Skocz do zawartości

Kiedy rozpoczęcie sezonu w W-wie?


YARECK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam taki sam dylemat

Tym bardziej, że masz tak daleko do tej Warszawy :( Ja z Turku ;) mam 130 do Poznania i jakieś 180 do Warszawy. W Poznaniu studiuje moja lepsza połowa, a w Warszawie mam full rodziny i jednej znajomej obiecałem przejażdżkę :) Do kwietnia jeszcze trochę zostało. Na pewno coś się wybierze. Trzeba jeszcze tylko urlop sobie zaklepać.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boniek Mieszkasz w Turku?

To nie Turku w Finlandii ;) Pod avatarem jak byk napisane - Turek ;)

Jak będziesz jechać od siebie na rozpoczęcie do Warszawy to masz po drodze nawet :P Możesz wpaść.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boniek :arrow: Jakby to dyplomatycznie ujac... Bo jest u nas taki user jak Turek... A Ty pszesz, ze w nim mieszkasz ;) Jakis pasozyt jestes, czy moze w symbiozie zyjecie? ;) Pewnie raczej cos w stylu tasiemca :mrgreen:

 

lewa w gorze

dofo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w zeszłym roku wymysliliśmy sobie ze znajomymi, że osramy bemowo, na którym jest brak jakiejkolwiek organizacji, nie ma parady, wstep jest drogi i nic ciekawego za tą kasę nie ma. Będzie nas grupka min. 3 motocykle, prawdopodobnie tego właśnie dnia (o ile pogoda dopisze) pojedziemy sobie do Kazimierza albo w inne miłe miejsce. Jeśli jest ktoś chetny na takie indywidualne rozpoczecie sezonu to zapraszamy.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie. Cos mi teraz zaswitalo... Czy rozpoczecie sezony w Warszawie jest platne? :roll:

 

lewa w gorze

dofo

 

W zeszłym roku kosztowało bodaj 30zeta, dostałeś za to koszulkę, która rozpadła się po 2 praniach i jakiś znaczek za którymi musiałeś stać przez godzinę w kilometrowej kolejce. Zanim jednak do tego doszło to musiałeś odstać swoje 2h w 5kilometrowej kolejce przed wjazdem (o ile nie wqwiłeś się i nie odjechałeś). Do miejsca postoju podążaleś droga z której w panice uciekali zlotowicze przed jakimś baranem zapieprzającym na gumie na rozklekotanym GiePeZecie. Do klopa trzeba było czekać pół godziny o ile nie popusciłeś w między czasie wgacie. Jakiekolwiek żarcie kosztowało tyle co w Mariocie. Najmilsze dla gości było stoisko Suzuki, gdzie sprzedawcy byli kompetentni i uprzejmi dla zwiedzających. Gadżeciarze chyba przygotowali sobie cennik na graty specjalnie na ten dzień bo wszystko było droższe o 50% niż naormalnie w sklepie czy na bajzlu.

Nie to, żebym chciał kogoś zniechęcać, każdy zrobi co chce. To co napisałem jest jedynie wyrazem subiektywnych odczuć jakich doznałem na imprezie, którą inaczej sobie wyobrażałem.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi ekscytujaco. Coz - bede musial chociaz raz pojechac zeby sie samemu przekonac. A nastepnym razem bede juz mial wyrobiona wlasna opinie. Czy inni z Was maja podbne wspomnienia jak DZIADU?

 

lewa w gorze

dofo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja być może zaszczycę Bemowo swoją obecnością. Być może organizator wyciągnął wnioski po tym, co się działo ostatnio - chodzi mi głównie o paradę, której organizacja (a właściwie jej całkowity brak) pozostawiała wiele do życzenia. Zdaję sobie sprawę, że imprezę, na którą zjeżdża się kilka tysięcy luda, trudno jest utrzymać w ryzach. IMHO należy jednak dołożyć wszelkich starań, by burdel ograniczyć do minimum. Uważam, że konieczne jest usprawnienie wjazdu na płytę lotniska - można ustawić więcej ludków sprzedających bilety i wpuszczających na teren imprezy, a nie jednego czy dwóch. Można by także poprawić infrastrukturę wewnątrz zlotowiska, w razie potrzeby powiększyć zaplecze gastronomiczne i sanitarne (co za problem dostawić więcej budek z kiełbachą czy przenośnych latryn?). Można też być głuchym i ślepym na sygnały nadchodzące zewsząd i pozostawić sytuację bez zmian, a jedynie podnieść opłatę za wjazd, zasłaniając się tłumaczeniem, że niby wszystko dookoła drożeje...

