Skocz do zawartości

pierwszy prawdziwy motor


Rekomendowane odpowiedzi

no to dla mnie vx800 tez bedzie za mocny, 3 filar mam wykupiony :). A tak powaznie skoro jezdzil duzo na moto brata to czemu nie? Wszystko zalezy od tego czy bedzie odkrecal na poczatku czy nie. Czytalem tu gdzies o gosciu co mial za 1 moto cbr 600 i sie nie porozbijal. Wszystko zalezy od rozumnego uzywania manetki gazu i hamulca, no i wyczucia predkosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na VXie też można się zabić. Nie jest to dobre moto do nauki, jest ciężki i trochę nieporęczny. Jednak ja sobie chwalę.

 

A VFR do nauki ...  szkoda sprzęcika.

Jesli dobrze pamietam to tez przesiadales sie z ruska odrazu na vx800?

ps. ciezki jest to fakt, przy zawracaniu troche sie wali w zakrety. emka miala duzo nizej srodek ciezkosci i byla przez to latwiejsza w prowadzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiesz pod pojeciem "szybkiej turystyki"? Do szybkiego przejechania z punktu A do B nadaje sie. Do dlugiego wyjazdu w dwie osoby z bagazem na wakacje lepiej wybrac cos innego. Jako pierwszy matocykl moze byc o ile sporo jezdziles ta CBR, masz prawo jazdy nie od wczoraj i jestes oswojony z ruchem ulicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myślcie że cbr-ką jezdziłem po ulicy w tą i z powrotem.

Mam przyjemność Ją dosiadać trzeci sezon

z powodu że jest to motor starszego brata nie jeżdze nim codziennie

mam na koncie wiele wypadów po pareset km i nie miałem żadnego

dzwona.A vfr ma o ponad 30 km mniej i myśle że jakoś se poradze 8)

a moto ma mi służyć nie do osiągnięcia Vmax ale chodzi mi o to by ze spokojem można było wyprzedzić rozszalałe tiry.Mam zamia podróżować sam z niewielkim bagarzem.

A tak poza tekstem to wielu znajomych zaczynało od naprawde szybkich maszyn

zxr 750, cbr 600f,i nawet mój brat który zaczął od hondy cbr 1000f i jezdzi już

4 lata i bez szlifu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...