Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich!

mam parę pytań!? biggrin.gif

jak podnieść moc?? jakiś gaźnik albo coś

i podnieść tylne zawieszenie?

w yamasze dt 125!!

 

a masz ta DT odblokowaną? Czy nie jest w ogóle ruszana? Seryjna DT125 ma około 15KM... po odblokowaniu powinna mieć około 27KM... ale więcej nie ma co kombinować... są dostępne kity 175ccm ale mimo wszystko ciężko...możesz założyć większą dysze główna o 5 jednostek .. ale spalanie też wzrośnie.. możesz też założyć większy gaźnik jednak nie wiem czy to dobry pomysł...

 

Generalnie zależy co chcesz uzyskać i czy jest to w ogóle możliwe :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odblokowana wpelni tzn nie ze odblokowana tylko to jest ta najmocniejsza wersja z 85 roku! i ma cos kolo 32! koni! tak pisze w papierach!

tak zwiększyć moc o parę koni

lepszy pobior z dolnych obrotów

W papierach to moze byc nawet napisane zylion koni, to zaden wykładnik.. Co do tuningu to albo większa moc albo lepszy dół, bo obie rzeczy wykluczają sie na wzajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A wiec sytuacja sie tak przedstawia, nie dawno robiłem szlif i wstawiałem nowy tłok w dt 80, po tym złorzyłem motor a tu w ogóle na obroty sie nie wkręca czyściłem gaźnik i ściągnąłem tą plastikową nakładkę na filtr powietrza i motor zaczął normalnie jeździć, gdy założyłem z powrotem sytuacja sie powtarzała, po tym motor zaczął pluć olejem z wydech zkręciłem linkę od dozownika i podaje polowe z tego co powinien i dalej nie spala całego oleju

co jest????

pozdrawiam

 

ps regulowałem gaźnik w każdej płaszczyźnie wymieniłem oringi na iglicy i tej drugiej śrubce i nic.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam aktualnie jezdze aprilai rs 125 ale jest to dla mnei za maly motor plecy mi wysiadaja :/ mysle nad przesiadka na yamahe dt 125 tylko mam pytanie czy dt 125 dobrze przyspiesza ?? i jaki mniejwiecej jest v-max dt 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jak ja mam zimny silnik to gdy chce go odpalic to mam problem bo musze sie nakopac albo na pych. A powiedzcie mi jak jest ze ssaniem. Gdzy jest wcisniety do srodka to jest wylaczone (pali mniej)? I gdy odpalacie motor po nocnym postoju to w jakiej pozycji go ustawiacie?

 

 

 

Odpowie ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...