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja być może zaszczycę Bemowo swoją obecnością. Być może organizator wyciągnął wnioski po tym' date=' co się działo ostatnio - chodzi mi głównie o paradę, której organizacja (a właściwie jej całkowity brak)

 

Można też być głuchym i ślepym na sygnały nadchodzące zewsząd i pozostawić sytuację bez zmian, a jedynie podnieść opłatę za wjazd, zasłaniając się tłumaczeniem, że niby wszystko dookoła drożeje...[/quote']

 

No więc mój drogi w 2000r był burdel do zniesienia - wraz z pasażerką odłączyliśmy się od pseudoparady i zmierzaliśmy pod Mc Donalda w Sezamie... a za nami wjechało kilkadziesiąt maszyn których kierowcom tłumaczyliśmy, że zatrzymalismy sie na żarcie.

W 2001r była kiła z grzybnią, drożyzna, nuda i pogoda do dupy a na pseudoparadę, którą olaliśmy nażekało wielu znajomych i nieznajomych.

Lata 2002-2003 to czarna dziura mojego zyciorysu więc nie wiem.

W 2004 wiemy jak było, więc skąd u ciebie tyle optymizmu, że akurat w tym roku ktoś przejży na oczy i zajmie się na 5 letni jubileusz pożądną organizacją????? Ja w to nie wierzę...

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, Dziadu, Olsen fajnie podsumowaliście.

 

ja byłem na imprezie, poatrzyłem co się dzieje przed wjazdem i na gumie pospierd..łem stamtąd w te pędy. Wolałem poganiac trochę po W-wie a potem pojechać do Pawła na grila niż gnieść się w kolejkach i tłuc w pseudoparadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jakoś pozytywnie wspominam wszystkie rozpoczęcia na Bemowie.

Wiadomo były lepsze i gorsze, na ostatnim otwarciu byłem bez moto ale za to mogłem posączyć browarki :mrgreen: i porobić trochę fotek.

Za kiełbą stałem ok. 15 min. a za plackami ziemiaczanymi ok. 5 min, jak mi się chciało lać to szedłem w pole.

Koszulki ze zlotów mam do dziś i nic z nimi się nie dzieje, znaczek był możliwy.

Chyba w 2001 zrobili taki sam znaczek jak rok wcześniej tylko w innych kolorach (biało/czerwony to dopiero była lipa) i dlatego go nie wziołem.

Z tego co pamiętam to były dwa rodzaje biletów , tańszy sam wstęp lub wstęp ze znaczkiem i koszulką.

 

 

Nie wiem czy ktoś był na zakończeniu sezonu na Bemowie w 2003, to była porażka.

Za 2 osoby zapłaciłem 80 zł. a na płycie lotniska nic się nie działo a parada zostało odwołana więc zorganizowali ją uczestnicy i to dopiero był bajzel.

Za te 80 zł. więcej ubawił bym się wlewając do baku i śmigając po mieście.

 

Bądzmy dobrej myśli, jeżeli będzie kicha to można grupką pośmigać po Wa-wie oraz zajechać do 2oo, jak co roku napewno tam będzie się coś działo. :lapagora:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ostatnim otwarciu byłem bez moto ale za to mogłem posączyć browarki :mrgreen:

 

zajechać do 2oo' date=' jak co roku napewno tam będzie się coś działo. :lapagora:[/quote']

 

Po paru browarkach pewnie łatwiej było ci to wszystko przełknąć ;)

 

Jeśli chodzi o 2OO w ostatnie otwarcie sezonu to niestety była bryndza, trochę ludzi ale nikogo znajomego, same obce ryje i do tego zakazane, żadnego koncertu ani nic. Tak czy inaczej po moim indywidualnym otwarciu sezonu pojade wieczorem do 2OO z nadzieją, że bedzie lepiej niż przed rokiem, w końcu to najlepsza knajpa w Warszawie i a Grisza potrafi zorganizować dobrą imprezę jak chce ;)

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze by było - może jak zaczne jazdy od marca-10h- to zdąże miec do tego okresu prawko ;)

 

Jakie 10 h ?

 

Teraz jest 20h praktyki i kilka tygodni czekania na egzamin

 

A termin no coz jak na razie mi odpowiada w szczegolnosci ze od placu na Bemowie mam 500 m - moze przynajmniej cieplo bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...