Skocz do zawartości

MOTOTARG - Warszawa


Aramis1986
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiedziałem czy tylko w sobotę odbywa się targ - więc się dowiedziałem ..że tylko w sobotę..... piszę to dla tych co też nie wiedzą .... chyba że to tylko ja taki nie uświadomiony.... :)...

 

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...p=276807#276807

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greedo napisał:

ja bede na MZ

 

Widziałem cię na Al. KEN , stałem na przystanku autobusowym a ty stałeś na światłach przy Belgradzkiej.

Moto stało przy wejściu na bajzel.

Ogólnie ludzi i stoisk było sporo, trochę zimno ale w hali można było się rozgrzać.

Udało mi się kupić oponki, więcej nic dla siebie nie znalazłem ale dobre i to :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem się z moimi małymi adeptkami motocyklizmu (7 i 9 lat) - trochę narzekały na zimno i błoto - ale przy Goldwingu stały jak zaczarowane (che, jeszcze nie wiedzą co dobre :lol: ).

Udało mi się zakupić nową zębatkę zdawczą i spray do łańcucha za rozsądne pieniądze.

W sumie fajna impreza - ale przyjemniej byłoby gdzieś w kwietniu...

 

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no motobazar byl spoko... :P

ale gdyby nie bylo tak zimno to bym dluzej posiedzial:P:twisted: JA osobiscie kupilem bluze ktm:twisted: i manetki:P(po okazyjnej cenie;)) ale glownie mielismy zamiar z kolegami kupic wal do MZ 250 i ***** nie bylo :P;) ale coz bywa...(gdyby ktos mial do sprzedania niech da znac na pw)

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propo ;) jesli kogos interesuje to wstawilem wlasnie fotorelacje z tejze imprezy ;)

 

http://www.scigacz.pl/index.php?document=552

 

a jak juz spamuje to jako nowy rednacz obiecuje, ze w tym tygodniu beda nowe

artykuly o IoM TT, testy nowej crb600rr, nowy temat tygodnia i _codziennie_

w beda newsy , Zapraszam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...