Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Zaliczyłem mega awarie. tzn. nie wiem co się stało alr to chyba coś powaznego. zniknął mi płyn z chłodnicy i jak odpaliłem moto wyleciał przez rurę wydechową.... motor jush czeka na samochód z serwisu... ciekawe jak sprawy dalej się potoczą.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie :

Kiedy puszczam sprzęgło odczuwam opoznienie .. puszczam i jeszcze slyszeze dobija (nie chodzi o manetke)

Ktos wczesniej mowil juz o tym wiec pytam jak zrobic zeby sprzeglo normalnie i szybko dociskało

2:PYTANIE DO JACKUZEGO

Masz wybebeszony dyfuzor czy nie ? Jesli tak to czy dalo to chociaz troche ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Czy ktos wie jaki moze byc powod nie dzialania wskaznika temperatury w dt 80 ??

Wydaje mi sie ze to czujnik zepsuty albo gdzies kabelek przerwany, ale gdzie sie znajduje ten czujnik??

czujnik masz przy swiecy taki zlotawy. mi tez ne dziala to go wyjalem i wyczyscilem i podzialal 2 tyg po czym podnosi sie wskaznik ze 2 mm.. i nie wiem co sie dzieje ale w plynie chlodniczym bylo sporo syfu... ale uszczelki trzymaja.. i kable ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wlasnie kupilem ymahe tdr 125 z 2000r.

Nie widzialem jej jeszcze(jade po nia w sobote) , ale gosciu mowil ze jest zablokowana czyli jedzie 90km/h i nic wiecej.

Jezeli to prawda a wszystkie znaki na to wskazuja to czy zeby ja odblokowac wystarczy wybebeszyc dyfuzor ,zamontowac przelotowa koncowke i odblokowac cdi?? Czy w tych rocznikach blokowano tdrki juz inaczej??

i ostatnie pytanie odnoscie CDI czy ktos moglby przeslac jakiegos manuala odnosnie jego odblokowywania??

 

Z gory dzieki!

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie :

Kiedy puszczam sprzęgło odczuwam opoznienie .. puszczam i jeszcze slyszeze dobija (nie chodzi o manetke)

Ktos wczesniej mowil juz o tym wiec pytam jak zrobic zeby sprzeglo normalnie i szybko dociskało

2:PYTANIE DO JACKUZEGO

Masz wybebeszony dyfuzor czy nie ? Jesli tak to czy dalo to chociaz troche ?

Mój dyfuzor wyglada na nieruszany a jak go nie rozcinałem więc chyba nie był wybebeszany....tak czy siak chce to zrobić przy okazji przerabania końcowki dyfuzora na stożek (bo jest plasko zakończony).....ale to jeszcze daleka droga....poniewaz okazalo sie ze w zeszly czwartek była nie wina glowicy jak mi sie wydawało (zerwany gwint tuleji swiecy i brak kompresji) że motorek padł ale mam mocno przytarte i przytrzymujące lozysko na korbowodzie od strony walu ;] i do cholery jasnej musze to teraz rozbierać FUCK ja wiem że mam pecha ale to już mnie załamało poprostu ;]......sam chyba nie bede rozpoławial silnika sam... dam to do znajomego mechanika bo sam sie boje że tego nie zloże :icon_question: a tu taka sliczna pogoda FUCK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam prosbe pomoze mi ktos poszukac tej kostki podwyzszającej tył???A jesli juz by dało rade to i kielichy do przodu bym z checią zakupil!!!Bylbym wam bardzo wdzieczny za jakiekolwiek info!!!Moze ktos by mi zrobil taką kostke sam?Bo cos kiedys czytalem ze chyba Tomy M. chcial sie takich spraw podjąc!?! A tak przy okazji to czy amortyzator tylni da sie jakos podkrecic zeby byla wyzsza dt czy cos takiego??? i jak tam jest z tym przodem???tez cos mozna tam pokombinowac?czy moze wlac oleju to będzie wyzsza...?a moze sprezyny mam juz takie wybite???Co o tym wszystkim sądzicie!!!!!????!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co do kostki to znajomy takowe dorabia w cenie okolo 70zl za sztuke a tak w ogole to mam na sprzedaz cylindry do dt80 razem z nowymi tlokami, gaznik, membrane, kola zebate skrzyni biegow, chlodnice, zbiorniczki na olej i plyn chlodniczy, glowice. W razie czego pytac: [email protected]

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...