Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czytam to forum yamahy i hondy i dalej niewiem co kupic.Moze mi ktos doradzic,czy yamahe czy honde

 

Jak będziesz miał na oku jakaś Yamaha i Honde to dasz linka i porównamy wszyscy i Ci doradzimy bo tak jak wybierać Yamaha czy Honde to sie nie da. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - orientuje się ktoś z Was w jaki sposób po obszyciu siedzenia umieścić na nim oryginaly napis YAMAHA (w oryginale jest nadrukowywany na gorąco)??

Ja bym proponował wydrukować takie literki na kartce, zakleić siedzenie taśmą i psiknąć sprayem :)

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował wydrukować takie literki na kartce, zakleić siedzenie taśmą i psiknąć sprayem :)

 

Już to przerabiałem (robiłem szalon z kartonu)- po pewnym czasie farba schodzi niezależnie od tego jak była dobra.

 

Wg. mnie są tylko dwa rozwiązania:

- znakowanie odpowiednią farbą na gorąco (robią tak fabrycznie) - pytanie jak??

- wyszycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo to akurat nawiazanie do tematu.

Bo ja mam własnie z tym problem. Chciałbym zdjąc tą blokade, ktora przy 90 zamyka licznik i spada do 80 i tak w kółko. Tylko jest problem. Mam dt z 2003r i ona nie ma tego modułu pod bakiem tylko jest przykrecomna do zbiornika z olejem. Ktoś sie już czyms takim zajmował? Albo wystarczy odpowiedznie kabelki dac do uziemienia i obejdziemy jakoś tą blokade?

 

Po 2:

Chciałbym wypatroszyć wydech... Pytanie. Czy wypatroszyć i tak go zostawić? Czy wsadzić do niego rurkę z watą?

 

Prosiłbym o wyrozumiałość bo na tej wyszukiwarce forum można usnąć. Trzeba czekać 30 sekund od wyszukiwania i jest strasznie niedokładna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo to akurat nawiazanie do tematu.

Bo ja mam własnie z tym problem. Chciałbym zdjąc tą blokade, ktora przy 90 zamyka licznik i spada do 80 i tak w kółko. Tylko jest problem. Mam dt z 2003r i ona nie ma tego modułu pod bakiem tylko jest przykrecomna do zbiornika z olejem. Ktoś sie już czyms takim zajmował? Albo wystarczy odpowiedznie kabelki dac do uziemienia i obejdziemy jakoś tą blokade?

 

Po 2:

Chciałbym wypatroszyć wydech... Pytanie. Czy wypatroszyć i tak go zostawić? Czy wsadzić do niego rurkę z watą?

 

Prosiłbym o wyrozumiałość bo na tej wyszukiwarce forum można usnąć. Trzeba czekać 30 sekund od wyszukiwania i jest strasznie niedokładna.

tak wate i rurke włóż bo motor sie bedzie niemiłosiernie darł i bedzie miał głos jak komar bez wydechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj to się postarałeś....

 

Uściślijmy przy zakładaniu tłoka do cylindra czy tez pierścienia na tłok? jak to drugie to trzba delikatnie zakładać na tłok..aż się wsunie..kurde ciężko to wytłumaczyć :P

 

Jeżeli pierwsza opcja to nic na silę :P musi się delikatnie wsunąć :D jeżeli nie wchodzi to albo cos na zamkach albo wsadziłeś odwrotnie pierścienie.....DT 80 ma dwa różne pierścienie o różnej szerokości...:P (DT80MX ma :P)

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie nt. opon.

 

Mianowicie, aktualnie z przodu mam Bridgestone Trail Wing 41 2.75-21 45P, ale już dosyć zjechaną i przydałoby się ją wymienić. Pytanie tylko, czy na te felgi które są, standardowe, da się nałożyć szerszą oponę? Precyzyjniej to chodzi mi o Mitas E02, która ma szerokość 3.00 a nie 2.75 http://www.netcar.pl/opony/motocyklowe/end...40862,5,i2.html

 

I ogólnie co sądzicie o tej oponie? Może polecacie jakieś inne do jazdy mieszanej? Ok. 50:50 lekki teren/szosa.

 

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...