Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

ma sie blokowac, wiem o co w tym chodzi bo rozbieralem:) ta gumka ma blokoac dzwigienke jak nie blokuje to ja wypuklij (rozbierz i zloz ponownie)

 

a zatem informuję ze mam dwie wersje... jak zablokuje to mi moto zaraz po zapaleniu zgaśnie....

 

obie są prawie identyczne jednak jedna się blokuje a druga nie w starym gaźniku do DT MX tez jest ssanie które się NIE blokuje. i już :) ten typ (mój) tak ma ;)

 

 

hehe no to już wiem o co biega :flesje: (z ciekaowsci zajzałem w ten gaźnik jak to działa :buttrock: ) otóż pod ową gumką jest malutka szparka a w niej siedzi sobie malutki sprężysty drucik.... jak ten drucik jest na miejscu to się ssanie blokuje jak tego drucika nie ma to sie ssanie nie blokuje... proste :flesje: niemniej nie ma to znaczenia raczej... a przynajmniej ja tak uważam :) :clap:

 

pozdrówka

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sie powtarzam ale nie przeczytałem wszystkich postow sry :D Ile kucków ma DT 125 r z kazdego roczniku od 1995+ do 2003 ?? Chodzi o moc przed odblokowaniem i po odblokowaniu

 

Głowy nie dam ale ma 15KM przed odblokowaniem i 25-28KM po odblokowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o blokadach mowa to ja mam pytanie. W niemieckiej dokumentacji mojej DT 125 pisze właśnie że ma ona 15 KM i na razie mi to wystarcza ale na przyszłość się pytam gdzie są te blokady i jak je zdjąć aby nic nie zepsuc ? :D Czy jak zawiozę moto do serwisu (np. w Radomiu bo mam tam blisko) to oni zdejmą mi te blokady ?

 

I juz jestem po wymianie olejów ;) Moto działa bez zarzutu więc chyba nic nie popsułem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Od niedawna mam yamaszke DT 80 (http://www.allegro.pl/show_item.php?item=245584219&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.) Mam z nia problem, poniewaz, gdy wylacze ssanie to na niskich obrotach ona zgasnie, moze sie cos stac jezeli ciagle bbede jezdzil na ssania oprocz wrzerania wachy? i jeszcze jedno zawze rano keidy chce ja odpalic to mam duzy problem musze palic na pych a juz jak sie nagrzeje to od kopa, czy moze to byc spowodowane padnietym akumulatorem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi gdzie można kupić naprawde dobre klocki na przód do Yamahy Dt 80 LC2, bo ostatnie, które kupiłem (marki FERODO- dałem 80 zeta) wytrzymały mi 1500 km. :crossy: Nie wiem co jest tego przyczyną, ale potrzebuje wytrzymalszych klocków. Da sie takie kupić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam szukam gum na teleskopy do dt 80 lc2. i niewiem jak to wyglada cenowo wiec moze pomozecie mi troche. wiec znalazlem takie cos: http://moto.allegro.pl/item247022389_oslon...rt_komplet.html czy to bedzie pasowalo i jak zta cena moze ktos taniej widzial lub ma??? z gory dzieki za odpowiedz pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...