Skocz do zawartości

Sezon 2005 rozpoczety:D


Rekomendowane odpowiedzi

A ja uwazam ze styczen 2005 to styczen 2005 i koniec a nie tam jakas dluga jesien czy krotka zima pogode mamay jaka mamy.

Ja uwazam seson za otwarty dzis pomykalem krotko bo krotko ale bylo warto :lol: .A tak na marginesie skoro jesien sie przedluzyla to czemu swiat nie przelozyli wlasnie na 20.01.05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy sezon otwarty!!!! a moze zapomnialem zamknac stary? :mrgreen:

 

zapiski z dziennika Młodego:

 

dzien gwiezdny: 02.01.2005, obiekt latajacy: CBR F3 - Szwagra

dzien gwiezdny: 04.01.2005, obiekt latajacy: GPZ 600R - Qmpla z ridersow

dzien gwiezdny: 05.01.2005, obiekt latajacy: VFR rc36 - moja dziewczynka :mrgreen:

dzien gwiezdny: 06.01.2005, przewidywany obiekt latajacy: XJ900 - testowac bede nowe oponki w Qmpla maszynie :mrgreen:

 

p.s. dzisiaj latalem po 3 city i spotkalem 5 sprzetow :) moze dlatego, ze sloneczko wyszlo na chwile? :D kto nie jezdzi niech zaluje!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam,ja rowniez ostatnio odpaliłem maszyne i ruszylem ulicami Szczecina ludzie jak na mnie patrzyli to pukali sie w głowe mysląc "co za wariat w taka pogode" ale co tam jak szalec to szalec mysle ze nas juz sniegi nie zasypią i dla mnie sezon tez juz jest otwarty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niebawem testowanie porzadnej kominiary i nowych porzadnych rekawic zimowych na moto (mam wrazliwe na temp dlonie) - zobaczymy czy sie sprawdzi nowy sprzet. Oby tylko nie padalo i nie bylo sniegu na ulicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis ja nie wytrzymałem pogoda?SUPER odpaliłem maszyne zanim sie zagrzała ubrałem sie i w komin na miasto jadac ulicami szczecina ludzie pukali sie w głowe mysłąc "co za wariat w taka pogode?"ale jak szalec to szalec dla mnie rowniez sezon jest otwarty :) Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po Warszawie i okolicach śmigało się całkiem przyjemnie, a na jutro zapowiadają jeszcze ładniejszą pogodę. Taka zima mi odpowiada; pamiętajcie tylko, żeby się ciepło ubierać.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też sezon rozpocząłem 01. stycznia 2005, pogoda jak na tą porę roku była ok. latało nas trzech a z prognoz nadchodzący weekend zapowiada sie pogodny i przyjazny do latania na moto.

Kto ma moc niech już odkurza maszynę

 

pzdr

Forum Kołobrzeskich Motocyklistów www.moto-kolobrzeg.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trochę albo i całkiem nielegalnie (moto nie zarejestrowane tylko opłaciłem OC w razie jakby coś) wyjechałem na ulicę i pojechałem zrobić przegląd przed pierwszą rejestracją (pierwszą przejażdżkę zaliczyłem po parkingu 01.01.2005 o 00:30). Co prawda w sumie przejechałem ok 4km ale i tak byłem straaasznie podjarany :mrgreen: tylko wrodzone skąpstwo, żeby nie robić wpłat do budżetu państwa, powstrzymało mnie od dłuższej przejażdżki :) jechałem coś koło 8 rano i widziałem jednego gościa na czoperku

pzdr4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dzisiaj nie mogłem wytrzymać i z okazji ładne pogody też sobie pośmigałem :) Było bardzo fajnie. jednak mimo że było te 7 stopni to ciągle mi w ręce zimno a mam rekawice zimowe (nie motocyklowe). Jakie Wy polecacie? Jakie są dobre i w miare cenowo przystępny rekawiczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe w ten weekend było zajebiście!!!!!!!!!!! Ja pośmigałem na maxa. Polecam trase SIEWIERZ-DĄBROWA GÓENICZA przebudowali wiadukt i położyli nowy asfalt--->> zajebioza jednym słowem

Motorowerzysta ja mam rękawice skórzane (stosunkowo cienkie) dałem za nie 80 zł na oldtimer bazarze w katowicach. A gdy jest zimno to zakladam dodatkowo 2 pary tych cienkich rękawiczek z materiału

 

pozdro :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...