Skocz do zawartości

Motor Bike Show Zabrze


Wicher
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Barthazz i pete zerknijcie do linku, który podałem gdzieś na początku tematu. To jest strona organizatora i tam powinniście znaleźć interesujące Was informacje odnośnie MBS w Warszawie. Jeżeli nie bedą podane godziny rozpoczęcia imprezy, to zadzwońcie pod numer telefonu organizatora, on z pewnoscią jest w tym najlepiej obeznany :)

 

 

Obowiązkowo na paradę przyjadę Nie ma co.

 

Jak mi sie uda, to też się pojawię na paradzie i może juz na własnym moto ;)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary przez park to trza uważa bo można zaliczyc zrzut od jakiegos ptaszka i potem bedziesz mial nowa ksywe na forum :) Kurde nie wiem co z tym Bike Show bo 9 kwietnia pijemy w rybniku na zlocie wiec chyba sie nam nie uda polaczyc tych dwoch imprez...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PGR-ku ;)

 

MBS w Zabrzu jest w dniach 15-17 kwietnia, więc domysłam się, że do tego czasu zdążysz wytrzeźwieć, albo przynajmniej przestaniesz pić :)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PGR damy rade :-)

a co do MBS to oczywiscie tez sie tam wybieram jak co roku

a tu znajdziecie info na ten temat www.cardinall.com.pl

 

w sumie to mozna by było zrobic jakis punkt zbiorczy i razem w kupie bys podjechali na MOSiR :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkt zbiorczy podobno jest u Szpili w Rybniku. Parada jest z Rybnika aż do Zabrza, ale jak narazie są to informacje niepotwierdzone. Tak podobno było zawsze, ale nie miałem okazji się przekonać :)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o godziny otwarcia targów w Zabrzu to wygląda to tak:

 

15 kwietnia - piątek 12.00-18.00

 

16-17 kwietnia - sobota-niedziela 10.00-18.00

 

Natomiast co do samej parady, to trzeba będzie chyba jeszcze trochę poczekać, bo wieść rozniesie się zapewne pocztą pantoflową :)

 

DODANE: 16.04 parada motocykli w Zabrzu.

Nie wiem, czy chodzi o paradę jadącą ze Szpili aż do hali MOSiR, czy będzie to jakaś parada wyjeżdżająca z hali na ulice miasta.

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Do MBS został miesiąc, a na dworze zaspy śniegu :cry: Czy ta pogoda się wreszcie opamięta i przygrzeje nam tak, zeby wyschły ulice :?: Doszła do mnie ta myśl jak wracałem z uczelni i się lekko wystraszyłem :D To niemożliwe, żeby ta impreza nie odbyła się w słoneczny i ciepły dzień :!: Proszę zatem wszystkich o mobilizację i pełen optymizm 8) , bo inaczej, to na nartach się spotkamy ha ha ha :D

3mcie się ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...