Skocz do zawartości

Zawody


Rekomendowane odpowiedzi

A wiecie moze kiedy sie odbedzie jakas impreza dla amatorow enduro?? moze jakas strona organiazatora albo kalendarz z imprezami (tylko enduro) ??

Przeważnie tak jest, że teaki imprezy są organizowane przez kluby i czesto pomysł jest dopiero w trakcie sezonu. Wiec najszybciej beedzie jak ktoś sie dowie u siebie i nspisze na forum lub trzeba sledzić www.enduro.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Koło łodzi jest prywatny tor na którym są organizowane zawody jakoś 3 - 4 razy w roku.Tor ma umiarkowaną trudność i posiada kilka ciekawych (zdradliwych) kawałków. Najbliższe zawody będą chyba w marcu jak się dowiem to poinformuje.

Wpisowe od 10 zł dla młodzików i klasy "turist" reszty nie pamiętam ale chyba jakoś do 30zł w cenie wpisowego jest ciepły posiłem (typu karczek z grilla :( ) i oczywiście numer startowy :)

 

Chodzi ci o tor w Strykowie - ten jest ogólno dostępny gdy nie ma zawodów- czy może jeszcze gdzieś jest jakiś inny?

 

chodziło mi o tor w Piątkowisku koło Pabianic (15 km od Konstantynowa)

I własnie tam moga startować wszyscy nawet amotorzy wazne żyby była chęć do jazdy i sprawny motocykl który wytrzyma godzinę + jedno okrążenie jazdy ;)

 

Siema

A zeby wystartowac w jakis amatorskich zawodach wystarczy wyslac tylko zgloszenie do organizatora ?? czy byc w jakims klubie zapisanym??:?

 

Tak jak na Piątkowisku to wystarczy przyjechać godzinę - dwie przed, zawodami i się zapisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Tak mi się micha cieszy, że temat chwycił. Tylko czekać na pierwsze daty i namiary o planowanych imprezach. Jak tylko się dowiem o jakiejś imprezce dla amatorów i nietylko dam znać! Wiem, że klub TNT z Łomianek też coś planuje, i w Sochaczewie były rundy dla amatorów przy okazji zawodów.(niezły tor)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no... jeżeli tylko uda mi sie kupic w tym roku sprzeta, to sie pewnie pościgamy :lol: Moje umiejętności są nikłe albo nawet zerowe, ale w końcu nikt nie każe isć na maksa, a to świetna nauka. Bo np. tak jak w Winowie , to warunki były doskonałe nawet dla początkujących. Tylko jeszcze trzeba się za kondyche wziąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Widze, że temat sie zdeaktualizował. Kolejny raz o terminie zawodów dowiedziałem się otwierając gazetę dzień przed ich terminem. (ŚM 04/05 Siemiatycze). Koledzy piszcie co tylko wiecie o zawodach dla amatorów i nietylko w całej Polsce. Myśle, że dzieki temu poprawimy nasze umiejętności i ułatwimy możliwość spotkań.

 

P.S. Do Wałbrzycha nie pojade (już mi jest szkoda) Może będzie powtórka w tym roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zakładajcie nowe tematy o nowych imprezch, zamiast pisać tutaj.

 

Najlepiej żeby w tytule była nazwa zawodów i miasto, w których się odbędą.

 

Przyklejanie takiego tematu ogólnego nie ma sensu. Co impreza to inne miasto, inna ranga itd. Będzie za dużo szukania w jednym temacie. Poza tym po imprezie można o niej pogadać. Lepiej zrobić to w osobnym temacie poświęconym konkretnej imprezie niż w wielkim temacie, w którym niczego nie można się doszukac. Ufff... :P

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Na koszulce możesz sobie wymyślać co chcesz, bo w enduro się on o tak nie liczy.

A numery startowe na motocykl dostajesz od organizatora, chyba że we wcześniejszym zgłoszeniu faxem podasz jaki chcesz mieć numer (zawody amatorskie - trzycyfrowy, zaczynający się od 2 w gorę), i jak nie będzie zajęty to taki dostaniesz (np ja zawsze starałem się jeździć z 256 i często wcześniejsze zgłoszenie ten akurat numerek mi gwarantowało).

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...