Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym ze u nich jest to rzecz codziennego uzytku i nikt sie nie spuszcza nad tym czy kupil nowy aparat cyfrowy czy tam DVD,bo kosztuje to wzgledem zarobku grosze. Jezeli natomiast chodzi o rzeczy typu samochody czy motocykle-to duzo latwiej im to kupic,problemem staje sie czasem utrzymanie tego-bo ubezpieczenie pochalania ogromne sumy pieniedzy.:)

 

Towary w polsce nie sa drogie tylko my malo zarabiamy, gdyby poziom gospodarki i plac bylby na poziomie UE to tez nie zwracalibysmy uwagi na goscia co to wlasnie kupil se jakas konice minolte cyfrowa i nia szpanuje...

a koszty ubezpieczenia wydaje mi sie sa wszedzie mniej wiecej na takim samyum poziomie

 

a co do tych dziewczyn to sie zgadzam, nasze sa najpiekniejsze :D

 

Co do cen to wlasnie napisalem-ze zarabiaja wiecej i na to ich stac.A ceny sa troszke nizsze.Chyba nie byles nigdzie poza Polska ,bo mialem tam sam samochod i motocykl-obydwa ubezpieczalem i wiem ile to kosztuje! I prosze Cie nie probuj mi wmawiac ze ceny sa podobne.Dla przykladu za miesieczne ubezpieczenie motocykla w Anglii -samo Third party,czyli odpowiedzialnosc cywilna-zaplacilem 80 funtow.W Polsce za ta kase mialbym ubezpieczenie motocykla OC na 5 lat!Niewielka,60cio krotna roznica w cenie... I co-nadal uwazasz ze ceny sa takie same??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

przekręcasz kluczyk.

wciskasz starter.

.....

i ten gang V2........tego nie da się pomylić z niczym innym.

uwielbiam ten motor.nie można porównywać japończyków z włochami.

włoskie motory mają: Duszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

A ja uwielbiam włoskie nakedy!!! Niebawem będzie monsterek, a za pare latek MV Agusta - jest po prostu piekna!!!. Co do japoncow, to nie wypowiem się, jedna rzecz to taka, że w mim przypadku prysł mit o niezawodności japońskiej technologii motoryzacyjnej. (kto to teraz produkuje???)

Chodzi o puszke - Nissan Primera - 4 lata, 70.000 km full opcja. W ciągu roku eksploatacji wymienilem 3 alternatory, wentylator chłodnicy, sprzęgło (tarcza i docisk), a teraz rozsypała się skrzynia biegów i muszę przegazowywać pomiędzy I a II albo ruszac z II. Nienawidzę tego samochodu z całego serca, zważywszy, że trochę kosztował - chciałem niezawodną, wygodną, używaną maszynę a dostałem studnię bez dna, która wk***ia mnie kiedy tylko się do niej zbliżam :( .

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Hym przeczytalem wiekszosc postow. I jestem zdeka podlamany, starasznie mnie smiesza dywagacje geopolityczne i wytykanie wad roznym narodowosciom ( poczatkowe posty )w tym tez wypisywanie naszych i plakanie jak to zle byc Polakiem albo jak jest nam zle.

To krotki wstep teraz wracam do tematu. Moim zdanim opinie ludzi ktorzy nie mieli stytcznosci z marka DUCATI sa nic niewarte. Jednak dziala to tez w druga strone, pisanie o motocyklach z Hamamatsu czy innych japonczykach negatywnie niema sensu. Wszystko to nabiera znaczenie i spelnia swoje zadanie gdy postawimy obok siebie dwa motocykle i obiektywnie wyliczymy ich wady. Ktorych zarowno jednoslado ze sloneczmej Itali jak i tym z kraju kwitnacej wisni niebrakuje. Ale o ty moga sie tylko przekonac te osoby ktore mialy w posiadaniu piekielnie urokliwe Wloskie sprzety jak i cholernie precyzyjne Japonskie wehikuly

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wiem ze to troche nie w temacie, choc po tytule tego watku mozna myslec inaczej:

 

Zastanawiam sie na zakupem moto, m.in. w gre wchodzi rowniez Ducatti Monster. Jednak z moich obserwacji, nie tylko naocznych ale tez tych wyczytanach niesmialo wnioskuje ze slabo on nadaje sie do podrozowania we dwoje. Znajdzie sie tu jakis posiadacz Monstera ktory by opisal swoje oraz pasazerki wrazania z dluzszych wypadow. Bo mi sie jak narazie wydaje ze zeby pojechac Monsterem z dziewczyna to trzeba jej kupic drugiego :icon_rolleyes:

 

Prosze o opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaza, proszę takie pytania zadawać w temacie przyklejonym....

 

Co do jazdy we dwoje monsterem to nie polecam, choć moje pasażerki mówią, że im się wygodnie siedzi, ale ja jako kierowca ubolewam gdy kogoś wiozę, bo trzeba utrzymać ciężar 2 osób.

Hej

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...