Skocz do zawartości

MOTOTARG - Warszawa


Aramis1986
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tej imprezie? Czy będzie dużo motocykli do sprzedania? Ja właśnie planuję zakup KTM-a 125 EXC i chcę się dowiedzieć czy będzie tam taka możliwość. Będę po raz pierwzy na takiej imprezie (nie wiem czy tak to można nazwać) i nie wiem jak to wygląda.

 

Strona: http://www.mototarg.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak bedzie w tym roku bo pierwszy bajzel ma byc w jakiejs hali (tak mi sie obilo o uszy:) )

 

nie umiem ci powiedziec ile bedzie na zimowym do sprzedania ale pewnie troche:)

 

na tym pozniejszym juz szybciej cos lykniesz

 

a czy bedzie dany model to juz wogole nikt nie wie

:)

 

wpadnij zobacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.[..] Czy będzie dużo motocykli do sprzedania? Ja właśnie planuję zakup KTM-a 125 EXC ...

 

jedno jest pewne :!: -napewno najwięcej motocykli do sprzedania zgromadzonych w jednym miejscu :idea: a nie rozsianych po całej Polsce-przynajmniej do tej pory tak było :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar przyjechac ale raczej rekraacyjnie (piwko itp ) moze kupi sie pare cześci bo niechce mi sie targac sprzetów na lawecie - jak by ktos był zainteresowany to mam do sprzedania :

Suzuki Bandit 1200 s rok 2000

Suzuki GSXR 750 rok 2003

Kawsaki zx636 rok 2003

Kawasaki zx9 rok 2000/2001

Yamaha R6 rok 2002

wiem ze to nie miejsce na ogłoszenie ale coz najwyzej moderator to wywali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz napisał:

nie wiem jak bedzie w tym roku bo pierwszy bajzel ma byc w jakiejs hali (tak mi sie obilo o uszy:) )

 

Pewnie w tej samej hali co kiedyś odbył się moto show.

 

Z tego co pamiętam to hala była mała.

 

Ja będe na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W hali kasowej wyscigów końskich (upadłych notabene) sie to odbędzie. No cóż, nie jest to hala klasy hal w których walczył za ojczyznę Andrew Golota (chciałem zaszpanowac, ale zapomniałem nazw, hehehe :banghead: ) Byłem w tej hali już, trochę tam napewno się zmieści, o ile wystawcy dopisza. W końcu lepszy taki motobazar niz żaden, dla wyposzczonych zimową porą bikerów. Ja tam się wybieram...

Gryf MC Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto mi powie, jak sie dostac z dworca zachodniego na mototarg ? autobus, tramwaj ? jaki ? bo ja sie zawsze gubie w wawie, wsiadam w zly autobus, a jak w dobry, to w inna strone :roll: . help me

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje autobus 136 jeden bez przesiadek wsiadasz na przystanku " DW. Zachodni " na przeciwko dworca (musisz przejść pod do Al. Jerozolimskimi ) kierunek centrum (w stronę cywilizacji :) ), jedziesz 34 min i wysiadasz na przystanku " Wyścigi " (na żądanie) a stamtąd masz już + / - 200m spacerkiem - kieruj się tam gdzie tłumy :twisted:

 

zajrzyj tu http://www.ztm.waw.pl/baza/20050201/136/TP-UPD.HTM

 

Powodzenia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...