Skocz do zawartości

Suzi Bandit ??


Rekomendowane odpowiedzi

...ano właśnie CBR :)

 

a te XJ (przepraszam użytkowników) są paskudne jak jasny gwint :idea: choć może jazda na nim to podstawa udanych początków to jednak chyba sie nie przemoge wydać i tak wsumie sporą kasę na takie cuś :rolleyes2:

 

może ktoś coś jeszcze napisze tylko już teraz może o cebrze konkretnie 600 F3 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mtcross, nie chce nic mówić, ale ta XJ jest jakoś wyjątkowo umęczona.

 

Lolek nie sugeruj się fotka, poszukaj sobie na www.bikepics.com fotek XJ-tek, ale od roku 98, bo były to już modele zdecydowanie ładniejsze8)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami taki co wyglada na wymeczonego jezdzi lepiej niz ten odpicowany....

 

srac na wyglad, wazne zeby dobrze jezdzilo.

 

coi do cbr f3 - mialem okazje sie przejechac na modelu f3i [1997 rok]

 

prowadzi sie miodzio, na kolo idzie miodzio, spalanie hmm troche wyzsze niz w mojej, ale do przyjecia. pozycja za kierownica wygodna i bardzo dobre hamulce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam bandita 600. Moze troche przestarzala technika ale za to sprawdzona. Wszystko zalezy od tego jak zamierzasz uzytkowac ten motocykl. Moj bandzior jest z 99 roku i wyglada slicznie. Fakt ze sporo w nim zmienilem (wydech, kierownica, swiatla, przewody hamulcowe w stalowym oplocie). Jak do tej pory koszty to tylko paliwo, klocki, opony zestaw napedowy, olej no ale to normalne. Moim zdaniem bandity do 99 roku sa ladniejsze od tych nowych. Pozycja rowniez wygodna i czesci wbrod. Jesli nie przeszkadza Ci masa to polecam. Sam przejezdzilem 3 sezony po Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak jest z chłodzeniem bandytów :roll: bo wiem że w tych modelach raczej napewno jest olejowe chłodzenie a gdzieś już czytałem że w upalne dni może byc problem w mieście np :rolleyes2:

 

i faktycznie dużo tego więc z częściami też nie powinno byc problemów

 

a jak z jakimiś akrobacjami na tym moto (stoppie czy guma) tak tylko pytam bo wiadomo że przez pierwszy sezon to bedzie pokora jak nic bez wygłupów ale może za 2-3 sezony :?: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chłodzeniem nie mam problemów. Wiadomo że silnik jest gorący latem bo to olejak. Mam zamontowany termometr oleju z LOUISA i temp w upalne dni to jakies 90-110 stopni. Potrafil dojsc do 120 stopni ale to po jezdzie w paradzie - ok 15km po wioskach wkoło Krotoszyna z prędkością na 1-2 biegu. Poza tym nigdy nie miałem problemow z chlodzeniem. Jesli chcesz motocykl do wygłupów to zapomnij o bandicie 600. Jest zbyt ciezki i slaby. Oczywiscie jak sie uprzesz to mozna ale nie polecam. Wedlug mnie moto na kolo powinno isc z gazu wtedy mozna. Co do stoppie to zdarzylo mi sie kilka razy ale bylo to hamowanie awaryjne i samo wyszlo :) (mam przewody hamulcowe w stalowym oplocie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te XJ (przepraszam użytkowników) są paskudne jak jasny gwint

 

Kwestia gustu, mi się akurat klasyczna linia XJ podoba, tak samo jak klasyczny wygląd Bandziorów pierwszej generacji z prostokątnym reflektorem (choć sam ujeżdżam drugą generację), ale de gustibus non est disputandum.

Bandziora 600 S kupowałem nieco na wyrost, po ETZ 251; w międzyczasie miałem prawie roczną przerwę.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napomniałeś ze bierzesz tez pod uwage Horneta, nikt o nim nie napisał, a szkoda widze ze jesteś zainteresowany CBR600F3 to wez pod uwage tez Horneta ten sam silnik jak ktos juz powiedzial podobno nie do zajechania ale mniej wysilony 95KM co w praktyce powinno sie przenies na wiekszy bezawaryjny przebieg, no i wyglad niczego sobie ,sam uzytkuje Horneta (stad pewnie te zachwalania, ale z powietrza sie one nie biora) ogolnie świetne hamulce mała waga podajze suchy 181kg nie to co B12 >220kg a dla poczatkujacego ma to dosc duze znaczenie.Napisz do mnie na maila znam kogos kto sciaga motocykle z Belgii napewno cos sie znajdzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAZER

 

Według gazet w swojej klasie Fazer najlepszy Bandit i Hornet mogły konkurować praktycznie tylko ze sobą.

 

Ja gdy myślałem o kupnie Fazera miałem możliwość kupienia Bandita (golasa), ale różne testy przeczytane w gazetach i w ogóle. Hornet też był brany pod uwage ale cena.

 

Hornet -->>silnik nie do zajechania. Mój fazer ma 55 tys. przebiegu obecnie i nic sie z nim nie dzieje, trzeba tylko pilnować wymian oleju. Co do kosztów utrzymania nie moge ci za dużo powiedzieć bo 1 serwis bede robiłwłaśnie na wiosne. Zużycie paliwa przy delikatnej jeździe z 4,5l nawet może mniej, a przy ostrzejszej 5,5 - 6l.

 

Najważniejsze przy moto używanym jest to czy nie był katowany.

 

Ale to już moim zdaniem nie na temat i też można by o tym dyskutować bardzo długo.

 

Aha dodam że na początku od tego Fazera którego miałem wolałem Suzuki SV--> model 2003 z owiewką wszystko było pięknie tylko sprzedawca mnie wyhu..ł.

 

pozdr :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem okazje pojeżdzić fazerką i banditem i powiem krótko-nie kupuj bandita(sory właściciele).Fazer jest jak ballada wsiadasz na niego pierwszy raz a czujesz jakbyś się na nim urodził,z tego co czytałem masz pociąg do sportowo turystycznych więc dobre będzie też GSX 600F jest łagodny jak baranek a jak trzeba to wyciśnież diabełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...