Skocz do zawartości

Wszystko o Yamaha DT 50, 80 i 125


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chcialem sie zorientowac ile kosztuje metalowa "osłonka na dyfuzor" do yamahy DT 50 R z 2006r. chce sprzedac sprzeta i moja blaszka nie jest w zadawalajacym stanie i niestety oko klijenta niechętnie przyjmuje ten defekt. ile moze kosztowac ta oslonka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kędzior weź tą blaszkę przejedź papierem ściernym, i wystukaj młotkiem żeby jakoś wyglądała, mi to zajęło w dt około 15 minut. Potem spray i pomaluj. Pamiętaj zeby całą blaszkę oczyścić z starego lakieru

 

 

Wlasnie tez o tym myslalem tylko ze ma tam dosc glębokie rysy, nie wiem jak to wypełnic. najprawdopodobniej tak wlasnie zrobie bo znając cennik częsci yamahy to .... Mam problem z wyceną mojej DT ;/ Rok 2006 przejechane ok. 7 tys. ciągle serwisowana w Yamasze, stan bardzo dobry... Kilka rysek... fotki podrzuce w niedlugim czasie... Ile ją wycenic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.Dawno mnie tu nie było ale znowu mam problemy z moja Dt 80 LC II.Wczesniej miałem z nia wiele hostorii np. zaczeła mocno przerywac alew na szczescie to tylko tłumik zapchany i wyczysciłem i wszystko ok. BYłO.Mam nastepujacy problem:jak odpalam motocykl za 1 razem to najczescij odpali za 1,2 kopniakiem dodam troche gazu zostawie na 1 min. i ładnie chodzi na wolniutkich obrotach.Gdy zaczne sie przymiezac do jazdy dodam gazu do konca i mniej wiecej wkreci sie na wys. obroty.Gdy tylko rusze zacznie go dusic i wogule nie ma mocy i przerywa a na dodatek jak przejade sie nawet 1 min. to zatrzymam sie wrzuce na luz dodam gazu do konca pooowoli sie wkreci (ale juz nie za wysoko) i nagle gascnie jakby mu paliwa zabrakło.Nastepne odpalenie czaem graniczy z cudem lub odpali po parudziescieiu kopniakach ale dodam mu gazu i znowu gasnie.Dodam ze szlif zropbiony był 3 miesiace temu i ma 400 km na dotarciu.A i jeszcze nie wiem czemu ale z tłumika który zreszta wyczysciełm powoli kapie olej a jak mocno dodam gazu to tak bryzka lekko .Czym to moze byc spowodowane????? Wiem ze duzo napisałem ale szczerze mówiac mam juz strasznie dosc mojej niezawodnej Dt. Z góry dzieki za pomoc Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Problem rozwiązany - wymieniłem tarcze sprzęgła i już jest dobrze.

Teraz tylko jeszcze regulacja gaźnika i można latać :rolleyes:

Dziękuje wszystkim za rady, w szczególności Jackuzyemu

Edytowane przez kszyhoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Problem rozwiązany - wymieniłem tarcze sprzęgła i już jest dobrze.

Teraz tylko jeszcze regulacja gaźnika i można latać :bigrazz:

Dziękuje wszystkim za rady, w szczególności Jackuzyemu

 

hehe no to gratuluje :D mnie nadal czeka wymiana tarcz i sprężyn ... muszę sie zebrać do zakupu ....... przy okazji zmienię podnóżki na crossowe i wymienię mocowanie manetki sprzęgła bo mam pęknięte...

 

tak swoją drogą ....czy zwróciliście uwagę ze z sklepie Klasa spadły ceny tłoków do DT?:D komplet tłokowy 1mm nad wymiar...39zł....i to ten sam tłok który kupiłem w listopadzie za 80zł ....normalnie chyba zakupie kilka sztuk tak na zapas :D

 

Pozdrówka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja wlasnie do swojej kupowalem.

 

Moj problem:

Zmienilem tlok, w zasadzie caly zestaw naprawczy. Chce odpalic moto i nic. Poruszam kierownica i kopie to popyrka i wkoncu zgasnie. Jakis kabelek pekniety, przeciety, cos nie styka? Dodam ze zmienialem fajke i swiece.

 

Hehe ja wlasnie do swojej kupowalem.

 

Moj problem:

Zmienilem tlok, w zasadzie caly zestaw naprawczy. Chce odpalic moto i nic. Poruszam kierownica i kopie to popyrka i wkoncu zgasnie. Jakis kabelek pekniety, przeciety, cos nie styka? Dodam ze zmienialem fajke i swiece.

 

Aha i pamietam ze jak go cholowalem to pod kierownica taka kostka byla luzna, i przetarla troche rame.

Edytowane przez Bergi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja wlasnie do swojej kupowalem.

 

Moj problem:

Zmienilem tlok, w zasadzie caly zestaw naprawczy. Chce odpalic moto i nic. Poruszam kierownica i kopie to popyrka i wkoncu zgasnie. Jakis kabelek pekniety, przeciety, cos nie styka? Dodam ze zmienialem fajke i swiece.

 

Aha i pamietam ze jak go cholowalem to pod kierownica taka kostka byla luzna, i przetarla troche rame.

 

Prosta odpowiedz.... sprawdź do czego służy ta kostka i co się z nią stało....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz może jakieś upatrzone, które bedą pasować do DT?

Chetnie też bym sobie zmienił.

Jaki koszt?

 

w Klasie sa fajne i wygląda na to że pasują do mojej DT (nie wiem jak jest mocowanie u ciebie rozwiązane) koszt to 30zł + przesyłka (ale ja zamawiam więcej rzeczy od razu wiec wysyłka nie jest problemem :icon_mrgreen:

 

KLASA podnóżki MX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...