Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

JaK zdjełes gume tyo dostaje od piedroły powietrza którego jest za DUZO jak chceż zeby tak zostało to musisz dac dawke pawila tez większą wprost proporcjonalną do ilosci powietrza . jak miałes gume miałes mniej powietrza i mniej petrolu a teraz musisz dac większą dawkę . Bedzie dobrze. pzdr :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopie jak masz iskre i wszystko to masz kłopoty z pierscionkami chyba,ja tak miałem.Dzien po jeździe moto juz nie odpaliłem za h**a ,a kompreche miałem 2.5 bara. Po rozebraniu silnika sie okazało ze zabezpieczenie sworznia pekło i ładnie namieszało:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nie było to samo co u ciebie jak wyjąłem tą gume to na biegach od 1 do 3 chodziła pięknie a na wyższych się muliła i niedało rady śmigać podniosłem iglice na samą góre żeby dac jej jak największą dawke paliwa troche pomogło ale mało z gaźnikiem też się bawiłem z pół dnia i bez wiekszych rezultatów. Musiałem ją z powrotem założyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to daj mu mniej powietrza w gfazniku i juz ... ale to i tak dziwne ... ja sciagnalem dalem mu na fula paliwa(przed moim inteligentnym ruche czyli poszerzaniem dziur w dyszy za pomoca druta)i bylo ok ... teraz musze dac iglice na sam dol zeby dobrze bylo ... sporo te dziurki powiekszylem ... ale naszczescie dziala jak powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy jest ktoś zainteresowany jakimiś częściami do dt 50 mx . jeżeli tak to mam cały silnik na części

 

witam wiem że to troche nie na temat ale chciałbym się dowiedziećcośna temat hondy mtx 125 ponieważ mam dt 80 lc2 i chciałbym się przesiąć właśnie na taką honde?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

chciałem kupić sobie filtr powietrza o ten: http://www.sklep.larsson.com.pl/?a=c3&mymo...a1afc51c7c6ad26

ale tu pisze że jest on jednorazowy, dlaczego?? Czy mogę go używać wiele razy naszącając go specialnym płynem do filtrów. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

chciałem kupić sobie filtr powietrza o ten: http://www.sklep.larsson.com.pl/?a=c3&mymo...a1afc51c7c6ad26

ale tu pisze że jest on jednorazowy, dlaczego?? Czy mogę go używać wiele razy naszącając go specialnym płynem do filtrów. :wink:

jednorazowy czuli co?? raz odpalasz moto, jezdzisz, gasisz i filtr do wyrzucenia... :biggrin: a powaznie to obchodz sie z nim jak z kazdym normalnym filterkiem. jak jezdzisz duzo w terenie to tak raz na kilka dni zrob mu czyszczonko z plynem do plukania fitrow. a jak po szosie to raz na 2-3 tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopie jak masz iskre i wszystko to masz kłopoty z pierscionkami chyba,ja tak miałem.Dzien po jeździe moto juz nie odpaliłem za h**a ,a kompreche miałem 2.5 bara. Po rozebraniu silnika sie okazało ze zabezpieczenie sworznia pekło i ładnie namieszało:/

Dzięki za info jutro ściągam cylinder. Aha jaki jest wymiar pierścienie w DT 50 mx ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!

Co byscie powiedzieli na takie ogłoszonko?? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M302490 Koles ma dwie takie maszyny. Ta na foto jest za 2500zł a opis jest z jeszcze lepszej niz ta na foto ( ta na foto z niemieckim papierem tylko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez tam pisze ze za 4500 zl ...

 

 

Nom 4500zł Ale za drugą taką,lepszą.Bo mają łącznie 2 maszynki:) dwie takie same z czego tylko jedna zarejstrowana i opis jest z niej. A za tą co jest na foto wołają 2500zł Bez przegladu na motorower. tez podobno 95r. Ale za tą pierwszą to cene wywalił 4500zł <lol2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...