Skocz do zawartości

TRIUMPH


Dyzio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Ponownie szukam użytkowników motocykli TRIUMPH, na tym forum i nie tylko. Chciałbym sobie trochę pogadać na ten temat i spotkać w kupie na jakimś zlocie.

:? :? :? :? CZY JESTEM TU SAM :? :? :? :?

Pozdrawiam

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Moj brat ma triupha - ostatni kupił sobie nowego Triumph Sport Triple 2002 r ( albo Speed Triple nie pamietam ) Jeżdziłem na nim super maszyna wygodna i bardzo dynamiczna - z tego co wiem to chce go sprzedac wiec jak ktos chciałby go kupic to polecam

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

a czemuz to twoj wybor padl wlasnie na triumpha? chyba sie z tym liczyles ze tych sprzetow jest w Polsce malo? nawet klucze do srubek sa (chyba) nietypowe, nie mowiac o samych srobkach i innych czesciach.

ps. widziales kiedys kawasaki W650? to jest dopiero piekna podroba starego anglika.

pozdrowienia

redwater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemuz to twoj wybor padl wlasnie na triumpha? chyba sie z tym liczyles ze tych sprzetow jest w Polsce malo? nawet klucze do srubek sa (chyba) nietypowe, nie mowiac o samych srobkach i innych czesciach.

ps. widziales kiedys kawasaki W650? to jest dopiero piekna podroba starego anglika.

pozdrowienia

redwater

 

Cześć!

na początku nawet chciałem kupić W650, ale jak zobaczyłem tego to od razu się zakochałem. Klucze są typowe, śróbki też. Zawieszenie - japońskie :) , skrzynia biegów japońska :) , hamulce japońskie :evil: , felgi AKRONT - hiszpańskie :evil: ale styl i wykonanie z sercem zajebiste 8O . Na pewno się spotkamy na jakimś zlocie to zobaczysz i wypijemy tą obiecaną kastę.

Pozdrawiam

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Cześć!

Wybieram się oczywiście!!!!!

Może będe miał już wtedy sportowe wydechy to trochę pohałasuję :)

Pozdrawiam

Dyzio

P.S. Apropos twoich Krauserów, może kupisz używane w Niemczech?

 

najpierw uchwyt klamki sprzegla i lusterka, potem rejstracja, nastepnie full serwis, a potem ... juz nie bedzie kasy, wiec kufry chyba dopiero na nastepny sezon :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Kuuuurde! Chyba rzeczywiście jestem tu sam :)

Zaczynam się czuć gorzej niz właściciel V-ROD-a :) :evil: :evil: :D :D

Pozdrawiam

Dyzio

P.S. Chyba dam sobie jakoś radę :D :D :D

Dyzio, mam nadzieję, że w sezonie jakoś szybko się zgadamy i razem pośmigamy - co Ty na to. Nasze maszynki będą się nieźle prezentować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemuz to twoj wybor padl wlasnie na triumpha? chyba sie z tym liczyles ze tych sprzetow jest w Polsce malo? nawet klucze do srubek sa (chyba) nietypowe, nie mowiac o samych srobkach i innych czesciach.

ps. widziales kiedys kawasaki W650? to jest dopiero piekna podroba starego anglika.

pozdrowienia

redwater

 

Witam

 

Wybrał go bu mu sie podobał - a teraz niestety potrzebna kasa i trzeba sprzedać - ale maszyna jest super

 

Kiedy jest zlot o którym mówicie - chetnie bym si ewybrał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Helter Skelter

Ja w tym roku kupuje motocykl. Dotychczas myślałem o Moto Guzzi, ale ostatnio widziałem w komisie Triumpha Legend TT, który w dodatku sprzedaje znajomy. Moto jest z 1998 i gość chce 20.000. Trochę dużo, ale maszyna robi wrażenie. No i ten dżwięk... Jeśli ktoś z Was ma jakieś wrażenia z uzytkowania tego sprzętu, to może się z Dyziem zobaczę na jakimś zlocie :)

Pozdrawiam,

Helter Skelter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku kupuje motocykl. Dotychczas myślałem o Moto Guzzi, ale ostatnio widziałem w komisie Triumpha Legend TT, który w dodatku sprzedaje znajomy. Moto jest z 1998 i gość chce 20.000. Trochę dużo, ale maszyna robi wrażenie. No i ten dżwięk...

 

Dżizus krajst! Co ty gadasz! :o A na pewno słyszałeś jak toto chodzi? Na wolnych jęczy jak stado kotów w marcu! Za to jak się mu da w rurę, to ryczy jak rozpędzająca się skarpeta. Dobrze przynajmniej, że sie tak za nim nie dymi... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizus krajst! Co ty gadasz!  :o  A na pewno słyszałeś jak toto chodzi? Na wolnych jęczy jak stado kotów w marcu! Za to jak się mu da w rurę, to ryczy jak rozpędzająca się skarpeta. Dobrze przynajmniej, że sie tak za nim nie dymi...  :lol:

 

 

Cześć masz trochę racji. Silnik chodzi tak, jak by brakło w nim oleju na wolnych obrotach, a to przez to, że wałek równoważący napędzany jest poprzez tryby :lol: Z tą skarpetą to trochę przesady i najładniej chodzi jak przyspiesza i zwalnia.

Mi osobiście się podoba.

Pozdrawiam

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku kupuje motocykl. Dotychczas myślałem o Moto Guzzi, ale ostatnio widziałem w komisie Triumpha Legend TT, który w dodatku sprzedaje znajomy. Moto jest z 1998 i gość chce 20.000. Trochę dużo, ale maszyna robi wrażenie. No i ten dżwięk... Jeśli ktoś z Was ma jakieś wrażenia z uzytkowania tego sprzętu, to może się z Dyziem zobaczę na jakimś zlocie :)

Pozdrawiam,

Helter Skelter

 

Cześć razem z moim bratem dzwoniliśmy do gościa w sprawie tego motocykla. Podobno wywrócił się na postoju z ładunkiem. Miał malowany przedni błotnik. Ma też dziwny emblemat na baku. Podobno dlatego, że jest to '98, ale nie mogłem tego nigdzie potwierdzić. Ale tak w ogóle to jest po prostu piękny 8O :D 8O :D

Pozdrawiam

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...