Skocz do zawartości

Jawa 350TS czy może coś innego


Morusek_16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może Jawa 175. Motocykl z lat 50-tych. Jedzie 90 km/h, pali 3 litry, 4 biegi. Gdybyś ładnie ją zrobił i nie szalał a ja byłbym policjantem i zatrzymawszy Ciebie na nim i dowiedziawszy się że nie masz prawka ale ujrzawszy że troszczysz się o motocykl i jeździsz spokojnie a nie wariowawszy jak wariat - nie dałbym mandatu :P

 

No i oczywiście zależy ile masz kasy bo jeżdżące:

WSK 400 zł -> Jawa 175 a jakieś 600-700 zł -> Jawa 350 900 zł -> MZ 1500 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym że nie jesteś policjaNTEM

A co to ma do rzeczy ?

Przeciez na 175 tak samo trzeba prawko jak na 350 :lol::lol::lol:

Nie goraczkuj sie tak bo Ci jeszcze cos peknie i bedzie problem.

Pytales co jeszcze mozna innego to Ci odpowiadam.

Pozatym jesli nigdy nie jechales cz 175 to nie mow, ze ma malo mocy :twisted:

Jest to dobra alternatywa jesli ktos chce sobie pojezdzic a ma malo kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez jak an forum sa ludzie ujezdzajacy ETZ i JAwe/CZ to nigdy nie dojda do porozumienia co lepsze bo ZAWSZE kazda sroczka swoj ogonek chwali

 

 

najbardziej obiektywni sa uzytkownicy ktorzy mieli w swojej karierze i MZ i JAwe/CZ z podkresleniem na "mieli", najlepiej jak maja w tej chwili cos innego

 

 

a ja jako posiadacz CZ 175 musze ja troszke obronic

otoz ona niby ma te swoje 15.5 KM ale oddaje je bardzo zywiolowo i jak dla mnie starcza tej mocy, wiecej mi narazie nie potrzeba :)

poprostu mily motorek na poczatek kariery :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że fajna dyskusja się tu toczy, jak zauważył Zbychoo można nabić pare postów to i ja skorzystam z okazji. :lol: Morusek nic nie piszesz ile masz pieniędzy. Chcąc kupić JAWE trzeba się liczyć z wydatkiem od 500 do 1500zł i rozumiem że tyle możesz wydać. 8O Jesteś jakiś taki nie zdecydowany. JAWY / CZ / MZ -odpadają.Więc może zainteresuje Cię propozycja z allegro:

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=39120115

 

Jeżeli Ci się nie podoba, to następna propozycja: może nie nówka, ale po ostrym tuningu. :)

 

http://www.bikepics.com/pictures/274305/

 

Radzę dobrze i szybko się zastanowić , bo drugiej takiej okazji moż juz nie być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednego w tym nie rozumie ....

piszesz morusek ze nie masz kasy i chcesz za nieduze pieniadze sie nauczyc jezdzic a jak sie nauczysz kupic sobie KAWASAKI ??

przyzwyczajanie sie do wiekszej pojemnosci nie trwa znowu dlugo za to zbieranie pieniedzy na KAWE napewno DLUZEJ !!

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem dylemat: MZ czy Jawa i wybór padł na ten pierwszy motocykl, głównie dlatego, że nie chciałem za dużo grzebać przy sprzęcie.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wazne co kupisz przygotuj sobie troche cierpliwosci. Jawa i mz to prawie to samo jedno i drugie ma wady i zalety ktore poznasz podczas uzytkowania.Jedno jest pewne predzej czy pozniej bedziesz musial dlubac i w jawie i w mz:) Wybor nalezy do Ciebie to twoja chwila prawdy (hahaha)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...