wkocu tak normalnie a nie tylko przez posty:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...